Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két pasi? Segítség! Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

RaksashaGirl kérdése:

Két pasi? Segítség! Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

A történetem röviden: Van egy fiú, akivel tavaly augusztusban összejöttem, 16 éves, imádom, csak néha ha rossz napja van eléggé bunkó tud lenni.. Mondjuk úgy hogy egy ultra nagy kretén, akihez olyankor nem is szólok szívesen.. :S (hál istennek ez nem olyan gyakori..)Haverok, kockulás, foci, alkalomadtán vízipipa (cigiről leszokott a kedvemért..), ivás. Nem mondanám hogy sok a közös kedvencünk. :D

Van egy osztálytársam, aki ötödik óta bejön, sőt.. Mondhatjuk hogy ötödikben belezúgtam. Jó, korai meg egyéb, tudom én, de elég komoly érzések voltak! Majdnem ugyanazokat a dolgokat szeretjük csinálni, rengeteg közös van bennünk, szerintem és néhány osztálytársam szerint a vonzalom is némileg közös.. Idén mögé ültettek, tehát egész jól tudtam figyelni hogy viselkedik velem, és az én nézetem szerint bejövök neki..

Nos, a lényeg az, hogy van a pasim, akivel lassacskán egy éve járok, és most megint kezdek szerelmes lenni az osztálytársamba.. Anyukám sajna nem igazán bírja a barátom búráját, szerinte az osztálytárssal járnék jobban.

Jó, lehet hogy igaza van, de én nem akarok tíz hónapot csak úgy potyára eldobni.. Nagyon szeretem a mostani barátom, de az osztálytársam volt az első igazi szerelmem, még ha nem is jött össze vele a dolog..

Ti mit tennétek? Nem kicsit vagyok kétségbe esve.. Most jön a nyár, megfeledkezem róla, de a jövő évtől már előre félek.. Egyre több a kisebb-nagyobb "véletlen egybeesés", és ami azt illeti ez rám nézve csak egyre rosszabb.. Néha belémvág a felismerés hogy mégis ő lenne az ideális, de olyankor hihetetlen lelkiismeretfurdalásom van, hogy hogy merek egyáltalán ilyet gondolni a pasim mellett..

Normális válaszokat próbáljatok adni nekem: Ti mit tennétek?

Nagyon szar helyzetben vagyok, és nem kicsit bosszant is már a dolog.. :S

A helyesírási meg egyéb hibákért előre is bocsánat, nem vagyok a toppon már éjfélkor.. :)


2011. jún. 1. 23:22
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem fizikai vonzalom van a pasimmal.. Nem is volt erős bagós, de szóltam neki és azóta ha havonta egy szálat elszív, azt is ha az unokatesójával van.. (Ő is tartja a gyeplőt.. Nem ad neki cigit.. xD) Vízipipázni is elég ritkán szokott, csak ha nagyobb összeruccanás van a haverokkal, berúgni meg még igazából nem is rúgott be.. Alapból tök normális fiú ő is, csak ha szar napja van akkor eléggé kretén tud lenni.. :/
2011. jún. 1. 23:39
 12/19 anonim ***** válasza:
A helyedben az osztálytársad mellett döntenék. Én is voltam hasonló helyzetben, de elszalasztottam és most már nagyon bánom. Bár ennyiből nehéz megítélni a jelenlegi barátodat is
2011. jún. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Sikerült elolvasnom. :)

Nos egy kicsit másik nézőpont.

Tegyük fel de ne legyen, hogy összejössz az osztálytársaddal majd később szétmentek.

Nem lenne rossz akkor egy ideig egy osztályban kerülgetni egymást.?

2011. jún. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Úgyhogy pár válaszolónak most vissza is "vágtam".. Nem olyan rosszfiús, inkább csak olyan klón, vagy hogy is mondjam.. Egyéniség zéró.. Nyáron még punk-rocker volt, most fogjuk rá hogy rapper, mert a sulis haverjainál az a menő.. Nem szokott balhézni sem..
2011. jún. 1. 23:43
 15/19 A kérdező kommentje:
Hát ez az.. Ezért írtam úgy, hogy DE osztálytársról van szó.. Mert ha összejövünk, aztán összeveszünk és szakítunk, elég kellemetlen hogy még pár évig "el kell viselnem".. Mert amúgy nagyon jóban vagyunk, de ha mást nem ezt a barátságot kár lenne tönkretenni.. :/
2011. jún. 1. 23:45
 16/19 anonim ***** válasza:
fiatal vagy még azt csinálsz amit akarsz . egyik nap szakítasz ezzel összejössz azzal aztán másnap fordítva ... ilyen idősen sokan csinálják ezt (... sajnos)
2011. jún. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Tudom hogy sokan csinálják ezt, de én nem vagyok olyan kis plázacica aki szórja a pasikat mint egyesek a pénzt.. Tök normális, átlagos csaj vagyok, olvasok, regényt írok, tanulok, és nem öltözködök rib@ncosan.. Ritkák manapság az ilyen lányok.. Nem vagyok anorexiás, sőt, teltkarcsú, szemüveges, fiús csajszi vagyok. :P És nem akarom hetente más fiúval megdugatni magam... Az ilyenektől enyhe hányingerem lesz.. -.-
2011. jún. 2. 09:45
 18/19 anonim ***** válasza:

előző vagyok ... én nem azt akartam mondani , hogy du.gasd meg magad , csak , hogy a te korodbeli csajok elég sűrűn váltanak párt.

ez abban is kimerülhet , hogy kérsz egy kis mosoly szünetet a jelenlegitől és randizgatsz a másikkal , aztán meg majd kiderül, hogy melyik a "jobb" egy hónap teszem azt nem sok idő és ha a "B" variáció nem jön be akkor még valszeg az "A" vissza fog fogadni és valszeg te is jobban fogod értékelni azt a kapcsolatot ...

a lényeg , hogy most még annyira nem gáz , hogyha randizgatsz és nem kötelezed el magad , viszont később meg már az lesz ... és ismétlem ehhez nem kell lefeküdnöd egyikkel sem .

2011. jún. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Nem is azért mondtam.. Csak ennek ma már nagyobb értéke van mint annak hogy jár-e egyáltalán az illető valakivel, szerelmes-e belé vagy csak testileg vonzódik hozzá...:(
2011. jún. 2. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!