Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért utál a barátom anyja?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utál a barátom anyja? Hogyan tegyem túl magam rajta?

Figyelt kérdés
A szitu a következő. Komoly kapcsolatban élünk, de nemrég volt egy pár hetes mosolyszünetünk. Ő keresett meg engem, nem én édesgettem vissza magamhoz. Előtte úgy tűnt, hogy nincs (különösebb) baj köztünk az anyjával(vagy csak képmutató volt, utólag igen valószínű), de lényeg, hogy nem kaptam célzásokat, flegma szavakat és kinéző tekintetet.. Mióta újrakezdtük, mintha én lennék a közellenség, de persze csak olyan szemét sunyi módon. A mosolyszünet előtti elválásunk nem éppen szépre sikeredett, na de kérdem én senki nem hibázik?(hozzátenném, hogy én is tudok róla olyan dolgot, amit én sosem követnék el a családom ellen). Egyszerűen nem tudom elengedni a fülem mellett, meg is bánt és végtelenül dühít is hogy hogy képzeli, hogy az veti rám a követ, aki ennél 100x súlyosabb dolgot elkövetett a fia ellen. Barátom már egyszer beszélt vele, de úgy látszik feleslegesen, mert ma megint kaptam célzást. Tudom magamról, h ha ez így folytatódik akkor nem sokáig fogo tudni visszafogni magam, hogy megkérdezzem, h gondolja h pont ő félti tőlem a fiát. És tudom h ez barátomat is emészti nagyon, két tűz között van. Náluk tölteném elvileg a 7végét, és előre félek tőle hogy hogyan viseljem el a dolgokat. Nem akarom h erre menjen rá a kapcsolatunk! Mit tennétek a helyemben? Kezd egyre elviselhetetlenebbé válni a helyzet, ugyanis én sem tudok így olyan kiegyensúlyozott lenni barátommal sem.. Én elfelejtenék minden sérelmet, ha ő is normálisan viselkedne velem!
2011. febr. 4. 09:04
 1/5 anonim ***** válasza:

:S

hát nekem az apósommal voltak hasonló problémák.. de én úgy oldottam meg, h 1 üveg pálinkával felmentem, és megittuk.. innentől kezdve jó barátok lettünk, pedig előtte semmibe nem nézett..


én azt mondom, h lehet meg kéne próbálnod azt, h amikor a barátod nincs itthon, akkor felmész és mint nő a nővel beszélsz vele.. elmondod a véleményedet, h szereted a párodat, és h irritál.. ha ezek után sem hagyja abba, akkor egy szemét sz*r, és ne foglalkozz vele

2011. febr. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez is egy kapcsolat, és ehhez is két ember kell.

A te akarásod igenis kevés, ha a "mama" ilyen rosszindulatú.

Tipikus anyós.

Ha hétvégén nem érzed jól magad, és megint odaszól, akkor szépen menj haza. Nem vagy köteles elviselni, és ha most nem szabod meg, meddig mehet el, akkor megszokja, hogy lábat törölhet beléd.

A párodnak is meg kell értenie, neki se esne jól, ha a te anyád beleszólna a kapcsolatotokba.

Egyébként így sokáig nem fogjátok húzni, ha fejre állsz, akkor is rá fog menni a kapcsolatotok.


Amikor csak tehetitek, kerüljétek az "anyóst".


Ha legközelebb beszól, kérdezd meg: Tudja, hány anyós vicc van?

Három. A többi mind IGAZ.

2011. febr. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha legközelebb beszól, kérdezd meg: Tudja, hány anyós vicc van?

Három. A többi mind IGAZ.


ez halálos volt :)

2011. febr. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem hasonló problémám van.

A párommal 4 éve vagyunk együtt,és az anyjával az elejétől kezdve nem szimpatizálok.Egyszer ilyen-egyszer olyan,nem tudok rajta kiigazodni.

Mi nem szoktunk beszélgetni,mert nincs miről.Én ha kérdezek válaszol és ezzel be is van fejezve a beszélgetés.

Ha bárki megy náluk azzal el tud beszélgetni,nevetgélni,de velem nem.

Diplomája van,és akiknek szintén van azt nagyra becsüli,mivel nekem nincs így sztem egy tudatlan bamba vagyok a szemében.Pénzük van,az én családomnak nem annyira.Ez is szúrja a szemét.

Rengeteget sírtam,és szorongtam minden egyes alkalommal mikor náluk mentem,és több napot ott voltam.Mindig azon idegeskedtem,hogy hogy fogom kibírni,ha kettesben kell lennem vele a konyhába,vagy ha eljön a hétvége amikor nem megy dolgozni,és egész nap otthon van.

A páromnak is mondtam a helyzetet,de ő is két szék között van.És a szülei csak akkor sértegetnek,vagy akkor mondanak célzásokat csak,ha a párom nincs a közelben.

Csendes,érzékeny vagyok,és nehezen tettem magam túl ezen a szituáción,van hogy még mindig rossz,de próbálok nem foglalkozni vele(velük).Az egész családdal,mert nem tudok velük beszélgetni.Ne csak én törjem már magam.

Próbálj beletörődni.Lehet,hogy soha nem fog elfogadni!

Én lassan belenyugszom!

21/L

2011. febr. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, igyekszem majd megfogadni a tanácsokat a további reakcióktól függöen:)
2011. febr. 4. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!