Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy a barátom fejéből kitudja törölni volt barátnője gondolatát?

Figyelt kérdés
Kb egy hete szakítottak, de ő belevolt zúgva teljesen (19F), nagy reményeket fűzott s pofára esett... Az én feladatom helyrebillenteni s elfelettetni vele mindezt, mit tegyek? Minden gondolata, minden helyszín, minden minden róla szól, mindenről ő jut eszeébe... Mit tegyek? Mivel érjem el, hogy lépjen?
2011. nov. 23. 22:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy-két hét gyász bőven belefér.
2011. nov. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
egy hét az édes kevés,ha tényleg szerelmes a fiú akkor fél évig is eltarthat ha depibe esik.Mivel nemrég esett pofára szerintem ilyenkor megengedett az hogy te lépj elösször és vigasztald meg,legyél jobb mint az elötted levő csaj mindenben!És kétesélyes hogy milyen kapcsolatod lehet vele...de egy hét az nagyon friss,egyenlőre csak vígasztald és légy türelmes.
2011. nov. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok az évekig tartó depresszió híve, de az én szememben nagyot esne egy fiú, ha heteken belül ugrana egyik kapcsolatból a másikba.
2011. nov. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Voltaképp én úgy vettem le, hogy nem a csaja vagy, hanem a bnőjebnője... Érted, hogy értem... :) Voltam àm én is ilyen szituban, nem is egyben, viszont vedd figyelembe, hogy még csak egy hete történt a lélekzúzàs. Àpolgasd, beszélj vele sokat, ha kell, ő hadd sírja el a bànatàt milliószor, de te pedig próbàld elterelni a gondolatait. Menjetek el ide-oda, csinàljàtok ezt-azt és hidd el, idővel jobban lesz. :) Csak légy vele nagyon türelmes, mert egy összezúzott szívű sràcnak nagyon sok idő kell, hogy elfelejtse az adott hölgyet.


Sok sikert és jobbuljon minél előbb! :)


18/L

2011. nov. 24. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én még tudom, hogy friss és még korai a tovább lépésről beszélni... Azóta sokkal többet járunk ki s vagyunk együtt... Próbálok énis minél szórakoztatóbb programokat kitalálni de ő még nem zárta le ezt az egészet... még tartozik nekem egy őszinte "kiborulással", csak nem tudom hogy érjem el, hogy mindent ami fáj neki kibeszéljen magából, mert akkor biztos könnyebb lesz.
2011. nov. 24. 06:13
 6/9 anonim ***** válasza:

Hidd el, meglesz az a pont, amikor nem fogja bírni tovább és totálisan kiborul. Akkor pedig ott leszel neki te és kisírhatja magát a válladon. :)

Ne erőltesd, hogy elmondja, majd idővel rájön, hogy muszáj lesz neki, addig nem nyugszik meg egy picit sem.

2011. nov. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Biztos vagy benne, hogy totál kimond egyszer magából mindent?... Ha igen csak nekem mondhatja el, mert más barátja aki így meghallgatja nemigen van... Ilyenkor mi a dolgom? Tehát kerüljem a témát? Vezessem rá? Non stop róla beszéljünk? Ő még nem zárta le, tehát még nem a "felejtek" időszakban vagyunk... ekkor még felkell hozzam a témát?
2011. nov. 24. 15:08
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem csak üljetek le és kérdezd meg hogy hogy érzi magát,hogy jól van e így szakítás után,nem jó az amit te csinálsz,mármint számodra lehet nem a legjobb lessz,de aztán sosem tudni hogy mi sül ki belőle.

Ne erőltesd vele a dolgot,hívd el filmezni ,nézzetek sok vígjátékot,csináljatok olyan dolgokat amit ő is szeret,és néha nyugodtan öleld meg ha nagyon búval ba szott nak látod.

Sok sikert hozzá!

2011. nov. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Pontosan ugyanazt javaslom, amit az előttem lévő is. :)

Ha gondolod, írj privát üzit nekem és akkor lehet, előbb válaszolok, mert ugye, nem jelzi nekem az oldal, hogy írtál! :)

2011. nov. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!