Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segítség! Ezt már nem bírom!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Ezt már nem bírom! Akárhányszor randizásra kerülne a sor a pasi azon a napon eltűnik! Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Mindig megbeszéljük,hogy például ma este akkor találkozunk, mert már rég láttuk egymást, és az nap hiába írok rá msn-en, még csak fel sem hozza a találkozást. Pedig mindig ő kezdeményezi. Elegem van már, most is eltünt,írtam neki nem válaszol. Mi baja van?
2011. febr. 26. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán nem akar találkozni veled.
2011. febr. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor miért kérdezi meg,mikor talizunk? Nem én beszéltem rá,ő hozta fel a témát
2011. febr. 26. 17:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Semmi baja sincs!


Egyszerűen csak egy szórakozás vagy neki unalmas perceiben , óráiban!


túl naiv vagy, ébredj fel! Nem akar semmit! Az sem kizárt , hogy van barátnője...

2011. febr. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az is lehet hogy beilyed tőle, de annyi emberség lehetne benne hogy ir valamit, miért nem tudott elmenni ha már nem szólt előtte róla.

Ha ezt többször megteszi Veled, ne foglalkozz vele, és lépj tovább. (és ez még a pozitívabb megközelítés:)

2011. febr. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

van egy mondás: amíg szar van, veréb is lesz....

szórakozik édesem, szórakozik! ennyire nem lehet valaki bessz*ari, hogy elhív többször és egyszer sem megy el.

te vagy a cserepados, b terv, futottak még kategória.

2011. febr. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!