Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

RaksashaGirl kérdése:

Hisztis pasi?! SEGÍTSÉG!

Figyelt kérdés

Eléggé bonyolult a problémám... Azt hiszem..

Drága pasim elég nagy kocka, ami önmagában nem baj, mert én is az vagyok.. :) Nagy COD-ozó, viszont emiatt eléggé hisztériás és "agresszív".. Valószínűleg a játék miatt..

Ma elkérte az egyik stratégiaimat, azzal játszott egy darabig, semmi baja nem volt, most két órája visszatért a COD-ra, és azóta megint átváltott "negatív-üzemmódba".(Hisztériás, bunkó, hozzászólni nem lehet, mert ha valami nem tetszik neki, kiakad... Ráadásul már rendesen szétverte az egér-billenytyűzet-szék-asztal kvartettet is emiatt..)

Kérdésem az, hogy azon kívül még tehetek-e valamit, hogy megmondom neki, hogy a játék miatt ilyen szerintem? Mert tutira letagadná.. Szakítás kizárva. Alapból egy vicces, édes pasi, álmaim hercege, romantikus, imádjuk egymást.. De ez csak arra az időszakra terjed ki, amíg hétvégén nincs gépközelben (kint van a mi falunkban), vagy ha valami csoda folytán nem jut géphez hétköznap.

Egyszerűen nem hisz nekem, hogy a játéktól lehet ilyen.. Teljesen önmaga tükörképévé válik ilyenkor.. :(

Nem tudom mennyire értettétek meg a sztorit, remélem valamennyire azért igen.. Segítsetek légyszi, és próbáljatok használható válaszokat írni! Köszi!


2011. jan. 25. 20:31
1 2 3
 21/23 Viki233 ***** válasza:
hát jobb ezt személyesen megbeszélni tényleg.de sok sikert
2011. jan. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 polly21 válasza:
Nekem bátyám ilyen de tényleg néha durva dolgokat művel mntha nem is ővolna amúgy meg normális volna, csak sajnos nála ez már minden napos.Amikor sztem ezt csinálja akkor utánozd és biztos kínosan érzi magát...
2011. jan. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Bátyám volt olyan, hajnali egykor arra ébredtem hogy veri a billt... aztán egy sokadik alkalommal mikort másnap fontos tz-t irtunk is csapkodott hajnalban megmondtam neki hogy ezt vagy k.va gyorsan befejezi vagy letörlöm a játékot ahányszor felrakja.. azóta egy játéknál se csapkod :D
2011. júl. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!