Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Milyen az ideális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen az ideális pasi számotokra?

Figyelt kérdés
Most kivételesen korotokat és testalkatotokat is írjátok le. Ha kérhetem őszintén.
2011. nov. 20. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:

mint a barátom

22 (év)

nő (nem)

molett (alkat)

2011. nov. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

- Őszinte

(még ha esetleg tudja hogy meg is bánthat a véleményével, de inkább mondja ki amit gondol... többre értékelem mint a kegyes hazugságokat)


- Hűséges

- Megbízható

- Lehessen vele hülyéskedni, de legyen komoly, és felelősség teljes ha éppen a helyzet úgy kívánja...

- Legyen romantikus

(ez alatt nem azt értem hogy csöpögjön minden nap, de egy-egy meglepetésszerű kedvesség sokat dobhat a kapcsolaton)


külsőre meg legyen ápolt... ez a legfontosabb... az hogy mennyire van ki sportolva nem olyan fontos... a nagyon kigyúrtakat amúgy sem szeretem... amúgy a másik lényeg hogy fogjon meg valami a külsejében is, és akkor mindegy mennyire üti meg az "átlag szép fiú" szintjét, hiszen úgy is az a fontos hogy nekem bejöjjön :)


21/L/vékony

2011. nov. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Legyen kissé elvont, esztéta beállítottságú, legyen alternatív az érdeklődése. Szeresse az underground zenét, főleg a rockot, bluest, ne nézzen valóvilágot és ne legyen buta meg beképzelt, mert az nem viselem el. Irtózom attól is,ha beszabályoznak, ellenőriznek, féltékenykednek. Külsőre nincs ideálom, annyi a kikötésem, hogy ne legyen kigyúrt, kopasz, diszkós tahó és ilyen 40 kilós vasalthajú kis korcs se.


25 N

(vékony, magas, bár ez nem értem, miért fontos..)

2011. nov. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Őszinte, hűséges, megbízható, figyelmes, türelmes és nem mellékesen engem szeret! Mindenről lehet vele beszélni és elfogad az összes hülyeségemmel olyannak, amilyen vagyok. Lehet rá számítani és a felmerülő problémákat együtt megbeszélni. Csak olyan elvárásaim lennének, amit én is nyújtani tudok. Ne dohányozzon, ne igyon (csak picit és néha) és ne drogozzon.

Külsőségnek ne legyen nagy darab kigyúrt vagy kopasz. Az se érdekel, hogy van-e szemüvege.


21 L (sportos átlagos)

2011. nov. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

185-190cm magas

van valami az arcában,amitől én jóképűnek,férfiasnak látom

széles a válla

ne legyen csutkavékony

a felkarja legyen vastagabb mint az enyém

legyen gyönyörű mosolya(szép fogak!)

sötétbarna haj,barna szem

ne legyen kigyúrt,legyen természetes alkat

Ami nem a külsőségekkel kapcsolatos,azokat jobb ha nem említem:)))


Én:23N,barna hosszú hajú,barna szemű,167cm/70kg alkatom:tipikus van rajtam mit fogni,se nem vékony,se nem kövér alkat.

2011. nov. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Intelligens, vicces, érdeklődő, hűséges, nem beképzelt. Szereti az állatokat, főként a macskákat, és a természetet. Lehet vele kirándulni, túrázni, sorozatokat nézni (jó kis szkifiket). Nem horkol, nem cigizik, egészségesen él, nyáron eljön velem futni. A magyarságtudata a helyén van. Külsőleg ápolt, férfias.


21L és vékony vagyok.

2011. nov. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!