Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kérdezzem meg apát? 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérdezzem meg apát? 2 honapja ismerem az apámat és már vele lakok. Senkim sincs csak apa meg a barátom.

Figyelt kérdés
2 honapja vagyok egyutt a barátommal, 1 honap uyçtán neki adtam a szüzességem. ö 18 én 16. szerelmesek vagyunk és apa nagyon birja. hogyan beszélgethetnék apával rola hogy szeretném ha megengedné hogy velem aludjon? vagy még korai? segitsetekle, mert nem ismerem apukámat és soha életemben nem beszélgettem vele semmi komoly témárol. segitség! 16/L
2011. nov. 10. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Már bocs hogy megkérdezem, de hogy hogy nem ismerted apádat?

Egyébként kora, ha lányom lenne annak a pasinak kéz és lábtörést garantálok aki szűzteleníti a lányom, akár bírom akár nem, ha nem akkor még rosszabb.

2011. nov. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*korai
2011. nov. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Úgyszint
2011. nov. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon komoly kérdés. Nem hiszem, hogy ezt egy szóval meg lehet válaszolni.

De ahogy fentiek írták komoly vérforrást okozhat apádnak a hír, hogy egyáltalán ez megtörtént. Mivel még csak most ismeritek meg egymást, puhatolózz. Milyen a vérmérséklete? Mennyire nyitott?

Ha egyébként tudtok beszélgetni, szerintem akkor ez egy jó kiinduló pont lenne, ha mesélnél neki arról, hogy a barátoddal milyen szintre léptetek. S hogy szeretnéd ha ő tudna róla. S meséld el azt is, hogy tudod-e Te mit jelent védekezés, s hogy megfontolt voltál-e vagy sem.

S kérd ki a véleményét. Lehet, hogy ez nem fog egyezni a tiéddel. De szerintem ne akard ráerőltetni a tiédet. Lehet, hogy elsőre nem fog menni.

(S később bevetheted neki: itthon legalább biztonságban vagyunk kártyát.)


Ha van még kérdésed írj, akár privátot, mivel azért a helyzeted árnyaltabb annál, hogy lehessen igazán jó tanácsot adni, ennyiből.

2011. nov. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is korai még! S felelőtlenség volt 1 hónap után lefeküdni a sráccal. Előbb ismerd ki apukádat,hogy milyen is,ne rohanj fejjel a falnak. S amíg csak lehet ne köteleződj el nagyon komolyan a srác mellett. Pár hónap után még a "szerelmesek vagyunk" kifejezés szép és jó,de...nagyon gyorsan koppanhatsz,főleg h ilyen hamar ágyba bújtál vele!

25L

2011. nov. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!