Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elítélitek, ha egy 14éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélitek, ha egy 14éves lány összejön egy 17éves fiúval? És testi kapcsolat is lesz közöttük?

Figyelt kérdés

én személy szerint igen. szerintem a 17éves pasi csak kihasználja szegény csajt (barátnőm a csaj). én mondom neki, hogy hagyja ott mert ebből semmi szép nem fog kisülni, de ő naivan nem gondolja ezt és fülig bele van zúgva. és azt mondja hamarosan megtörténik 'az' is..


15/L


2011. febr. 4. 16:06
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
73%
Én nem ítélem el, majd a bíróság :D
2011. febr. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
68%
Megvan a véleményem az ilyenekről, személy szerint rühes kis k*rváknak tartom őket. 14 évesen még barbizni kellene, nem f@szt szopni, dehát ilyen ez a mai világ.
2011. febr. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
normális válaszokat kérnék:D de azért ez tetszett:) akkor másképpen nem elitélítek, hanem egyetértetek-e velem hogy én ellenzem ezt a dolgot.
2011. febr. 4. 16:13
 4/27 A kérdező kommentje:
2-ik köszönöm a választ. igazából én is így gondolok (pedig régóta barátnők vagyunk) most rá és haragszok is mert régen ő is lehülyézte az ilyen p.csákat, most meg ő is az lett/lesz.
2011. febr. 4. 16:16
 5/27 anonim ***** válasza:
66%
Kicsit korai, de még elmegy.
2011. febr. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
53%
Sztem te nagyon féltékeny vagy rá, amiért neki van pasija, neked meg nincs és ezért itt szidod. Jó barátnő vagy.
2011. febr. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
83%
2., te nagyon hülye vagy. Ki az aki 14évesen még barbizik? Lol. Senmmi gond nincs azzal, ha járnak, amíg nem fekszenek le, a csaj nem lesz terhes stb. Az, hogy van köztük 3 év nem jelenti, hogy a fiu csak bántani akarja a csajt
2011. febr. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
41%

Csak nehogy Te is az legyél.A szerelem gyorsan kicsapja a biztosítékot.Az ókorban még háborúkat is indítottak egy hülye szerelmes pár miatt,több ezer ember halálát okozva.

Én is csináltam hülyeségeket a szerelem miatt,Te is fogsz.Ez alól senki sem kivétel.Mások hibájából nem lehet tanulni,mindenki a saját kárán tapasztalja meg,hogy mit szabad és mit nem.

2011. febr. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
72%
Jó, a barbizás lehet hogy túlzás, de ne mondjátok már hogy normális dolog 14 évesen kefélni...az agyam eldobom... Hihetetlen ez a világ, kb. semmi másról nem szól, csak a szexről!
2011. febr. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
beszéltél már a sráccal, és úgy ítélkezel felette, vagy csak általánosítod minden idősebb fiúval és azért gondolod így? én is 14 L vagyok, 18 éves a barátom, de egyáltalán nem akarja tőlem 'azt.', mert megérti hogy még fiatal vagyok ehhez.
2011. febr. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!