Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két pasi? Segítség! Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

RaksashaGirl kérdése:

Két pasi? Segítség! Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

A történetem röviden: Van egy fiú, akivel tavaly augusztusban összejöttem, 16 éves, imádom, csak néha ha rossz napja van eléggé bunkó tud lenni.. Mondjuk úgy hogy egy ultra nagy kretén, akihez olyankor nem is szólok szívesen.. :S (hál istennek ez nem olyan gyakori..)Haverok, kockulás, foci, alkalomadtán vízipipa (cigiről leszokott a kedvemért..), ivás. Nem mondanám hogy sok a közös kedvencünk. :D

Van egy osztálytársam, aki ötödik óta bejön, sőt.. Mondhatjuk hogy ötödikben belezúgtam. Jó, korai meg egyéb, tudom én, de elég komoly érzések voltak! Majdnem ugyanazokat a dolgokat szeretjük csinálni, rengeteg közös van bennünk, szerintem és néhány osztálytársam szerint a vonzalom is némileg közös.. Idén mögé ültettek, tehát egész jól tudtam figyelni hogy viselkedik velem, és az én nézetem szerint bejövök neki..

Nos, a lényeg az, hogy van a pasim, akivel lassacskán egy éve járok, és most megint kezdek szerelmes lenni az osztálytársamba.. Anyukám sajna nem igazán bírja a barátom búráját, szerinte az osztálytárssal járnék jobban.

Jó, lehet hogy igaza van, de én nem akarok tíz hónapot csak úgy potyára eldobni.. Nagyon szeretem a mostani barátom, de az osztálytársam volt az első igazi szerelmem, még ha nem is jött össze vele a dolog..

Ti mit tennétek? Nem kicsit vagyok kétségbe esve.. Most jön a nyár, megfeledkezem róla, de a jövő évtől már előre félek.. Egyre több a kisebb-nagyobb "véletlen egybeesés", és ami azt illeti ez rám nézve csak egyre rosszabb.. Néha belémvág a felismerés hogy mégis ő lenne az ideális, de olyankor hihetetlen lelkiismeretfurdalásom van, hogy hogy merek egyáltalán ilyet gondolni a pasim mellett..

Normális válaszokat próbáljatok adni nekem: Ti mit tennétek?

Nagyon szar helyzetben vagyok, és nem kicsit bosszant is már a dolog.. :S

A helyesírási meg egyéb hibákért előre is bocsánat, nem vagyok a toppon már éjfélkor.. :)


2011. jún. 1. 23:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mi ez egy szerelmes regény vázlata?
2011. jún. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm.. Ha regényt akartam volna írni, akkor azt írok.. Kértem hogy lehetőleg normális válaszokat.. Ha nem érdekel akkor minek kommentálod? Ha meg csak unalomból nézegeted akkor el lehet menni aludni.. -.-"
2011. jún. 1. 23:28
 3/19 anonim ***** válasza:
48%
Bocsi anyuci
2011. jún. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Ha meg már kérdezed azt tenném, hogy rövidebben fogalmaznám meg a kérdést.

Mert így a kutya se fogja elolvasni.

2011. jún. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ezt meg sem láttam inkább.. Ha engem 15 évesen anyucinak szólítanak, akkor már gáz van..
2011. jún. 1. 23:33
 6/19 A kérdező kommentje:

Hidd el nekem: Hosszabbakat is elolvastak már..

Amúgy kertelés nélkül annyi a lényeg hogy van egy éve pasim, de közben az első igazi szerelmembe is szerelmes lettem ismét, akivel jobban összeillek, de osztálytárs, és nem biztos hogy össze is jönnék vele.. Tehát ilyenkor mit lehet tenni? O_o

2011. jún. 1. 23:35
 7/19 A kérdező kommentje:

Kicsit szar a helyzet.. Nem igazán tudok mit tenni.. Most próbálom kideríteni hogy a srác érez-e valamit, ha nem akkor el van döntve, ha igen akkor gyakorlatilag ugyanitt vagyok, de hát akkor kicsit billenne a léc.. :S

Eléggé bosszant..

2011. jún. 1. 23:36
 8/19 anonim ***** válasza:
Akivel vagy egy "vagány csávó" nőként vonzódsz hozzá, de e3mberileg nem. Ilyen dolgok úgy sem hosszúk szóval eldöntheted most dobod vagy később. A másik gyereket jól ismered, mert ha igen jobb lenne. De az én időmben ilyen vagány cigisgyerekek barátnőjét ha megpróbáltam lenyúlni jöttek feszengeni... Te vedd elejét ennek a dolognak az osztálytársad is biztos ezért nem mer nyomulni mert nem tudja mi az ábra. Örök igazság az ember legyen mindig azzal akivel jól érzi magát, mert a fizikai vonzalom csökken vagy elmúlik idővel!!!!
2011. jún. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mire gondolsz, amikor azt mondod, hogy nem akarsz csak úgy eldobni 10 hónapot, pedig alkalom adtán a pasid egy kretén, aki iszik, vizipipázik, korábban dohányzott és bunkó veled, ha épp úgy tartja kedve. Őszintén? Megértem a vonzalmad a másik iránt és ez is annak a jele, hogy nem vagy boldog a mostani kapcsoaltodban, mert akkor nem vágynál másra. Szerintem ez jel, amit fel kell ismerned. Ne húzd az időt, mert max. még hónapokat veszítesz az éeltedből valamiért, valakiért, aki nem éri meg. Lépj tovább és keresd a számodra jobbat, azt, akivel minden közös program szórakozás, mert érdekel amiről mesél, ahogy látja a dolgokat, és mivel már évekkel ezelőtt kinézted... gondolok külsőleg sem rossz! Én amondó vagyok, hogy ideje a változtatásnak! L27
2011. jún. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Nézd, nagyon aranyos a történeted ,de én nem dönthetek helyetted. Üdv a felnőttek világába.


Az első szerelem nem az utolsó.

Ha egy fiú időként rosszul bánik a társával, az évek alatt csak rosszabbodik.

A rosszfiúk nem lesznek csak úgy jófiúk.


Ezek örök érvényű tanácsok.

2011. jún. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!