Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

RaksashaGirl kérdése:

Hisztis pasi?! SEGÍTSÉG!

Figyelt kérdés

Eléggé bonyolult a problémám... Azt hiszem..

Drága pasim elég nagy kocka, ami önmagában nem baj, mert én is az vagyok.. :) Nagy COD-ozó, viszont emiatt eléggé hisztériás és "agresszív".. Valószínűleg a játék miatt..

Ma elkérte az egyik stratégiaimat, azzal játszott egy darabig, semmi baja nem volt, most két órája visszatért a COD-ra, és azóta megint átváltott "negatív-üzemmódba".(Hisztériás, bunkó, hozzászólni nem lehet, mert ha valami nem tetszik neki, kiakad... Ráadásul már rendesen szétverte az egér-billenytyűzet-szék-asztal kvartettet is emiatt..)

Kérdésem az, hogy azon kívül még tehetek-e valamit, hogy megmondom neki, hogy a játék miatt ilyen szerintem? Mert tutira letagadná.. Szakítás kizárva. Alapból egy vicces, édes pasi, álmaim hercege, romantikus, imádjuk egymást.. De ez csak arra az időszakra terjed ki, amíg hétvégén nincs gépközelben (kint van a mi falunkban), vagy ha valami csoda folytán nem jut géphez hétköznap.

Egyszerűen nem hisz nekem, hogy a játéktól lehet ilyen.. Teljesen önmaga tükörképévé válik ilyenkor.. :(

Nem tudom mennyire értettétek meg a sztorit, remélem valamennyire azért igen.. Segítsetek légyszi, és próbáljatok használható válaszokat írni! Köszi!


2011. jan. 25. 20:31
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy mindenre a "nincs mit csinálni" választ adja.. Ott lakik a városban, haverokkal körülvéve. Én itt a világ végén, ismerős nuku, ebben a faluban még gyerek is alig van.. Csak amíg tart a suli. Az olvasásra meg nem tudom rábeszélni, mert a tévétől nem tudna.. Szerinte. Úgyhogy eléggé macerás egy probléma, de ettől függetlenül szeretném megoldani, mert hihetetlen hogy emiatt fogunk összeveszni (valószínűleg..).
2011. jan. 25. 21:10
 12/23 anonim ***** válasza:

Kíváncsi vagyok, akar-e mást csinálni. Mármint, ha nincs mit csinálni.

Jó neki, hogy szétb@ssza a gépet? Járjon sportolni. Persze innen messziről könnyű tanácsokat osztogatni, meg ehhez az kellene, hogy ő is akarjon változni.

Ha csak a tévétől nem tud olvasni, hát kapcsoljátok ki. Segít. Komolyan.

Meg ha nincs hova eljárni... minden faluban van kocsma. Egy kivételt láttam eddig, pedig sok helyen megfordult, világlátott ember is lehetnék.

Szóval amikor mi egy hétre lenn voltunk vidéken a sulival melózni, a kocsmában lógtunk, mert ott van biliárd. Vagy csocsó. Minimum darts, azokkal meg lehet szórkoztatni magunkat. Gépen is túl van élet, szerintem ez nem tiszta neki.

Olyan elvadultságokat nem írok, hogy menjetek kirándulni, tudom, hogy én vagyok az egyetlen, aki ezt szereti a környéken oda-vissza.

Szóval ne add föl, ezeket még próbáld meg.

Meg van egy tudományos jellegű megoldás, a tanítóképzőn muatták nekünk:

Ha megvan a probléma, akkor fogjatok egy nagy papírt, és írjátok föl rá a lehetséges megoldásokat. Lehet akármekkora ökörség is, az is, hogy "nyerjek meg minden játékot". Ezt egész addig, amíg minden ötlet elfogy (az egész kb 10-15 perc).

Aztán fogjátok a tollat/ceruzát, és mindenki húzza ki azt az ötletet, ami neki nem tetszik.

Egy ötlet csak marad. Ha nem, essetek neki még egyszer.

Aztán a meglévő ötletekből lehet csemegézni, mit tartotok reálisnak, azt hogy lehetne megvalósítani.

Ebből általában születik megoldás. És érzelmi problémákra is jó.

