Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elítélitek a meleg párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélitek a meleg párkapcsolatokat? Ha nem/igen, akkor miért?

Figyelt kérdés

Én nem értem,hogy miért ellenségesek ennyire az emebrek,persze ez egyéntől függ,de ha általánosítani kell...És ez persze nemtől is függ,ha pl egy leszbikus párról van szó,akkor azt nem ítélik el annyira és nem tatrják undorítónak vagy betegesnek,perverznek,sőt még izgatónak és érdekesnek találják,de ha egy férfi párról van szó,akkor már rögtön jön a fúj,meg a különböző beszólások stb.

Persze van olyan,aki mind a kettőt elítéli és vannak,akik örülni tudnak mások boldogságának nemtől függetlenül.

És ez az amit nem értek,hogy miért kell valakit elítélni,ha szerelmes és éppen a saját nemében talált rá a szerelemre vagy éppen egy szexuális kapcsolat miatt,egy egyéjszakás kaland keretében...

Én nem értem,hogy mi jogon ítél el valaki egy másik embert csak azért,mert nem úgy látja a dolgokat,mint ő...Miért nem lehet örülni annak,hogy valaki végre megtalálta a boldogságot,a lelki békét és szerelmes...

Az én tapasztalatom szerint többségben a férfiak ítélik el és csak a férfiakat,a nőket nem,ezért is kérlek meg titeket arra,hogy kort és nemet is írjatok oda!

Jahh és létszi ne sértegessünk senkit,mert én csak a véleményeteket kérdeztem és azt normálisan is ki lehet fejezni,akár mi is az álláspontod!

Előre is köszi!

18/L


2010. júl. 18. 22:31
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:

Akkor bocsánatot kérek, de nem vagyok hülye amúgy, nem is szeretem, ha úgy hívnak, és csak az időpontot néztem, h 22:55.

Bocs, akkor visszavonom, amit írtam.

2010. júl. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
kis hülyét kis butának akartam,csak valahogy az jött a kezemre..:D
2010. júl. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
Jó, tegyük fel, hogy elhiszem:):)
2010. júl. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
remélem is:P
2010. júl. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm mindenkinek,aki normálisan tudott válaszolni....

Másodszor meg ez egy kicsit hosszú lesz,aki elolvassa,lehet magára ismer,de én külön nem "nevezek" meg senkit.


1, Azt hiszem,hogy szépen kértelek titeket,hogy ne ócsároljatok senkit és én azt hittem,hogy az istenkomplexus és egyéb felsőbbrendű késztetést is félre tudtok tenni...tévedtem.

2, Ha az emberek elfogadnák a melegeket és nem tiltakoznának ellenük vagy bántalmaznák őket,akkor nem lennének felvonulások,ahol azért tüntetnek és vonulnak fel,hogy elfogadják őket és a jogaikat érvényesítsék.

3, Én tisztában vagyok vele,hogy ez egy betegség,úgyhogy egyáltalán nem kellett volna ennyire sértőnek és lealacsonyítónak lennie a kommentednek.Ohh és mellékesen én a férfiakhoz vonzódom,bár ezután a komment után még joban megértem azokat a nőket,akik a gyengébb nemhez vonzódnak,hiszen a nők sokkal megértőbbek(nemcsak egymás közt),szóval ez nem jött be...

Azt viszont neked kéne megértened és a hozzád hasonlóknak is,hogy ezt nem lehet gyógyítani,ez ellen nem lehet tenni...

4, Attól,hogy valaki a saját neméhez vonzódik,attól már nem is lehet hívő? Én nem vagyok keresztény(aki akar ítéljen el érte...),szóval én nem tudom hogy mi foglaltati benne a Bibliában vagy a Koránban vagy bármilyen másik Szent Könyvben,de azt tudom,hogy a Jézus néháy fő erénye között szerepel a megbocsátás,az előzékenység és a szeret(talán a sokszínőség is.... :D )Szóval ezt a képes dolgot és a megjegyzésedet én egyáltalán nem tartom helyes dolognak...

Amúgy meg vannak heterok,akik nyilvános helyen(busz,villamos,próbafülke,repülő,WC .......... )élik a zsexuális életüket,amit a többség(köztük én is) nem ítél el,de egy homoszexuális ember,akár nő vagy férfi ilyet nem csinál...Legalábbis még sosem láttam és nem is hallottam oylat,hogy valaki látott már nyilvános helyen "olyat" és ez azért szerintem igencsak elgondolkodtató...

