Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom az akarja h én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom az akarja h én kezdeménnyezek minden téren bele értve a szex-et is! De én nem iylen vagyok hogy tegyem ezt meg neki? Fogalmam sincs! Még soha nem csináltam iylet hogy kezdjem?

Figyelt kérdés
2009. nov. 18. 08:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Azt ne itt kérdezd, nézz inkább 'oktatófilmeket', esetleg vele együtt.

Fontos minden téren a kölcsönösség egy kapcsolatban, különben megeszi a fene. Tehát: tessék művelődni, különben ne tessék meglepődni, ha idővel lecsapja valami érdekesebb fruska a kezedről. Ha eddig mindig ő kezdeményezett, akkor ez nyilván unalmas, vagy csak egyszerűen érdekelné, hogy te mit tartasz magad számára fontosnak. Szolgáld ki magad...

2009. nov. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Andrewka ***** válasza:
100%

Egyszerűen ha megkívánod csókold, simogasd, izgasd...

Ahogy éppen neked jól esik. Ne várd el h ő közeledjen mindig. Azt fogja érezni h te nem is kívánod


22/f

2009. nov. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

énis arra szoktatom a barátnőm, hogy nyugodtan kezdeményezzen.. :) bár még mindíg azt imádja a legjobban amikor én szorítom a falhoz. :) nade ne keseredj el.

lehetsz szenvedélyes is, ráugraasz, ráülsz és simogatod, csókolgatod ahol ő érzékeny..

vagy lehetsz játékos, megmondod neki h most nem mozdulhat, és az őrületbe kergeted apró érintésekkel és puszikkal.. közben levetközteted, és már ez a játék szépen átalakul szexé.. (ez utóbbival az a baj, hogy ha a pasid teljesen felhúzod, akkor nem fogja sokáig bírni benned..)

vagy vetkőzhetsz előtte nagyon nagyon látányosan... :) mondjuk még úgy félmeszteleűl előadsz egy cicás nyujtózkodást, vagy lehajolsz valamiért véletlenül... :)

most ennyi jutott eszembe :)

sok sikert :)

2009. nov. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!