2011. jan. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Mentifantezsvér ***** válasza:
100%
Hát igen ez érdekes dolog...velem ugyanez van..vagyis hogy alapjáratba nyugodt kedves megértő vagyok..deha játszok és nem sikerül..örjöngök...ami egy lánytól nem szép látvány...de már eljutottam olyan szintre hogyha kinyiffanok vagy nemsikerül valami akkor max egyet a combomra csapok hogy semmibe ne tegyek kárt és nagylevegő kifúj...elég primitív módszer de télleg bejön :D sőt..mostanába műr csak hangosan fújtatok ha lelőnek :D erre is van megoldás..ha belátja valaki akkor tud rajta változtatni :)
2011. jan. 26. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Előző: Én is eljátszottam ezt.. Ma már csak szitkozódok ezerrel.. :D

Előző előtti.. :D

Kirándulni én is szeretek, de ez az, hogy ő városi, én lakok falun.. Tehát elég sok programot össze tudna hozni.. Tanulásra sikerült rábeszélnem tegnap, csak kiderült hogy(én is abba a városba járok suliba) nálunk volt tan.módszertan, náluk meg nem.. Ezért azt se tudja, hogy hogyan tanuljon úgy, hogy meg is maradjon.. Tegnap már sikerült segítenem neki, már rájött a dologra, csak akkor jött anyu, és elparancsolt aludni+kikapcsolta a gépet.. És jó időzítésének hála, mindig akkor, mikor végre elérnénk a probléma végére.. :( Szólni meg nem tudok neki, mert nem érdekli hogy milyen problémája van a pasimnak, úgyhogy elég nagy szívás.. :/ De ezentúl nem hagyom magam.. :D Ma is folytatjuk még az elbeszélgetést.. ;)

2011. jan. 26. 09:00
 15/23 anonim ***** válasza:

nekem három pasim is játékfüggő volt

Wow, meg san andreas és GTA stb

az is gáz mikor rám akarják eröltetni hogy játszak, így könnyítenek a lelkiismeretükön, hogy foglalkoznak velem is ha én is játszok

pedig nem érdekel

volt hogy hozzám is elhozta mikor velem volt, de ha nem hozza el tuti előbb hazamegy csakhogy játszhasson :)

de inkább azzal játszonm int valaki mással

még jó h leköti magát, ott a zongora is, meg a gitárja, és néha rövid időre összefut haverokkal is kaiket én is ismerek, néha velem együtt találkozik velük. a többi időben (10-12 óra) alszik, vagy a kutyájával van otthon, mer már idős és bármikor elhunyhat, 15 éve van vele. Próbálom megérteni őt, meg hadé élje ki magát, jobb mintha csajozna drogozna, lopna, vagy folyton bulizna meg szórná a pénzét

a volt pasim az tényleg agresszív volt, meg tönkretette a cuccait, apróságokon akadt ki játék miatt, de azért mindig új joistikot vett vagy távirányítót ha összetörte

meg nem akart babát anyagiak miatt, nem láttam hogy haladnánk előre, rondán is beszélt, igénytelen is volt, túl sokat bagózott és aggódtam az egészsége miatt, hozzám is csak netezni járt ezért szakítottam vele

de oskat is veszekedtünk

viszont nem ovltam féltékeny, és már szerelmes sem,de ragaszkodtam hozzá, és hiába én szakítottam meg jöttem össze utána másik pasival, mégis én voltam a legjobban kiakadva, és sírtam is, ő is sírt, de nem adtam neki esélít, előszőr úgy volt h nem beszélünk, aztán úgy volt h barátok leszünk, aztán nem ment neki, sajnáltam őt, és ettől szenvedtem, mert emberileg szeretem, nem ovlt lelkiismeretfurdalásom, de jobban örültem volna neki ha mással boldog lesz, csak láttam képeit hogy egyre fogy, és az is baj voltm iután szakítottam velek irúgták munkahelyről, meg az anyukája is nemsokkal utána halt meg, igaz utánam ég pár hónapig találkozgattunk

de tudom h rossz volt neki hogy én ott vagyok vele de mégsem lehetünk együtt

igaz utána vége lett kapcsolatomnak egyéb okok miatt, de aztán összehaverkodtam am unkatársammal, aki ugynaott lakik ahol volt párom sajnos, és aztán összejöttünk, akkor még nem ovltam szerelmes, és hónapokig még azért sírtam, mert a volt pasimat sajnáltam, hogy nem kapja meg zat a törődést senkitől, amit addig kapott míg velem volt

