Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez már szerelem? El vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már szerelem? El vagyok keseredve. :S

Figyelt kérdés
van egy srác.. őő 18 én 17. minden nap szinte vmivel megbánt( nemszándékosan ugyan), átba*sza a fejem. sorozatosan. de elég sokszor utal rá h bejövök neki, ugyan semmi komolyat nem, de egy kis kavarásban benne lenne. és hiába esnek ezek szarul az átba*zások meg minden, 2 napnál tovább nem avgyok képes haragudni. és én mindig csak nyelek, de már kezd sok lenni. akkor most mi van?
2010. máj. 10. 13:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Belezúgtál egy hülyébe, ez van. :S

Sajnálom hogy ezt kell mondanom, de ha lesz is köztetek valami, az nem lesz fenékig tejfel.

2010. máj. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem akarod ezt msnen megbeszélni?

F/27, ha tudok szívesen segítek

2010. máj. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
És hogyan tudnám elfelejteni? hiszen tényleg soakt beszélünk. és ha vmiért nem bezsélünk már "elvonási tüneteim" vannak.. ez most viccesen hangzik, de ez van.
2010. máj. 10. 14:16
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem hangzik viccesen, ilyen az ha belezúgsz valakibe. :S A hogyanra nem tudok megfelelő választ adni. :S De ha ennyit bánt, annak jó vége nem lesz még ha összejöttök sem. :S

Esetleg a legtisztább módszer: őszintén ülj le vele kettesben megbeszélni ezeket a dolgokat. Hogy téged nagyon megbánt a beszólásaival, holott te nagyon bírod őt, stb. Aztán vagy észhez tér, vagy nem... :S

2010. máj. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek. várok még válaszokat.
2010. máj. 10. 14:22
 6/12 anonim ***** válasza:

Ez szívás, kolbászból nem lesz szalonna, úgysem változik meg,ha meg igen akkor nem az lesz aki volt és hiányozni fog

circulus vitiosus (ördögi kör)

2010. máj. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

próbáld meg vele megbeszélni, ahol csak ketten vagytok, és nem kell szerepet játszania a haverok miatt. az átba*sban nekem is többször részem volt, és ugyanigy szerelmes voltam a fiúba, csak annyi külömbséggel, hogy nekem a srác a szemembe mondta, hogy ha nem fekszek le vele, akkor megerőszakol, és nem érdekli ha nem akarom...hát majdnem sikerült neki, azt hittem ott lesz végem, de arra jött egy férfi, pont időben, ha 5 percel később jön, akkor ez az állat már.....


én azt mondom beszéld meg vele, ha azok után is ilyen lesz. akkor hagyd, nem érdemel meg. jön majd egy jobb, aki megbecsül, és viszont szeret, de remélem nektek összejön a dolog.


sok sikert!

hajrá!


15/L

2010. máj. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez totális szerelem:)de édes:D

De az ilyen barmot hanyagolni kell tudom,h nehéz,d e muszáj, mert ha össze is jön nem lesz sokáig tartó kapcsolat!Ja és egy jótanács: ha kavarásról lenne szó sztem ne menj bele ezzel is minősíted magad,de ez csak egy tanács!18/L

2010. máj. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

18:34 úristen....:O:O ezt nem tudom hogy birod feldolgozni. amugy megmondtam h nemakarok, erre mondta h majd akk keres mást. és azóta is "haverok" vagyunk....:S


és köszi mindenkinek.:D

2010. máj. 12. 19:07
 10/12 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy ideje kirúgni a pasit. Jobbat érdemelsz. Vagy szeretnéd úgy leélni az életed, hogy valaki mindig elcseszi a kedved és az orcádba hazudik? Ugye, hogy nem... Megváltozni nem fog, azt neki kéne akarnia. Nekem is volt ilyen pasim, elcsesztem rá egy évet, és hiába mondta mindenki, hogy rúgjam ki, nem hallgattam rájuk. Utána eldurvultak a dolgok, és szabályosan menekültem...
2010. máj. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!