Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Nős a pasi?

Figyelt kérdés

hát mit ne mondjak kikezdet velem egy nős pasi. az a baj h nagyon tetszik ez az egész szitu! ne ítéljetek el! a még nagyobb baj az, h nős, ill van egy kislánya. de hát mentségemre szóljon, hogy nem én lennék az első ilyen jellegű kapcsolata. szóval csalfa legény. de mégis izgat valamiért, pedig nem szabadna. lehet pont ezért. mi a véleményetek? hozzáteszem bunk.. hozzászólásokat nem igénylek. meg van kettőnk között az a bizonyos szikra. nagyon bírom emberileg és nagyon izgat szexuálisan. jujj de nehéz ez így. de hát tudjátok mindenhez 2 ember kell. még nem jutottunk semeddig (sms), de ha rajta múlna... mit lehet ilyenkor tenni? ne foglalkozzak vele? de izgatja a fantáziám:) ő 30 pár éves én meg 20. fiatal vagyok mindent ki kell próbálni! de mindenáron? és ha kiderülne? húúú


tippek?


2011. máj. 26. 17:50
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

"Első sorban ilyen helyzetben a másikat ítéljük el, "


nem ertek egyet. Nem a csabito a hibas, nem is a kezdemenyezo, hanem az aki el van kotelezve,es ezt megszegi.


Te nem vagy hibas semmiben: fuggetlen ember vagy, nincs baratod, te nem csalsz meg senkit aki bizik benned. Itt csak es kizarolag a ferfi a bunos, mert neki van felesege.


Forditott esetben, ha neked lenne ferjed, es o lenne fuggetlen, akkor meg csak a te bunod lenne. Soha nem erdekelne hogy kiVEL csak meg valaki, es azokat se ertem akik a szeretot akarjak ilyen esetekben megverni... mintha az o hibaja lenne hogy akivel osszealltak az egy riban;

2011. máj. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Akkor minek írtad ki a kérdést? Hogy megnyugtassuk a lelkiismeretedet? Hát ez nem jött össze, azt hiszem. Egy család tönkretételéhez járulsz hozzá. Az én szememben nem is az a baj, hogy foglalt pasival folytatsz viszont, hanem, hogy gyerek van a képben, és ez sem érdekel téged...

Engem csaltak már meg, és sose haragudtam a csajra, mert úgy voltam vele, a helyében, ha szerelmes lennék 1 srácba én is tuti megtettem volna,és párom volt az, akiben nem volt elegendő becsület ahhoz, hogy előbb velem lezárja a dolgokat. De egy család már teljesen más tészta. A pasi 1 undorító gerinctelen görény, de mért jó az neked, hogy egy ilyennel hálsz?

2011. máj. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
nem tudom! de szögezzük le h még nem volt semmi! sms és ennyi!
2011. máj. 26. 18:34
 24/30 anonim ***** válasza:
A válaszaid alapján nem úgy tűnik, hogy zavarna a dolog, ergo, ha valami kis lelkiismeret furdalást sikerült is kicsikarni pár hét múlva, vagy a pillanat hevében elfelejted. Van ilyen. Csak remélem legalább néhány hozzászólás eszedbe jut majd, ha azután az éjszaka után felkelsz és a tükörbe nézel.
2011. máj. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
45%
Elmondom az én történetemet és véleményemet. Én 32, ő 44, nős 2felnőtt gyerek. Az első pillantástól kezdve megvolt a szikra, vágytunk egymásra, kb 1 évig húztuk az egészet. Után ő keresett meg, találkoztunk, megtörtént a dolog. De beleestem abba a hibába, hogy beleszerettem, borzasztó érzés volt, ő nem szeretett vagyis nem tudom. Mai napig tart 3 éve ez a "kapcsolat". Imádom, vágyom rá. Ha annyira izgat és mindketten akarjátok szerintem előbb utóbb megtörténik a dolog, csak arra vigyázz, ne hagyd magad megalázni és ne szeress bele!!!! Az hogy kitudódik vagy nem, kettőtökön áll, nekünk 3 év alatt nem tudódott ki.
2011. máj. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó! megnyugtató h nem mindenki ítél el! az az érdekes h még csak a gondolatig jutottunk el és egy rossz kkkva vagyok...
2011. máj. 26. 18:59
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer sem mondtam, hogy k_rva lennél. Csupán egy felelőtlen, éretlen, másokkal nem foglalkozó lány (bocsi, de a nő szót nem használnám). Sokan csinálják azt, amit te, ebben biztos lehetsz. De ez nem jelenti azt, hogy helyes lenne. Sokan ölnek, rabolnak, de az sem jó, nem igaz? Persze, ez egy elég erős példa, de a lényegét azt hiszem/remélem érted.