főleg mikor hónapokra rá rájöttem hogy öngyilkos lett, persze túlélte és már látom ismerkedik csajokkal, de sok nő nem fogadná őt el, és ő meg nem nagyon nyitott a kapcsolatokra, ezért félek h egyedül marad, vagy összetörnék a szívét

hála égnek nem irogat nekem, karácsonykor sem üzent, szal remélem már jobban van lelkileg

sokáig aggasztott engem h van párom és mégis vele fogllalkozom, h az exem miatt sírok, de hála az égnek volt egy álmom, ahol meghalt a jelenlegi párom, meg folyton azt álmodtam h nem érdeklem őt, ezért féltékeny kezdtem lenni, mégjobban beleszerettem, és így már nem foglalkoztam annyit az exemmel, ez egy ideig jó is volt, de aztán már olyan bizalmatlan lettem, meg paranoiás, annyira félteni kezdtem párom, meg féltem h hazudik, vagy megcsal, vagy elhagy stb hogy a végén már attól készültem ki

de sokat van velem, és tudom hogy fáradt és a haverok is fontosak, és h mennyire szeret játszani, ő is gondolhatná h megcsalom, de nem gondolja

szal annyi mindent tett értem mai bizonyitja h szeret és én nem vettem észre vagy elfelejtettem, h nem csoda ha

kiakad ezen, én is kiakadnék

csak sok mindent félreértettem, túl érzékeny vagyok, kevés az önbizalmam és depressziós is vagyok, meg mióta táppénzen vagyok és unatkozom mégtöbb időm volt agyalni, gyötörni magam, és lehet ezért vagyok kikészülve

de azóta megbeszéltük a dolgokat, és már megbízom benne, és ha vidám vagyok akkor ő is boldogabb mellettem és tudom h így jobban szeret

meg olyan sokat beszélt annó az első szerelméről, akivel sokáig együtt volt, h azt hittem még szereti, vagy hogy jobban szerette őt akkor mint most engem, vele elment bulizni, vele elment nyaralni, vele volt közös fotójuk bekeretezve,m nekünk ez egyik sincs meg

de mai késik nem múlik :)

itt lesz valentin nap, aztán szülinapom hamarosan, majd májusban leszünk egy évesek, aztán meg el akar vinni üdülni, kiváncsi vagyok mi jön ki ebből

2011. jan. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Előző: Szép kis sztoriit összehoztál.. Majd sok sikert nektek! Nekem is sikerült a lelkére beszélnem a fiúmnak, legalábbis remélem. :) Nem is az zavar egészen hogy szétveri a berendezést, mert az végülis az anyja dolga, amiatt ő rendezi el, az zavar, hogy velem is tök bunkón beszél ilyenkor.. :/ Majd ma még folytatjuk a megbeszélést, tegnap is sikerült azt elérnem hogy inkább elment tanulni COD helyett. :)
2011. jan. 26. 09:48
 17/23 anonim ***** válasza:
Szerintem meg idegbeteg. Nem kéne ilyen játékokkal játszania. Ez olyan mint a gyenge embernek az alkohol vagy a cigi, rászokik nem bírja abbahagyni és csak mégjobbna kikészíti. Lehet kapni egész jó idegnyugtató herba teákat, vagy beszéld rá, hogy stratégiázzon. Semmiképpen nem való neki az ilyen játék ha nem bírja a vereséget.
2011. jan. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Idegbetegnek azért nem mondanám.. Mindig. :D

A stratégiaimat odaadtam neki, meg is tetszett neki, már sikerült beszélnem a fejével végre.. :D

2011. jan. 27. 10:28
 19/23 Viki233 ***** válasza:
de online beszélgettél vele erről vagy személyesen?
2011. jan. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Sajnos online.. Személyesen csak hétvégén fogunk tudni beszélni, mert hétfőn nem volt sulink, kedd reggel elkéstem, felhívtam hogy ne várjon meg (ahol leszállok, onnan együtt megyünk suliba), aztán rosszul lettem suliban, úgyhogy a héten egyáltalán nem is találkoztunk.. :/

Hétvégén is át fogom beszélni vele, de úgy online beszéltünk, hogy videóhívásban.. Tudom nem sokat jelent.. :)

2011. jan. 27. 14:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!