Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elítélitek, ha egy 14éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélitek, ha egy 14éves lány összejön egy 17éves fiúval? És testi kapcsolat is lesz közöttük?

Figyelt kérdés

én személy szerint igen. szerintem a 17éves pasi csak kihasználja szegény csajt (barátnőm a csaj). én mondom neki, hogy hagyja ott mert ebből semmi szép nem fog kisülni, de ő naivan nem gondolja ezt és fülig bele van zúgva. és azt mondja hamarosan megtörténik 'az' is..


15/L


2011. febr. 4. 16:06
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak simán járnának akkor ok, de szerintem ilyen korban még nem kéne elkezdeni a nemi életet :/
2011. febr. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
25%
nem ítélem el, a korkülönbség sem akkora
2011. febr. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
85%
Én elítélem a mocskos ribancfaszokat akik kihasználják az ártatlan kislányokat. És igenis a faszit ítélem el, neki kellene tudnia 17 évesen, hogy mit szabad és mit nem egy 14 éves kislánnyal!
2011. febr. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 Kriszti83 ***** válasza:
14 évesen még nincs megérve a nemi kapcsolatra-szerintem. De nem ítélem el.
2011. febr. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét fél elítélendő. A kiscsaj jobb esetben még csak nagyon gyerek és éretlen - hiába állítja az ellenkezőjét - és komolyan gondolja, hogy szereti a srác és nem csak kihasználja. Rosszabbik esetben így akar felvágni a barátnők előtt és nem gondol bele a következményekbe. A srác meg elég nagy gyökér, ha a saját korosztályából nem talál magának valakit és már csak a kislányoknál van esélye. De hát ez egy ilyen világ, aki így vélekedik, ahogy leírtam, az hülye, féltékeny meg nem érti a helyzetet.
2011. febr. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
75%
Hát elég durva lenne ha lefeküdnének,de szerintem 14 évesen nem kéne főleg egy 17 éves fiúval!!De ha ilyen marhák...hát akkor nem lehet velük mit csinálni!! XC
2011. febr. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

a kor önmagában nem jelent semmit

ha a statisztikát nézzük akkor valószínű hogy ki fogja használni.

de ha a statisztikát nézzük, az is valószínű, hogy a lány nem fogja megbánni és még 5-6 fiú fogja "kihasználni szegényt" mire képes lesz normális párkapcsolatra.

így mindegy, hogy mikor történik meg, vagy valaki más csapja be.


16:16 ez elég jellemző, ha irigykedik az ember, akkor a legkardosabb "apácákból" lesznek az ilyenek...


16:23 74% egy lelkileg üres világban miről lenne még szó? másrészt azért mert sokan tagadják, hogy szükségük van rá, nem jelenti hogy az úgy is van.


16:26 mi a különbség? ilyen korban a párkapcsolatot sem kellene elkezdeni, ha az átlagról beszélünk. csak azért mert a csókolózástól nem szoktunk másokat ler..ancozni, nem jelenti azt, hogy addig helyes dolog párkapcsolatosdit játszani.


16:51 ha éretlenek, akkor milyen alapon akarunk ítélkezni felettük?

azért mert összedugják, amijük van, nem biztos hogy csak kihasználják egymást. vagy az senkit sem zavar hogy a lány kihasználhatja a fiút érzelmileg?

"A srác meg elég nagy gyökér, ha a saját korosztályából nem talál magának valakit" akkor ez a lányra is igaz? tilos olyannal párkapcsolatba kezdeni aki nem veled egy idős? mennyi korkülönbség engedélyezett? 5 hónap? 2 év? ez annyira sekélyes gondolkodásra vall, ha valaki ilyenek alapján választ párt. tipikusan a "fiatalabb fiú" "magasabb lány" "csupasz pasi" témák, amik megrögzött konzervatív gondolkodásba ütköznek.


16:23 82% - egyetértek, csak akkor lehet ítélkezni, ha ismerjük őket. a "szerintem" nem elég alapos indok másokat tönkretenni

2011. febr. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

mind2felet elítélem--->egyetértek néhány előttem szólóval...

a 14 éves kislány rohadtul nincs megérve nemi kapcsolat létesítésére sem testileg, sem lelkileg...az rendben van hogy járnak meg ilyenek, de szexelni rohadtul nem kéne még a lánynak...és ha ezt 17 éves srác nem látja be akkor eléggé egy éretlen kis p*cs lehet

15/F

2011. febr. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

"16:23 74% egy lelkileg üres világban miről lenne még szó? másrészt azért mert sokan tagadják, hogy szükségük van rá, nem jelenti hogy az úgy is van."


És ki tagadja? Én ilyet nem mondtam. De szerintem vannak ettől fontosabb dolgok is az életben, nekem legalábbis nem ekörül forog az életem. 14 évesen pedig még csak eszembe sem jutott, mert tisztában voltam vele, hogy nem vagyok még felnőtt. Egy 14-15 éves még gyerek, akármilyen érettnek is hiszi magát, ahhoz azonban lehetne annyi esze, hogy ezt fel is fogja!

2011. febr. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
féltékeny lennék? mire? nekem is van barátom fél évvel idősebb nálam, de megbeszéltük, hogy 17 előtt nem fogunk szexelni. ha addig még együtt leszünk, sokkal jobb lesz úgy, hogy ismerjük a másik partnert. amúgy meg nem ítélkezek a pasi felett, lehet rendes, de aki (ismerkedésen kívűl) 2 találkozás után elhívja a csajt egy hotelba pesten (mind2en azok, én is), az nem vall egyenes jellemre. mind1 végülis én figyelmeztettem meg minden, csak majd ha bekövetkezik az, hogy utána többet hallani se fog a pasiról ne sírjon az én vállamon mert én megmondtam neki.
2011. febr. 4. 17:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!