Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tegyem magam ezen túl?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem magam ezen túl? [expasi ügy miközben van barátom. Bővebben lent. ]

Figyelt kérdés

Egy este elmentünk egy haverommal és az exemmel kicsit szórakozni. 3-an voltunk, beszélgettünk, ilyenek aztán elkezdtünk picit iszogatni is. Nekem eléggé megártott a pia, rámásztam a volt barátomra, de még csak olyan szinten, hogy hazafelé ölelgettem és puszilgattam. Ő láthatóan élvezte a helyzetet, sőt a havernak említette is, hogy jó volt. Másnap reggel felhívtam és bocsánatot kértem tőle, meg amúgyis már 3 hónapja van barátom és picit szar érzés volt ez így.. Viszont msnen beszélgettem az exszel és mondta hogy neki jólesett ez az egész meg tényleg jó volt és hogy délután menjünk el valahová, mert beszélni szeretne velem.

Oké, délutánból este lett, a beszéd tárgya lényegtelen dolog volt.. Aztán megemlítette hogy igyunk valamit, hiszen ő szomjas meg miért ne. És még msnen elég kedves dolgokat írt, tehát itt azt emelném ki h akkor még tuti józan volt.

Ivászat az úgy nézett ki hogy a vége felé már smároltunk.. egymásra másztunk, ölelkeztünk. Hazakisért és végig olyanokat mondott hogy ezt folytassuk és hogy újra szeret meg ilyenek. Én is ilyenekkel bombáztam. nagyon boldog voltam. olyanokat is mondott hogy miért volt olyan hülye hogy szakított velem stb.


Másnap bűntudattal ébredtem, azonnal felhívtam a barátomat és hogy délután beszélnünk kell. Ő megbocsátott nekem, mert igazán szeret.


Viszont az ex azt mondta, hogy nem is emlékezik semmire.. elmeséltem neki aztán mondta hogy ő ezt nem így akarta meg ilyenek.

Ő pedig biztosan nem volt részeg, hiszen neki nem üt annyi amennyit fogyasztottunk ebben biztos vagyok, úgyhogy azt hogy részeg volt kizárhatjuk.


Most pedig a gond következik. Egyszerűen nagyon nehéz túltennem magam ezen az egészen. Alapvetően jól éreztem magam vele így visszagondolva...

Nagyon sokat jár az eszemben ez az egész dolog.

Úgy érzem szeretem a barátomat és amikor úgy volt hogy lehet szakít velem emiatt, nagyon féltem.

De a k*va hétvége is itt járkál az agyamban... Szörnyű.

Mit tegyek hogy elfelejtsem???? Segítsetek légyszi... :/

Jaés a volt barátomnak ennyire kellettem????? ( Mondjuk utánam nem volt barátnője és hát hogyis fogalmazzak nem a lányok kedvence tipus viszont ez engem sosem érdekelt... )


kétségbeesett 17/L


2011. febr. 9. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Te nem gondolod, hogy szemétség amit csináltál a barátoddal? Csak úgy smárolsz az exeddel és ha biztos lennél benne, hogy kellesz neki akkor szerintem (az általad leírt dolgok alapján) simán dobnád a pasidat. Már megbocsáss de gusztustalan vagy. A barátod sokkal jobbat érdemel tőled, te nem is szereted őt igazán! Remélem egyszer ő is észreveszi ezt, és két szék közt a pad alá esel mert azt érdemelnéd, hátha tanulnál belőle valamit.. Minek neked kapcsolat? Éretlen kis pics@.
2011. febr. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem dobnam, mert szeretem ot! csak szar ez hogy o a volt baratom es igy sokkal nehezebb... es tudom hogy oltari nagy baromsagot tettem. megbantam. de akkoris felkavart ez az egesz... :/
2011. febr. 9. 21:30
 3/9 anonim ***** válasza:

Szereted? Tudod te egyáltalán, hogy ez mit jelent?

Ha szeretem a párom nem bántom meg szándékosan vagyis nem csalom meg. Sőt, tovább megyek én még csak nem is fantáziálgatok sose az exemről ha egyszer SZERELMES vagyok a mostani barátomba.

Neked hogy esne ha megcsalna a pasid? Elhinnéd neki, hogy szeret? Meg tudnál benne bízni úgy mint azelőtt?

Gondolom nem. Így pedig nincs sok értelme egy komoly kapcsolatnak...

2011. febr. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

ha ugyanez lett volna, en sem szakitottam volna vele, mert nagyon szeretem. ugyanezt tettem volna mint o.

es nem akartam megcsalni, csak ha iszok akkor nem tudom magam kontrollalni... eppen ezert nem iszom tobbet ha o nincsen ott. tenyleg nagyon szeretem. es az exet meg leszarom es elfelejtem ezt a hulyeseget, hagyom a budos picsba...

2011. febr. 9. 21:44
 5/9 A kérdező kommentje:
amugy kort elirtam-18 eves vagyok
2011. febr. 9. 21:50
 6/9 anonim ***** válasza:

Minek találkozgatsz az "exeddel"??? Pláne ha van valakid...

Ribanc.

2011. febr. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
eleve osztalytarsak vagyunk bakker... es amugy azert mert eddig ment a baratsag. de ugytunik tovabb nem. mindegy ugyis iskolat valt, hala az egnek.
2011. febr. 9. 23:37
 8/9 anonim ***** válasza:
5 évig csináltam ezt. Voltak barátaim, akik szerettek, megbecsültek, de én megcsaltam Őket az exel, aki mondta, hogy szeret, sajnálja, hogy folyton szakított velem, ezeket mind alkohol hatása alatt, majd másnap mondta, hogy nem emlékszik. Egy darabig ujjal mutogattam rá, hogy tönkre tesz, szidtam, de közben ugyan úgy eljártam vele csókolózni, lefeküdni, mert szerettem, és makacsul hittem, hogy ő is szeret (Sőt, még most is hiszem.) Aztán rájöttem, hogy én teszem tönkre magamat, hogy undorító, és gusztustalan amit csinálok, hogy nem vagyok más csak egy r.ibanc. Nagyon lassan, és nagyon nagy erővel, de ellen tudtam állni egyszer, kétszer, háromszor, aztán minden alkalommal. Párom van, akivel az életünket tervezzük, sosem csalnám meg. (És bár Ő megcsalt, nem rohantam rögtön az Exhez.) Még mindig eszembe jut az Ex, és még mindig szeretem valahol, de ez nem az a rendes szeretet, szerelem, ez valami más. Nagyon rossz úton haladsz.
2011. febr. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy a mostani "pasid" egyáltalán szóba áll ezek után veled, én tuti kivágtalak volna mint macskát egészségügyi sétára...


Tanácsom:

- exeddel mindennemű kapcsolatot szakíts meg mert csúnyán kihasználta, hogy alkohol hatása alatt befolyásolható vagy


- Jelenlegi barátodat ne rendezd le egy "bocsi nemakartam"-mal, akárhogy néz ki, tiszteld annyira, hogy normálisan bocsánatot kérj tőle, érezd át az ő helyzetét is és becsüld meg mert pasik 99.9%-a kivágott volna ezért (én is).

2011. febr. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!