Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezd elmúlni a szerelem? El...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezd elmúlni a szerelem? El vagyok keseredve

Figyelt kérdés
egy éve vagyunk együtt a párommal. néhány hónapja észrevettem, hogy megváltozott. elkényelmesedett a kapcsolatban, nem jár már úgy a kedvemben, nem figyel rám oda, mindig a barátait helyezi előtérbe és önző velem szemben. ez egy rettentő jó kapcsolat volt, nagy szerelemmel, és annak ellenére, hogy ilyen bármikor szóba hozom neki, hogy változtatni kéne, esetleg szünetet tartani, azt látom rajta, hogy nagyon szeret és nem akar elveszíteni, mégsem változtat. szünetet nem merek tartani, attól tartok rádöbbenne, mennyivel könnyebb nélkülem az élet, nincs aki féltékenykedik, beleszól a dolgaiba.. előre is köszönöm annak aki válaszol, nagy szükségem lenne tanácsra :( mi történt velünk? hogyan tudnám megmenteni a kapcsolatunkat?
2011. febr. 1. 23:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
19/f vagyok 2 éves kapcsolatom van. de néha úgy érzem jobb lenne külön. Mert néha azt érzem megvagyok kötve úgymond, de nagyon szeretem a kedvesem, csak jó lenne egy nagyobb 'tér'. Amúgy szerintem természetes hogy egy idő után a szerelem szeretetté alakul, valahol ez megmarad valahol a szeretet is eltűnik egy idő után.
2011. febr. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod! örülök h írtál, mert a barátom veled egykorú. az az igazság, hogy én is azt érzem amit mondtál, hogy a szerelem kezd szeretetté alakulni, néha az az érzésem, hogy én nem tudom ezt megemészteni, mert nagyon hiányzik a régi kapcsolat. amilyen volt a párom, ahogy rajongva nézett rám, minden mozdulatából láttam, hogy szerelmes. rettenetesen hiányzik ez és erre nem tudom a megoldást, hogy küzdjem le magamban..
2011. febr. 1. 23:40
 3/12 Panda Péter ***** válasza:
100%
előbb vagy utóbb mindenkinek rá kell döbbennie, hogy halálig tartó, szenvedélyes, rózsaszín csillámpónis, kapálózós szerelem csak a tetves amerikai filmekben van.
2011. febr. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom, mi két éve vagyunk együtt a párommal és a szerelem nem hogy múlt volna, hanem mintha még fokozódna is. Barátokkal külön-külön szinte nem is találkozunk, ő sehova nem akar menni nélkülem és én se nagyon nélküle. Nálunk az elkényelmesedés inkább abból áll, hogy egyre többet tunyulunk a szabadidőnkben itthon az ágyon, összebújva a számítógép és a tévé előtt. Ezen viszont lehet, hogy változtatni kéne, mert lusta dögök leszünk. :D
2011. febr. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
azzal jó hosszú távon lenni, aki a szerelmünk és egyben a legjobb barátunk is. szerintem ez az, ami sok kapcsolatból hiányzik. ne féltékenykedj a természetesen felül, ne légy túl számonkérő, érezze, hogy van saját élete is, hidd el, ha egy kicsit változol, a kapcsolatotok nagyot fog.
2011. febr. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az ember csak akkor érzi meg valaminek a fontosságát ,ha elveszíti azt.

Tartsatok egy kis szünetet beszéld meg vele és utána megérzitek egymásban a hiányérzetet.

2011. febr. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Nálunk 2 és fél év után sem lankad a kezdeti lelkesedés ... de mi elengedjük egymást, együtt is, külön is eljárkálunk a barátainkkal. Szerintem néha igenis kell külön lenni társaságban... 18/l
2011. febr. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Próbáljátok valamivel 'feldobni' , megújítani a kapcsolatotokat.
2011. febr. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

gyakran előfordul ez a kapcsolatokban, ahogy látom...szerintem a barátod több szabadságra vágyik... le kéne ülnötök és jól átbeszélni a dolgokat, meghallgatni egymást, hogy ki mit szeretne, min változtassatok stb...


remélem sikerül valahogy megmenteni a kapcsolatotokat(:

2011. febr. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ahogy látom a saját életemben is minden kapcsolatban eljön ez az idő..sajnos még én is 30 éves nő létemre küzdöm és dédelgetem az álmaim,pedig a kapcsolatok ilyen hullámzóak és olyan magaslatokban és olyan hosszan sose fog már járni mint az első 1-2 évben.Ne add fel!Próbáld feldobni a kapcsolatod...érezze rajtad a "zsizsegést",de ne telepedj rá,szokj le minél hamarabb a féltékenységről.Lássa,hogy te nélküle is energikus és jókedvű vagy és újra csábítsd el !De a szüneteltetés maga az öngyilkosság.Néha mond neki hogy most nem érsz rá..a távolságot megkaphatod szakítás nélkül is!:)Sok sikert!
2011. febr. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!