Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elítélitek a meleg párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélitek a meleg párkapcsolatokat? Ha nem/igen, akkor miért?

Figyelt kérdés

Én nem értem,hogy miért ellenségesek ennyire az emebrek,persze ez egyéntől függ,de ha általánosítani kell...És ez persze nemtől is függ,ha pl egy leszbikus párról van szó,akkor azt nem ítélik el annyira és nem tatrják undorítónak vagy betegesnek,perverznek,sőt még izgatónak és érdekesnek találják,de ha egy férfi párról van szó,akkor már rögtön jön a fúj,meg a különböző beszólások stb.

Persze van olyan,aki mind a kettőt elítéli és vannak,akik örülni tudnak mások boldogságának nemtől függetlenül.

És ez az amit nem értek,hogy miért kell valakit elítélni,ha szerelmes és éppen a saját nemében talált rá a szerelemre vagy éppen egy szexuális kapcsolat miatt,egy egyéjszakás kaland keretében...

Én nem értem,hogy mi jogon ítél el valaki egy másik embert csak azért,mert nem úgy látja a dolgokat,mint ő...Miért nem lehet örülni annak,hogy valaki végre megtalálta a boldogságot,a lelki békét és szerelmes...

Az én tapasztalatom szerint többségben a férfiak ítélik el és csak a férfiakat,a nőket nem,ezért is kérlek meg titeket arra,hogy kort és nemet is írjatok oda!

Jahh és létszi ne sértegessünk senkit,mert én csak a véleményeteket kérdeztem és azt normálisan is ki lehet fejezni,akár mi is az álláspontod!

Előre is köszi!

18/L


2010. júl. 18. 22:31
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
29%
ja..hát mit vársz a férfiaktól:D egyszerű lények..:(
2010. júl. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
88%

Nekem van egy személyes tapasztalatom erről.

Összeismerkedtem egy fiúval kb 4 éve. Aztán mindne jó volt, tök jóban voltunk, együtt nyaraltunk Balatonon, együtt mentünk moziba, meg mindenhova, szóval nagyon jó barátság alakult ki köztünk.

Majd kb 1,5 évvel ezelőtt nagyon megváltozott, nem kereste a társaságunkat, ilyesmi, majd közölte , hogy meleg.

Először nem tudtam, hogy mit gondoljak. Oké, sejtettem, hogy van benne valami, de előtte meg lányokkal is próbálkozott, többel is, akikről tudtam.

A szülei először elfordultak tőle, az anyja azt mondta neki, hogy majd hív prostikat, és kineveli a fiából ezt a hóbortot, satöbbi, az apja egész napokon keresztül sírt.

ÉS mi tagadás, én nem tartom magam homofób embernek, de bennem is megváltozott valami, de ezt úgyis csak az értheti, aki átélte ezt.

Azután elkezdett fiúkkal ismerkedni, és találkozgatni velük, de nem viccelek, volt olyan, hogy egy nap 2-3al dugott. Révén, tapasztalatot akart szerezni....ekkor még jobban megváltozott bennem valami.

Majd kb egy éve (kicsit kevesebb), összeszedett egy idősebb férfit. Több évvel idősebbet, és most jóban vannak, össze is költöztek, a hapsi vett egy házat, és a szülei is elfogadták a párját.

Én nem nagyon találkozgatok vele már, bár itt lakik nem messze. Nem feltétlen csak azért nem, mert meleg, és nem akarom látni a kapcsolatát, hanem azért nem, mert nem igényli. Most nagyon dúl a love köztük.

Mégis azt mondom, hogy kicsit fura lenne nap mint nap látni, hogy csókolóznak, stb....pedig szeretem a barátomat, de nekem ez egy kicsit idegen. Nem ítélem el őket, abszolút, mert tudom, hogy a barátom sem tudott ellene mit tenni. Erről nem lehet leszokni,vagy átnevelődni.

Megértem persze azokat is, akik nem fogadják el, pl vallási okokból, ilyemsi. Hiszen nem feltétlen kell ezzel egyetérteni, de bántani sem kell őket. (bántó megjegyzésekkel illetni, hiszen ők is emberek.

