Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elítélitek a meleg párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélitek a meleg párkapcsolatokat? Ha nem/igen, akkor miért?

Figyelt kérdés

Én nem értem,hogy miért ellenségesek ennyire az emebrek,persze ez egyéntől függ,de ha általánosítani kell...És ez persze nemtől is függ,ha pl egy leszbikus párról van szó,akkor azt nem ítélik el annyira és nem tatrják undorítónak vagy betegesnek,perverznek,sőt még izgatónak és érdekesnek találják,de ha egy férfi párról van szó,akkor már rögtön jön a fúj,meg a különböző beszólások stb.

Persze van olyan,aki mind a kettőt elítéli és vannak,akik örülni tudnak mások boldogságának nemtől függetlenül.

És ez az amit nem értek,hogy miért kell valakit elítélni,ha szerelmes és éppen a saját nemében talált rá a szerelemre vagy éppen egy szexuális kapcsolat miatt,egy egyéjszakás kaland keretében...

Én nem értem,hogy mi jogon ítél el valaki egy másik embert csak azért,mert nem úgy látja a dolgokat,mint ő...Miért nem lehet örülni annak,hogy valaki végre megtalálta a boldogságot,a lelki békét és szerelmes...

Az én tapasztalatom szerint többségben a férfiak ítélik el és csak a férfiakat,a nőket nem,ezért is kérlek meg titeket arra,hogy kort és nemet is írjatok oda!

Jahh és létszi ne sértegessünk senkit,mert én csak a véleményeteket kérdeztem és azt normálisan is ki lehet fejezni,akár mi is az álláspontod!

Előre is köszi!

18/L


2010. júl. 18. 22:31
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
43%
Az lehet hogy valaki homár mert állítólag genetikai hiba vagy micsoda, DE aa párkapcsolat: ahogy Mózes törvényeiben is megfogalmazta: Ha férfi férfival hál azokat ki kell vinni a falu határába és agyonkövezni. Nekem ez ép elég.
2010. júl. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
80%

Nem ítélem el. Mindenki legyen boldog úgy ahogy akar/ahogy tud.


20F

2010. júl. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:

Nem betegség, csak a természet egyik védekezőmechanizmusa a túlnépesedés ellen.

Nem ítélem el, mindenki legyen azzal boldog, akivel szeretne.

Egyébként igaz, a magánélet nem az utcára tartozik, de ez nem csak a melegekre vonatkozik.

2010. júl. 22. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
Akik kijárnak felvonulni azokat nem bírom,mert provokatív és beképzelt emberek.De a sima hétköznapi melegekkel semmi bajom, ők ugyan olyanok mint a sima párok, nem mutatnak többet annál ami kell, nem provokatívak csak élik a saját kis életüket.
2010. júl. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:

"Ez egy genetikai hiba, hiányzik egy kromoszómájuk!"


Jujj, ne írjunk le hülyeséget, csak azért, hogy okosabbnak tűnjünk :D Ha egy testi kromoszómájuk hiányozna, akkor meghalnának tizenévesen életképtelenség miatt (pl. mint a Down-kórosok, csak nekik nem kromoszóma hiányuk, hanem többletük van). Ha ivari kromoszómájuk hiányozna akkor csak nem fejlődnének az elsődleges nemi jellegeik, viszont a melegekre nem ez jellemző. A tudósok azt feltételezik, hogy több okból alakulhat ki homoszexualitás, pl. hogy a kromoszómán egy gén mutálódik, vagy hogy a magzat nem kapja meg a megfelelő hormonokat az anyaméhben. Szóval ezt még kutatják, de bocsánat a kitérőért, nem tudtam szó nélkül hagyni.


Szóval, én nem ítélem el a homoszexualitást, viszont a felvonulást nagyon is (ez már rég nem a "jogérvényesítésről" szól, ugyanis már az örökbefogadáson kívül minden jogot kiharcoltak, és inkább csak ellenszenvessé teszik az egész meleg társadalmat). Az örökbefogadást pedig nem támogatom, ugyanis a gyerek nem kísérleti nyúl. Nem lehet tudni, hogy társadalmi mintával öröklődik-e a homoszexualitás (mint írtam, ezt még kutatják), nem is ez a lényeg, viszont az élethelyzetekben egy gyereknek szüksége van mind az anyjára, mind az apjára. Ez a normál családoknál sincs mindig így, de ne vegyük el az örökbefogadható gyerek esélyét attól, hogy normális család fogadja örökbe, apával, anyával, mert ez az ő érdeke is. Azt mondom, hogy amit a természet nem ad meg nekik (mármint segítség nélküli egymás megtermékenyítése), azt az ember se adja önkényből.

2010. júl. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:

Egyszerűen csak arról van szó, hogy ha már olyan elbszott családi környezetben nőtt fel hogy a nagypapa babusgatta kiskorától kezdve és homár lett, akkor ne kezdje el sztárolni magát milyen király csávó mert felvállaja a másságát... Bújkálniuk kellene hogy ne ragasszák át másokra ezt a förtelmet.

Azon hogy még gyereket is örökbefogadhatnak azon teljesen kiakadtam. Milyen lesz az a gyerek szellemisége? ha a ''jó'' példát látja kedves szüleitől akik mellesleg egy búza meg egy köcsög.

Azt se fogja tudni hogy ki ő a világban, ha normális a családi háttered még akkoris nehéz nemhogy úgy...

Hogy lehet ezt normálisnak kijelenteni????? Mindenki meleg lesz és akkor kihal az emberiség... vicc az egész.

nem véletlenül van benne a Bibliába > "Nem jó az embernek egyedül lennie. Alkotok neki segítőtársat, aki hozzá illő."

Azután az Úristen az emberből kivett oldalcsontból megalkotta az asszonyt, és az emberhez vezette.

ÉS A LÉNYEG: Ezért a férfi elhagyja apját és anyját és feleségéhez ragaszkodik, s a kettő egy test lesz.

Érted egy test lesz!Egy új életet hoznak létre! A melegek hogy hoznak létre új életet? Kifordult szarosvilágnézet nyugati New Age irányzat. Minden szar amerikából folyt be.

Aki azt mondja egészséges dolog azt szembeköpném és véresre rugdosnám.

2010. júl. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem ítélem el őket,elvégre ők is normális emberek mind mi..
2010. júl. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 A kérdező kommentje:

1, Nem azért,de ez az egész a franciáktól kezdődik,de semmi gond...

2, Ezek szerint te hiszel Istenben,ami nem rossz,de ha azt nézzük,hogy Isten teremtette meg az embert,akkor a melegeket is ő alkotta meg...Ez logikus...

3, Attól,hogy két egynemű neveli,attól még lehet normális gondolata,tudni fogja,hogy ki ő...és legalább ő nem lesz homofób,se rasszista és el tudja majd fogadni az emberek sokszínűségét....Sőt akár még jobban is nevelheti,szeretheti és megbecsülheti az életét a gyermeknek...

2010. júl. 22. 21:08
 49/49 A kérdező kommentje:

Na igen,ilyen egy normális válasz,igaz?

És nem vagyok se köcsög és liberálisnak sem tartom magam...

2010. júl. 26. 21:36
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!