Korábban már írtam, nekem nem 1 olyan velünk 1idős barátnőm van, akinek ez történt a családjával. Az egyik férfi elhagyta a feleségét, a másik azóta is a családdal van, mert képtelenek lennének fenntartani magukat a férfi nélkül. Az utóbbinál 3 gyerek van, az előbbinél 2. Mindkét barátnőm megvetéssel beszél az apjáról, és azokról a nőkről, akik alig idősebbek nálunk, de az apjukkal szexelnek éjszakánként, és azt hiszik, hogy majd az a férfi vele marad örökre...

Szerintem másképp is ki lehet élni a vágyainkat anélkül, hogy egy család életébe belemásznánk. Sok mindent ki lehet próbálni, de nem biztos, hogy mindet érdemes.

32 éves nőként pedig lehetne annyi rálátásod a saját kapcsolatodra, hogy ne ajánlj hasonlót egy huszonévesnek. Te magad is írtad, hogy szenvedsz, ezt kívánod a kérdezőnek is?

2011. máj. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 .Daniel. ***** válasza:
69%
Nem olvastam végig a hsz-eket viszont: Próbálod másra hárítani a felelősséget mert gyáva vagy és ostoba indokokkal próbálod magad(nem minket) meggyőzni hogy ez miért nem akkora baj stb.... Lefordítom amit Te kommunikálsz most: 20 éves vagyok egy férfi f*sza kell a p*námba de nem érdekel hogy ezzel 2, esetleg 3 ember életét teszem tönkre csak be legyen tömve a lyukam, persze én ártatlan elcsábított vagyok, nem tehetek semmiről. Csak olyan primitíven adom vissza amilyen primitív Te is vagy. Biztos kikaparnád a szemem mert makacs vagy de remélem ember maradsz és nem válsz ösztönlénnyé. 5 ember sorsa van a kezedben. Ha úgy érzed egy kis kefélésér megéri elbaszni akkor hajrá és elmondok este egy imát érted.
2011. máj. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Szia.

Szerintem: ne!

Nem ítéllek el, sőt még csak nem is az erkölcsösség miatt mondom. (én sem vagyok angyal:)

Könnyen lehet (főleg mivel ilyen erős vonzalmat érzel a pasi iránt) hogy bele fogsz habarodni, ő viszont mindig csak egy jó szexpartnert lát majd benned, akivel néha összebújhat. Tudom, h most még úgy érzed, hogy tudod kezelni, és nem fogsz beleszeretni, meg hogy ez csak egy kaland...de nem lesz ez mindig így, hiszen pont attól fog egyre jobban és jobban vonzani, hogy elérhetetlen!

A családját nem fogja elhagyni miattad (amit nyilván nem is vársz el, sőt...) de ez mindenhogyan egy ördögi kör!

A saját szíved védelmében ne menj bele egy ilyen játékba, mert minden esetben te leszel a vesztese...


Ennek ellenére, megértelek, ha belemész, mert tudom, milyen az ha megvan a kémia, és szinte lehetetlen ellenállni...vigyázz magadra!


19/L voltam (a pasi meg 32...)

2011. máj. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
ez jó:) köszönöm utolsó:)
2011. máj. 27. 18:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!