Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem ezt jóvá? Haragudhat vajon rám a barátom?

Figyelt kérdés
Koleszos vagyok, és otthon hagytam a mobiltöltőmet. A telefonom lemerült. A barátom internet közelben hét közben nincs, így nem tudunk beszélni, legalábbis annyit nem mint amikor van nálunk mobil (a szobatársam mobilját hívta, de amúgy ingyen beszélünk, így meg elég szép ára van). Olyan rosszul érzem magam, amiért ilyen hülye voltam. És félek, hogy haragszik majd rám a barátom. Tudom, hogy szívesen beszél velem telefonon, és mindig azt mondja, hogy az a nap legjobb része, amikor hallja a hangom. Most ezt nem kapja meg. A szüleim mérgesek, amiért ilyen feledékeny voltam. De hát mit csináljak. Próbáltam töltőt kérni, de senkinél nincsen olyan, ami nekem kellene. Fiúk, ti neheztelnétek ezért a barátnőtökre?
2010. márc. 8. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, megérteném.
2010. márc. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ezért megharagszik rád, akkor nem normális. Ilyen előfordul, én nem haragudnék meg.
2010. márc. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Beszéljétek meg anyuddal, h küldje el. Pl én ha ritkán itthon felejtettem tök fontos dolgokat, szüleim feladták a buszra egy zárt csomagban és a sofőrbácsi mondjuk 500HUF-ot és megvártam amikor érkezik a busz és átvettem. Gyors, megbízható és hasznos.


Egyébként vhogy biztos kibírnátok, Ő is és te is, de minek fölöslegesen szenvedni;):D

2010. márc. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igazából csütörtök délután már találkozunk, és hát a szüleimet nem kérhetem meg ilyesmire, mert így is mérgesek rám, nem is tennék meg. Ez szerintük jó tanulópénz nekem.

2010. márc. 8. 21:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Tessék, íme egy ékes példája, hogy milyen jó is lenne, ha szabványosítanák a mobiltöltőket. :D A kedves kérdező akkor biztos kapott volna töltőt! ^_^
2010. márc. 9. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!