Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tegyem boldoggá a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem boldoggá a barátom?

Figyelt kérdés
A kapcsolat elején járunk, és nem igazán tudok felszabadult lenni vele. Zavarban vagyok, ha valami cukiságot mond, pedig jól esik, de úgy érzem, inkább ne mondaná. Nem szívesen mondom neki, hogy szeretem, mert azzal úgy érzem egy idő után elveszítené az értékét. Ő becézget, de nekem meg se fordult a fejembe, hogy becézzem őt. Egyszer például msnen hülyéskedtem vele, és akkor drágámnak neveztem, és bevágott ilyen vigyorgós fejeket, szóval gondolom örült neki. A külsejére sem szeretek megjegyzést tenni, mert nem szeretem ha valaki külsőséges, és nekem nem ez az első számú dolog, bár szerintem jól néz ki. Nagyon kedves srác, és tudom hogy ennél többet érdemelne. Mit mondhatnék neki, aminek egy fiú örül? Bocsi, a hülye kérdésért, de ő az első barátom, és még csak nagyon fiatalnak sem mondhatom magam, de éretlen vagyok még egy kapcsolathoz.
2011. márc. 30. 23:19
 1/4 anonim válasza:

Hát legjobb,ha magától jön...ha Te magad azt mondod, hogy éretlen vagy egy kapcsolathoz, akkor valószínűleg nincs szükséged erre a kapcsolatra. Szakíts vele, ne aggódj, túl fogja élni.

Ha mégsem tennéd, egyszerűen csak kedveskedj neki úgy, ahogy szívből jön. Betanulni ilyeneket, hogy kedvesem, drágám, szívem, kicsim, egyetlenem, stb nem érdemes. Nem lenne őszinte. És nagyon jól esik nekünk a dicséret :)


19/F

2011. márc. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A fiúk ugyanúgy örülnek a bókoknak. Az enyém leginkább annak, ha a szexuális teljesítményét dicsérem, de azt is szereti, ha becézgetem, vagy simogatom meg babusgatom, pedig direkt hanyagoltam ezeket a kapcsolat elején, mivel exem ezekért lecseszett, hogy "megfosztom" vele a férfiasságától, ő viszont egyszer bánatos kiskutyafejjel megkérdezte, hogy miért nem? XD

Valószínűleg te barátod sem bánja, ha néha kedveskedsz neki, vagy bókolsz.

2011. márc. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szakítani nem akarok, mert már korábban is úgy volt hogy tetszünk egymásnak, és flörtölgettünk de összevesztünk és két évig nem beszéltünk, de nekem mindig ő maradt a tökéletes. Más fiúval még csak ennyire se haladnék mint vele. Ha megdicsérem a képét, vagy a pólóját az jó pl? Vagy ha azt mondom neki, hogy milyen kedves...
2011. márc. 30. 23:32
 4/4 anonim ***** válasza:

A póló nem annyira hatásos... :D De lehet.

Dicsérd meg az illatát, hogy jól néz ki, hogy milyen sima a bőre, szép a szeme, sármosan néz, jó a teste, milyen figyelmes, ilyesmik... Valamelyik csak igaz rá.

2011. márc. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!