Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti örültök annak ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti örültök annak ha a barátnőtöknek sok barátnője van?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy pl. azt szeretitek jobban ha a barátnőtöknek sok barátnője van, sokan szeretik, vagy azzal sincs bajotok ha kb. mindenki utálja az osztályban/környezetében és nem egy társasági ember,nem sokan barátkoznak vele. Vagy nektek ugyan mind1?? :DD
2011. nov. 8. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
a túl sok barátnő csak hátrány mert telebeszélik hülyeséggel a fejét...
2011. nov. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem aztán tök mind1. Nem a barátnői érdeklenek hanem ő...
2011. nov. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem szempont, de az már annál inkább az, hogy mennyire jön ki az emberekkel. Megőrülnék, ha a barátnőm miatt kellene lelépnem társaságból, mert nem tud elbeszélgetni senkivel. Páromban imádtam, hogy a barátaim már az ő barátai is lettek, és akármilyen társaságba elvihettem, mindenhol megszerették.
2011. nov. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát... Én jobban szeretem ha társaságilag visszafogottabb, nem vagyok nagy társasági ember és jobban érzem magam ha nem minden percbe más emberrel akar beszélgetni. Jó ha vannak barátai, de azok barátok legyenek és ne ismerősök vagy unalom űző emberek. Én arra szavazok hogy inkább kevesebb de azért legyen.
2011. nov. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az első válaszolóval egyetértek! Már én is megjártam így....
2011. nov. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!