És nem értem,hogy miért a szex jut rögtön az eszedbe...nem tudom,hogy te hogy vagy vele,de szerintem egy kapcsolat nem a szexen alapul,legalábbis egy boldog és hosszútávú kapcsolat biztosan nem...Egy csók meg nem a világ vége,azt azért csak ki lehet bírni...Ha Budapesten vagy bárhol máshol sétálsz,akkor mindenütt látsz boldog embereket csókolózni,akiket nem fújjolsz,grimaszolsz vagy dobálsz meg kővel,akkor ők miért is szégyeljék magukat és miért ne csókolózhassanak az utcán...

5, Ez nem igaz,hogy a nők elítélik a leszbikusak,persze köztünk is akad kivétel,de a nők sokkal toleránsabbak és sokkal normálisabban viselkednek,ők nem ócsárolják,sértegetik őket,normálisan és kultúráltan viselkednek,viszont ha bele gondolsz egy fordított helyezetbe...

És egy gyereknek sokkal jobb dolga lenne egy olyan helyen,ahol szeretik,van fedél a feje felett és van mit ennie,mintsem egy olyan helyen,ahol bántalmazzák vagy nem szeretik eléggé,nincs fedél a feje felett vagy nincs mit ennie...

Viszont azt külön köszönöm,hogy 17 éves létedre ilyen normálisan és kultúráltan meg tudtad fogalmazni a véleményedet és ki tudtad fejezni az álláspontodat!

6, Szerintem ők csak szimplán barátok voltak,ilyet sokan csináltak és csinálnak is a kicsik,mert azt hiszik,hogy így felnőttesebbek és menőbbek lesznek(mert nekik nincs pasijuk és ezzel akarják bizonygatni,hogy ők pedig készek erre meg arra és hogy mennyire menők és képesek pasik nélkül élni,mert ugye abban a korban nem igazán hajlandóak a pasik randizni vagy bármiféle kontaktusra...sőt vannak akik a 20-as éveik közepéig vagy 30-as,40-es éveikben is gyerekesen viselkednek...,de ez egy másik téma :D )

2010. júl. 19. 00:30
 26/49 anonim ***** válasza:

az 5. vagy az a 17-éves :)


Eddig tök igazad van hogy a szeretet meg a fedél a feje felett, rendes étel az asztalon... igazából nekem ebben az egészben az a természet ellennes hogy egy a gyereknek szüksége van egy édesanyára és valahogy ezt nemtudom elfogadni mert abban sem kételkedek hogy két férfi nem tudná megadni neki de azért a mai világba ha szegény gyerek iskolába jár és kiderülne szerintem annyi kritika bántás és egyéb rosszabbnál rosszabb dolgok érnék emiatt hogy áhh nem hiszem hogy ezt így olyan 10-éves korától mondjuk18-ig mert hogy akkortól "felnőtt" valaki feltudja dolgozni. és ezt ne vedd személyes bántásnak mert nem ellened irányúl csak szerintem az anyáknak nagyon nagy része van egy normális gyerek felnevelése terén

2010. júl. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 A kérdező kommentje:

Igazából megértem,hogy miért gondolod ezt és egyáltalán nem veszem magamra,viszont szerintem egy családban a szeretet és az odaadás a legfontosabb,szóval szerintem két nő vagy két férfi is tud egy családot képezni,viszont a nők megtehetik,hogy szüljenek(persze van aki sajnos nem teheti meg,de ez is teljesen más téma ),de a férfiak nem tehetnek meg akármit...itt az örökbefogadásról beszélek,bár ők is meg tudják oldani ezt a gyerek témát,bár kissé nehezen...

Azt hiszem ennyi :D

2010. júl. 19. 15:14
 28/49 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Akkor kívánom, hogy a gyerekeid melegek között nőjjön fel, közéjük járjon isoklába, legyen bu*i és neked soha ne legyen unokád, mert a kölköd inkább a saját neméhez vonzódik.

És majd akkor ugass ha ezt átéled.

2010. júl. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:

Én nem, egyszerűen mert magam is az vagyok.


Szerintem az emberek túl sok olyan dologba ártják bele magukat, amihez egyáltalán semmi közük. Az abortusz a 16 és 50év közötti nők dolga, a meleg kapcsolatok meg a melegekéi, másoknak véleménye se kéne, hogy legyen, nemhogy még ezt mindenki torkán leerőltessék.


A felvonulás egészen abszurd, szerintem a párválasztás ízlés dolga és mint ilyen, befolyásolhatatlan. Nem vonulok fel a citromos joghurtot kedvelőkkel sem.

2010. júl. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:

hm, ja.

20/l

2010. júl. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!