Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

RaksashaGirl kérdése:

Hisztis pasi?! SEGÍTSÉG!

Figyelt kérdés

Eléggé bonyolult a problémám... Azt hiszem..

Drága pasim elég nagy kocka, ami önmagában nem baj, mert én is az vagyok.. :) Nagy COD-ozó, viszont emiatt eléggé hisztériás és "agresszív".. Valószínűleg a játék miatt..

Ma elkérte az egyik stratégiaimat, azzal játszott egy darabig, semmi baja nem volt, most két órája visszatért a COD-ra, és azóta megint átváltott "negatív-üzemmódba".(Hisztériás, bunkó, hozzászólni nem lehet, mert ha valami nem tetszik neki, kiakad... Ráadásul már rendesen szétverte az egér-billenytyűzet-szék-asztal kvartettet is emiatt..)

Kérdésem az, hogy azon kívül még tehetek-e valamit, hogy megmondom neki, hogy a játék miatt ilyen szerintem? Mert tutira letagadná.. Szakítás kizárva. Alapból egy vicces, édes pasi, álmaim hercege, romantikus, imádjuk egymást.. De ez csak arra az időszakra terjed ki, amíg hétvégén nincs gépközelben (kint van a mi falunkban), vagy ha valami csoda folytán nem jut géphez hétköznap.

Egyszerűen nem hisz nekem, hogy a játéktól lehet ilyen.. Teljesen önmaga tükörképévé válik ilyenkor.. :(

Nem tudom mennyire értettétek meg a sztorit, remélem valamennyire azért igen.. Segítsetek légyszi, és próbáljatok használható válaszokat írni! Köszi!


2011. jan. 25. 20:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
én is COD ozok, nem is keveset, én nem vagyok ilyen, szerintem túlságosan beleéli magát a játékba, vannak ilyenek, szerintem kérd meg hogy a kedvedért tartson szünetet
2011. jan. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Én is eléggé függő vagyok, de ilyenek nálam nem szoktak lenni. Próbáld meg megmutatni neki valahogy hogy ilyen...nem tom hogy, kényes ügy.
2011. jan. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű! Ülj le vele, mikor éppen nem COD-ozik, és mondd el neki a gondod.. Mondd el neki, hogy a játék teljesen megváltoztatja, és szerinted bizony a játék teszi ezt vele.. Ha ő ezt letagadja és megint csak kiakad vagy ilyesmi, akkor lehet, hogy mégsem ő az álmaid hercege? Legalábbis téged akkor nem érdemel meg sajna...
2011. jan. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Először is szembesíthetnéd önmagával, pl. csinálsz róla egy videofelvételt vagy hangfelvételt, hogy olyankor milyen más.

Aztán ezt megmutatod neki és megmondod neki, hogy látod ilyen leszel, ha játszol. Aztán megmondod neki, hogy jó lenne ha eldöntené, hogy a játék a fontosabb neki, vagy te, mert akkor nem kéne így viselkedni-e veled.

2011. jan. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Akkor viszont hétvégén leszek képes legközelebb elcsípni.. Már öt hónapja tart a kapcsolatunk, és eddig még veszekedni sem veszekedtünk igazából..

Hétfőtől csütörtökig teljesen ilyen.. Pénteken már egész jól alakul, mert akkor ugye jön a hétvége, amit jó esetben(99%) velem szokott tölteni, saját döntés alapján.. :)

Első kettő: Tényleg nagyon beleéli magát, hihetetlenül.. Néha nem is értem.. Én is szoktam játszani, elég gyakran, elég durva játékokkal, és ha feszült vagyok van hogy pár kinyírandó lény helyébe egy-egy tanárt képzelek, de ennyire nem durvulok el.. :S

2011. jan. 25. 20:44
 6/23 A kérdező kommentje:
Előttem szóló: Nem is rossz ötlet.. Elvégre Skypen is van hangfelvétel.. Köszi az ötletet! :)
2011. jan. 25. 20:45
 7/23 anonim ***** válasza:

Szia!


Ahogy leírtad, szerintem is a játéktól ilyen. Mondanám, hogy szervezz olyan programokat, amikor nem jut géphez, persze ezt nem lehet a végtelenségig vinni.

Akkor sincs jobb ötletem, mint elrángatni valahogy a gép mellől.

Vagy próbálj meg te is így viselkedni amikor játszol. add elő neki, ahogyan ő szokott hisztizni, lássa, milyen az.

Vagy csak mondd el, hogy ez a problémád. Nem kell összekötni rögtön a számítógéppel, elég, ha csak arról beszélsz, hogy nem szereted, amikor üvöltözik, szétveri az egeret, stb. És segítsen megoldani ezt, mert amúgy imádod, szereted, stb,.

Hirtelen ezek jutottak eszembe.

2011. jan. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Most épp ezt próbálom elmondani neki.. Most abbahagyta, mert ugye el kellett mennem rakodni, és megint nekiállt hisztizni... Elköszöntem és bontottam a vonalat (Skype). Most már majdnem másfél órája nem játszik, és megint lehet vele beszélni, úgyhogy kaptam az alkalmon.. :)
2011. jan. 25. 20:54
 9/23 anonim ***** válasza:
Hajrá, aztán írj, hogy mi lett!
2011. jan. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Szerintem egyelőre jól alakul.. Eleinte ráírta, hogy jó, de ez hülyeség, de most úgy néz ki, hogy kezdi elhinni..

De most megkaptam, hogy a "gép hibája, mert szar".. Az enyém sem egy fényes egyed, ez is szépen lefagy, de nem kapok ideggörcsöt.. :D

2011. jan. 25. 21:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!