Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezd elmúlni a szerelem? El...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezd elmúlni a szerelem? El vagyok keseredve

Figyelt kérdés
egy éve vagyunk együtt a párommal. néhány hónapja észrevettem, hogy megváltozott. elkényelmesedett a kapcsolatban, nem jár már úgy a kedvemben, nem figyel rám oda, mindig a barátait helyezi előtérbe és önző velem szemben. ez egy rettentő jó kapcsolat volt, nagy szerelemmel, és annak ellenére, hogy ilyen bármikor szóba hozom neki, hogy változtatni kéne, esetleg szünetet tartani, azt látom rajta, hogy nagyon szeret és nem akar elveszíteni, mégsem változtat. szünetet nem merek tartani, attól tartok rádöbbenne, mennyivel könnyebb nélkülem az élet, nincs aki féltékenykedik, beleszól a dolgaiba.. előre is köszönöm annak aki válaszol, nagy szükségem lenne tanácsra :( mi történt velünk? hogyan tudnám megmenteni a kapcsolatunkat?
2011. febr. 1. 23:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Itt nem azzal van a baj, hogy nincs már meg a szerelem, bár 8-9 hónap után elkényelmesedni elég gáz egy kapcsolatban. Ha valakit szeretünk vagy szeretetből vagyunk vele, attól még lehet a kedvében járni akár 10-20 év múlva is. A barátod azzal ,hogy téged így elhanyagol, aláírta a kapcsolat lezárását.

Nem azért, de ha úgy látod, hogy észrevenné, milyen jó nélküled, akkor már csak kötődésből van veled, vagy csak azért, mert így könnyebb. Neked is jobb, ha mással folytatod.

De itt van egy videó:

http://www.youtube.com/watch?v=wZPTeEB5A-A&feature=feedlik

Ne higgy el mindent amit hallasz, dönts a saját belátásod szerint.

ha azonban a kapcsolatot akarod javítani, találj ki újabb dolgokat, vedd rá, hogy beszélgessetek, járjatok el valahova, kísérd el a barátaihoz. Tegyél úgy, mint az elején, játszatok szerepjátékokat.

2011. febr. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

ne haragudj,de én semmi jót nem tudok mondani,az alapján,amit leírtál,el is mondom miért.

Pontosan egy év után ugyanezt vettem én is észre a páromon,amikor a szemébe néztem,üres volt a tekintete,és jeges,úgy éreztem menten megfagyok...eleinte sokszor mentünk sétálni,moziba,összebújva néztük a filmeket,aztán ez elmaradozott.Másfél év után már nem tudtunk miről beszélgetni,feszengtünk egymás társaságában,alig ölelt meg,holott én nagyonis vágytam rá...

Szakítottunk.Aztán úgy döntöttünk,megpróbáljuk mégegyszer.

Újból előjöttek a régi problémák,egymás agyára mentünk,minden idegesített már a másikban.

Végleg vége lett.

De tudod mit?

Nem bánom...Mert jön majd valaki,akivel átélhetem azt a csodát,amit vele nem sikerült átélnem.

Kívánom,hogy a szíved szerint dönts,és nem azért maradj vele,mert félsz egyedül maradni.

Mert az mindig jobb,mint az efféle társas magány.

2011. febr. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!