Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért álmodtam, hogy egészen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodtam, hogy egészen megváltozott a volt barátom?

Figyelt kérdés

KB fél éve volt egy barátom, akivel pár hónapig jártunk. Alig találkoztunk, 2hetente egyszer nézett felém, nem azt kaptam tőle, mint amit akartam. Azóta van egy másik barátom, akivel minden ok, akitől tényleg mindent megkapok: törődik velem, meglep, mindennap keres, sokat találkozunk stb.

Éjjel a volt barátommal álmodtam, aki álmomban totál megváltozozz, szerelmes lett belém, mindenhova hivogatott, kisérgetett, udvarolt, úgy hogy megvolt amostani barátom ott is - én meg vevő voltam a dologra :S


Mit jelenthet?


2008. nov. 4. 09:54
 1/3 A kérdező kommentje:
hozzátenném, hogy a volt barátomat nagyon szerettem, miután szakítottunk, hetekig nem tudtam magamhoz térni, azt hittem vége mindennek, hogy én már sohasem leszek boldog stb
2008. nov. 4. 09:58
 2/3 Srapnel ***** válasza:
Az álmok igen gyakran a félelmeket és/vagy a vágyakat jelenítik meg. Lehetséges, hogy mélyen még mindig vágysz az előző párodra.
2008. nov. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem válaszolóval. Én sokszor álmodom azt, hogy a barátnőm nem foglalkozik velem, flegma hozzám, hiába futok utána egész álmomban. :S

Tehát valószínűleg tudat alatt attól rettegek, hogy elhidegül tőlem.

2008. nov. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!