Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elítélitek, ha egy 14éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélitek, ha egy 14éves lány összejön egy 17éves fiúval? És testi kapcsolat is lesz közöttük?

Figyelt kérdés

én személy szerint igen. szerintem a 17éves pasi csak kihasználja szegény csajt (barátnőm a csaj). én mondom neki, hogy hagyja ott mert ebből semmi szép nem fog kisülni, de ő naivan nem gondolja ezt és fülig bele van zúgva. és azt mondja hamarosan megtörténik 'az' is..


15/L


2011. febr. 4. 16:06
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
És ahhoz mit szólnál, hogy 17 éves és egy 35 éves nős gyermekes apa?
2011. febr. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
az más. ez olyan mintha egy 25éves egy 65évessel. az nem gáz. mert ott más esetben a nő használja ki a férfit. mert ilyen példák akkor vannak ha a pasi dúsgazdag a nő meg ráhajt a pénzére. és az is más ha 17éves. mert annak már kialakul egy kép a fejében a világról és nehezebben tudja megvezetni a hapsi. de egy 14évest könnyű mert még naiv.
2011. febr. 4. 20:14
 23/27 anonim ***** válasza:
teljesen normális ... F17 bár én lennék az
2011. febr. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

17:27 vagyok


17:52

én pedig nem mondtam hogy tagadod

a lényeg azon van, hogy egy 14 évesnek "jobb esetben" már van némi igénye szexuális téren (ha az érést átlagosan 12 éves korra teszük). egy lánynál nehezebben elképzelhető, de már köztük is vannak "szexuálisan érett" vagy inkább igényekkel rendelkező egyedek. egy olyan világban nőnek fel, ahol a szex nem csak tabu, de bűn is. a felvilágosítás nem sokat tesz, ha a gyakorlati életben nem igazolódik be.


és tőled eltekintve általában egy 14-17 éves embernek hatalmas igénye van erre, ha még nem tapasztalta, hajtja a kíváncsiság is. nekik "minden erről szól". és miről szól az élet 18-30ig? ugyanerről, csak dolgozunk is mellette, meg lesz 1 kis taapsztalatunk. jócskán akadnak 40 felett is "érzékiségre" vágyó emberek. csak nekik nem illik kimondani, más korosztály. de ők is szeretik. és ha nem az átlagot nézzük, igen, vannak olyanok is, akiknek más az igényük.


nem minden arról szól, de elég meghatározó az életben, főleg akkor válik egy kapcsolat központi témájává, ha lelkileg nem nyújt semmit a kapcsolat. ezért igényel csak szexet a férfiak azon része, aki nem talál semmit a nőkben. és sajnos azt kell mondanom, nagyon sok olyan nő van, akiben tényleg nehéz is találni.

ezen méltatlankodni olyan, mintha a finom sütik(avagy az evés) ellen tiltakoznál. csupán annyi a különbség, hogy az éhség önfenntartási ösztön.


nem mindenki egyforma, tehát fölösleges magadhoz hasonlítani őket. és gyerek vagy sem, van rá igénye. és ha te is tudod hogy úgyis érettebbnek hiszi magát, vagy sem, akkor mg végképp nincs értelme ezen kiakadni. a szülő dolga lenne a gyereket okítani, csak ugye összetett téma, mert a szülő mikor foglalkozik a gyerekkel, mennyire tud a gyerek bízni a szülőben, stb...


17:55 ezt úgy kell érteni, hogy a hivatalos járás után 2 alkalommal szobára hívta?


20:14 vannak naiv lányok még 20 felett is bőven

2011. febr. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

12:57

igen, most kettő vagy három nem tudom, de a hangsúly azon van hogy viszonylag kevés találkozás után már szobára hívta.

2011. febr. 5. 13:15
 26/27 anonim ***** válasza:
Ha akkora nagy igénye van rá, akkor maszturbáljon és ismerje meg a saját testét... De hány olyan kérdést olvastam már itt is, hogy a 14 éves lány nyavalyog, mert nincs orgazmusa a barátjával, és nem tudja hogyan lehetne elérni... Nem maradnak le semmiről ha később kezdik el, úgyis az egész életük ekörül fog forogni...
2011. febr. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

13:20

egyetértek veled:D

egyébként ha a csávó 2-3 alkalom után szobára hívta akkor csak arra kell neki hogy jól meghúzza a csajt, ha ezt nem látja be a barátnőd akkor eléggé ostoba lehet...

2011. febr. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!