Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elítélitek a szeretőket? (hosszú)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélitek a szeretőket? (hosszú)

Figyelt kérdés

Ez a kérdés pusztán elméleti, én nem csaltam meg a párom, szóval előre megkérek mindenkit, hogy ne k*rvázzatok le.

Csak egyszerűen sokat gondolkodok ezen. Hogy például van egy komoly kapcsolatod, sokáig minden jó...Aztán mondjuk 5 év múlva természetesen sokat változnak a dolgok, hiszen a két személy is változhat külsőleg és belsőleg is. Meg persze egy nem friss kapcsolat már egyre kevésbé izgalmas sokszor. Szóval ha ez a szitu, és már el van tervezve a jövőtök, szinte minden, együtt...

És egyszer csak meglátsz egy személy és nem keresed a bonyodalmat, de még sosem éreztél úgy mint bárki iránt is. Szóval ha megtalálod a Nagy Őt, de neki is és neked is ott a jövő, a biztos kapcsolat amiből talán már késő kilépni (például ha már házasság, vagy gyerek is van) akkor mi a jó megoldás? Feláldozod magad a párodnak? Nem törődsz az érzelmeiddel?

Kérlek, ha te szerető vagy, írd le miért és milyen. Én nem ítélném el...legfeljebb magamat, ha ilyet csinálnék...


2009. szept. 21. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Én csak a megcsaló, elcsábuló félt ítélem el, a szeretőt nem...hogy miért? Mert nem a szerető dolga a másik becsületét megóvni, ha az illető nem képes saját magát kordában tartani. És van, hogy a szerető nem is tud a másik kapcsolatáról. Teljes mértékben az az ember a hibás, aki megcsalja a párját, és hazugsággal mérgezi a kapcsolatot. Én úgy gondolom, hogyha valaki megcsalja a másikat, akkor mondja el szépen, engedje útjára, még addig, amíg nem késő a megcsalt félnek új szerelmet találni. Vagy nézzen mélyen magába, bánja meg amit tett, és soha többé ne forduljon elő még egyszer.

Nekem 2 éve van vőlegényem, akivel nagyon szeretjük egymást. És az egész úgy kezdődött, hogy én a szeretője voltam. Egy hónap alatt eldöntötte, ki és mi neki a fontosabb...szakított a barátnőjével, és összejöttünk. De ha ezt nem teszi meg, nagyon dühös lettem volna rá, amiért velem is játszik és a barátnőjének is hazudik...elértem volna, hogyha ő magától nem képes dönteni, két szék közül a padlóra csüccsenjen le... És akkor sem haragudtam volna, ha a barátnőjét választja, de akkor a velem való játszadozást hagyja abba...

2009. szept. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

Hát én voltam megcsalva és a megcsaló.

Mikor megcsaltak, egy eltervezett jövő várt volna, gyűrű az ujjon. A vőlegényem teherbe ejtette a szeretőjét, elvette, Ámen. Bár egy ideig én semmit sem tudtam az egészről, így velem is volt még párszor, csak már nem tudta tovább titkolni a felségét.(na ez a szitu vajon mi, én vagyom a jövendőbeli, de már nős, és én voltam előbb?)Pocsék érzés. A nőt nem hibáztatom, az exemet sem. Neki nagyobb büntetés a nem szerelem család, meg valahol belőle hiányzik a hűség.

Mikor én voltam a csaló fél, akkor a páromra nagyon ráuntam, tönkrement a kapcsolatunk, és egy szabad pasival randizgattam(aztán, hogy ott volt e valaki, akiről nem tudok..) Most révbe értem, úgy érzem, megáltam a páromnál. Ha őt el akarnám hagyni az okozna egy kicsi bonyodalmat, mert család lettünk(szerelembaba:)), de lehet önző lennék, és saját lábra állva elhagynám, ha jönne az Ő. De ez a veszély nem fenyeget, boldog vagyok vele:)

Viszont vannak az életben olyan helyzetek, amikor menni kell, vagy ""meghalsz"" nekem nagyon "jó" példék erre anyósom és az anyám. Mind a két nő maradt, mikor menni kellett volna. Szerető ide vagy oda. Bár néha csak azt keressük a szeretőben ami a párunkban nincs, virág, romantika, és a hibákat nem nézzük. Csalóka a csalók világa. Az a férfi/nő mindig csillogó, amíg tiltott gyümölcs, mert azt adja, amit nem kapunk, de az otthont nem adja, viszont ébresztőt fúj, VALAMI NINCS RENDBEN. Ők a kulcsok a saját új élethez.

2009. szept. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Szia!Én azért nem ítélem el őket,mert szerintem ők az érzelmeik által vezérelve belecseppennek egy olyan szituációba,amit nem is ők idéztek elő eredetileg.Szerintem a megcsaláshoz elsősorban a megcsaló,és a megcsalt fél kapcsolatának kihűlése vezet.Tehát elromlik a kapcsolatuk valamiért,amiről valahol mindkét fél tehet.Aztán közbelép a harmadik,aki szintén hibás egy picit,de mondom,nem az ő hibája elsősorban,és én nem ítélem el semmi szín alatt!Én voltam már megcsalt,és megcsaló szerepben egyaránt.Szóval nem török pálcát senki feje fölött,igazából nem ítélném el egyik felet sem.Azt csakis ők tudhatják,mi vezetett el a megcsalásig.Ez egy bonyolult folyamat,nem olyan,mint az egyszer egy.Sokszor a szerető nem azért van képben,mert egy gonosz hárpia,vagy egy gonosz csaló,hanem mert sodródik az árral,és az érzelmek diktálnak neki.
2009. szept. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem ítélem el a szeretőket - már csak azért sem, mert én is egyike vagyok a "szeretőknek". Mondjuk én olyan kapcsolatba nem mentem volna bele, ahol a harmadik fél a párom felesége. És soha nem mentem volna bele olyan kapcsolatba, ami miattam megy tönkre. Egyszerűen beleszerettem egy férfibe /17 évvel idősebb nálam/, az élettársa vele egyidős, a nő közel 10 éve nem foglalkozik vele férfiként, ahol lehet megalázza, bántja, és csak az anyagiak miatt nem tudunk együtt lenni. Mondhatni minden nap együtt vagyunk, a nő egyértelműen láthatja, hogy van valakije az élettársának, de nem érdekli. Nekem az a véleményem, hogy az a nő gondolkozzon el mélységesen, aki miatt idáig jut a "párja", mert előbb-utóbb mindenkinek szeretetre van szüksége. És, hogy miért vagyok vele? /hozzá teszem, én teljesen független vagyok - és végül is a férfi is jogilag/, azért, mert sokkal többet adott nekem lelkileg - és minden szempontból, mint bárki más eddig az életemben, azt hiszem, ez a nagy szerelem az életemben -, és, ha vége lesz, akkor is nagyon szép emlék lesz az életemben.
2009. szept. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én sajnálom a szeretőket, mert talán reménykednek h esetleg a másik fél őket választja majd, és esetlegesen csalódniuk kell ha mégsem.

Viszont ha jön a nagy Ő, akkor nem szabad elengedni. Azt egy életre bánja az ember...hidd el nekem...

2009. szept. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!