Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Nős a pasi?

Figyelt kérdés

hát mit ne mondjak kikezdet velem egy nős pasi. az a baj h nagyon tetszik ez az egész szitu! ne ítéljetek el! a még nagyobb baj az, h nős, ill van egy kislánya. de hát mentségemre szóljon, hogy nem én lennék az első ilyen jellegű kapcsolata. szóval csalfa legény. de mégis izgat valamiért, pedig nem szabadna. lehet pont ezért. mi a véleményetek? hozzáteszem bunk.. hozzászólásokat nem igénylek. meg van kettőnk között az a bizonyos szikra. nagyon bírom emberileg és nagyon izgat szexuálisan. jujj de nehéz ez így. de hát tudjátok mindenhez 2 ember kell. még nem jutottunk semeddig (sms), de ha rajta múlna... mit lehet ilyenkor tenni? ne foglalkozzak vele? de izgatja a fantáziám:) ő 30 pár éves én meg 20. fiatal vagyok mindent ki kell próbálni! de mindenáron? és ha kiderülne? húúú


tippek?


2011. máj. 26. 17:50
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Ha a gyereke életét nem akarod tönkretenni akkor felejtsd el ://
2011. máj. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
90%

Tudni kell nemet is mondani.Ha pedig bármit is teszel,akkor nem szabad megbánni.Úgyhogy ennek tudatában kell döntened.

Hiába izgató a szitu,egy független 30 éves pasassal is megtudnád tapasztalni amit kell. A feleség még hagyján,de a kislány?! Gondolj inkább a kislányára...

2011. máj. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:

Hát nézd:

az én férjemmel is kikezdett már 2-3 nőci, de simán nem vett róluk tudomást és lekoptak egy idő után.

És mégis férfi maradt!


Ha majd a te férjed akarna kikezdeni egy csajjal, amig te otthon bíbelődsz a kisgyereketekkel, akkor mit gondolnál a csajról?


És mi az, hogy mindent ki kell kipróbálni?

2011. máj. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
akkor mondom! ő volt aki megkeresett, nyomul! és 2 emberen múlik a dolog! ha az asszony mindent megadna neki akk nem lenne ilyen. de mondom nem én lennék az első ilyen csalfa esete!
2011. máj. 26. 17:55
 5/30 A kérdező kommentje:
meg normális válaszokat adjatok lécci!
2011. máj. 26. 17:55
 6/30 anonim ***** válasza:

hát elég érdekes a helyzeted,mint kb az enyém... csak a korok mások a pasi aki nekem kéne 35 éves (1 éves kisfia van) én meg 16 :s

A szeretője vagyok,heti2x találkozunk és akkor szeretkezünk. Azt mondta szeret,és elhagyja a családját,

Viszont nem engedném ezt nem akarom,mert én is csonka családban nőtettem fel apa nélkül,szóval tudom hogy milyen az.

De a szeretője viszont maradok,akármilyen áron :S


ezek a storyk sajnos mindig cinkessek,főleg h én még elviekben kiskorú is vagyok :(


remélem a te helyzeted jobb lesz.


üdv Dya/16

2011. máj. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

Normális válaszokat kaptál.

És igen: 2 emberen múlik.

RAJTAD is!

2011. máj. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
az ember alapján nem monogám típus. egy ember mellett leélni 20 évet nem egyszerű. én eddigi kapcsolataimban is kompromiszumot kötöttem. meg az asszony is tudja h milyen a férje...
2011. máj. 26. 17:57
 9/30 anonim ***** válasza:

"az ember alapján nem monogám típus"


akkor én meg a férjem állatok vagyunk ... (?)

2011. máj. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

köszönöm 17:55

látom azért nem csak én vagyok iylen helyzetben!


meg a többiek is úgy nyilatkozzanak h a szívükre teszik a kezüket és nem kell engem ócsárolni... mintha senki nem fantáziált volna ilyenekről, ill nem lett volna ilyen szituba!

2011. máj. 26. 18:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!