Am a felvonulásról csak annyit, hogy a normálisabb meleg emberek nem mennek el, higyjétek el, nem akarják magukat mutogatni, mert nekik nem az a fontos.

Bocsi, h hosszú lett.

2010. júl. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
71%

Mindenkinek meg van a saját nézete :) és nem sértegetni szeretnék, de ha belegondolsz ahogy írtad hogy a leszbikusokat nem ítélik el annyira.. ez nem igaz mert a leszbikusokat a nők ugyanúgy elítélik mint a férfiak a b*zikat csak a férfiak sokkal nagyobb hangot addnak ennwk az egész dolognak és én is ugyan úgy vagyok vele hogy addig nem zavar míg nem látok őket és a Tv-nem közvetíti meg hogy gyereket nekik... hát szegény gyereknek milyen élete lesz neki anya meg apa kell nem két férfi ahol az egyik a bika a másik a k*csög és nem beszélve arról hogy a különböző betegségek amiket terjesztenek... úgyhogy e téren nem vagyok toleráns nem bírom elviselni őket :) de szerintem azért az érvek mellettem vannak és ha belegondol mindenki belátja hogy igazam van :)


17/F

2010. júl. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
93%
Vannak meleg ismerőseim, és mindegyikükkel jól kijövök. Viszont az a felvonulásos téma nagyon elítélendő. 2 hete mentem haza, és előttem öt 12 éves forma lány sétált, az első kettő kézenfogva, "szerelmesen"!!!! Na ez az a hatás, ami miatt elítélem ennek a reklámozását. A gyerekeket totál összekavarja. Szóval a felvonulást napalmmal szórnám, de a normális melegekkel nincs bajom.
2010. júl. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
29%

23:00

bezzeg ha az az 5 12 éves lány majd felnő..és nyalják egymást..az tetszeni fog..álszent:)

2010. júl. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
22%

22.57

Igazából baromira nem rdekel, hogy mit gondolsz, nem alacsonyodom le hozzád.

Amúgy kétlem, hogy két meleg férfi, a te szavaiddal élve "betenné a lompost" egy lánynak.

Amúgy inkább szégyellem az ilyen magyar embereket, mint te, mint a melegeket, fúj:S

Amúgy meg minek olvasod el,amit írtam, ha ilyen primitív vagy?

Én nem azt írtam, hogy én is hú, de melegpárti vagyok, de tudom, hogy milyen az, ha valaki az, és neki aztán magyarázhatod, hogy mire lett teremtve a segg, te okoska.

Bár kiderülne valakidről, h meleg, mondjuk arról, akiből kijöttél, megnézmém mit szólnál.

2010. júl. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim válasza:
77%

Igazából engem sosem igazán zavart, vagy inkább jobbanmondva érdekelt, hogy valaki kihez vonzódik. Attól még ugyanolyan ember. Én személy szerint csak a felvonulást tartom tiszta hülyeségnek, hiszen ők is tudják, hogy ezzel csak szítják a bajt. És egyébként szerintem teljesen felesleges...mi sem vonulunk fel, hogy "jajj hetero vagyok". Amúgy szerintem nőknél azért nem látják ezt olyan "undorítónak", mert ha belegondolsz, két barátnő (mármint nem szerelmes pár) is sokkal közvetlenebb egymással, mint két fiú haver.


(én is ismerek egy férfit, aki meleg, de...egyszerűen annyira rendes meg jófej, hogy nem lehet nem szeretni :D )

2010. júl. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
68%
Meleg nők fel tudnak izgatni, de a férfi pároktól rosszul vagyok. De alapvetően nem zavarnának ha a 4 fal között tartanák. A felvonulástól különösen rosszul vagyok...
2010. júl. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
50%

23:04

jaj de hülye vagy én nem neked írtam hanem a másik 55nek:/

2010. júl. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
27%
engem meg felizgat 2 férfi..és akkor mi van?
2010. júl. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!