Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nagyon megváltozott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nagyon megváltozott ti mit tennétek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
A barátom teljesen máshogy viselkedik,mint eddig.4 és fél hónapja vagyunk együtt.Pár héttel ezelőtt bejelentette,hogy már nem érez annyit irántam,mint eddig de szeret.Megkérdeztem,hogy miért nem erre azt válaszolta,hogy a mostanában lévő sok veszekedések miatt.Igen voltak veszekedéseink amiknek főként én voltam az oka,mert eléggé stresszes időszakom van és minden apróság miatt már idegeskedek ezt megmondtam neki is és persze,hogy az ember a szerettein tölt ki mindent. :( Nagy veszekedéseink nem voltak,csak hülyeségek miatt.Ezen változtattam.Nem idegeskedek vele nem rajta töltöm ki.Úgy vélem sok mindent el is nézek neki.De nem robbanok semmiképp,mert nem akarok veszekedéseket.Nagyon rossz így vele lenni,hogy tudom h fele annyit nem érek,mint ő nekem.Túlságosan szeretem,de ezt nem tudom meddig bírom elnézni,hogy hiányzok sms-eket se küld,ír mint régen.Én írok neki sokszor szépeket de szinte semmi válasz rá és vissza fele ezek a dolgok nem jönnek vissza.Gondolkoztam már rajta,hogy nem írom neki,nem hívom,nem csak én keresem,és nem csak én kezdeményezek szexnél is(lelehet emiatt hurrogni,hogy miért fekszek le vele de ha valaki már volt szerelmes annyira leírhatatlanul akkor tudja,hogy nem igen lehet parancsolni a szívnek)de ha ezeket megtenném akkor meglehet ez lenne a baja és emiatt még jobban elhidegülnénk.Ti mit csinálnátok ilyen esetben,hogy megpróbáltok mindent megtenni és megfelelni de nincs viszonozva és nem értékel? Nem szeretném,hogy vége legyen, mert nagyon szeretem.
2011. nov. 23. 18:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Mint majdnem minden kapcsolatban, a barátodnál is eljött az az idő, amikor már nem szerelmes beléd, de a szeretet, kötődés megmaradt. Vagy törődj bele h ilyen, vagy szakitsatok...
2011. nov. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
sok lány követi el azt a hibát, hogy teljesen rányomul a pasijára, elárasztja a fullasztó szeretetével. Ez itt a baj. Nem szabad annyira kimutatnod, hogy szereted, legalábbis nem állandóan. a pasik nagyon hamar csömörülnek tőle. Nem tudom, mennyire érdekel az irodalom, de Ady Endre is íyg volt: Léda elárasztotta imádatával, és ady több versében is megírta, hogy Léda taszítsa el magától, mert ő így tudja magában fenntartani a szerelmet, ha vágyódik a nő iránt. Az is segíthet ha kevesebbet találkoztok. Remélem tudtam segíteni :)
2011. nov. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!