Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Nős a pasi?

Figyelt kérdés

hát mit ne mondjak kikezdet velem egy nős pasi. az a baj h nagyon tetszik ez az egész szitu! ne ítéljetek el! a még nagyobb baj az, h nős, ill van egy kislánya. de hát mentségemre szóljon, hogy nem én lennék az első ilyen jellegű kapcsolata. szóval csalfa legény. de mégis izgat valamiért, pedig nem szabadna. lehet pont ezért. mi a véleményetek? hozzáteszem bunk.. hozzászólásokat nem igénylek. meg van kettőnk között az a bizonyos szikra. nagyon bírom emberileg és nagyon izgat szexuálisan. jujj de nehéz ez így. de hát tudjátok mindenhez 2 ember kell. még nem jutottunk semeddig (sms), de ha rajta múlna... mit lehet ilyenkor tenni? ne foglalkozzak vele? de izgatja a fantáziám:) ő 30 pár éves én meg 20. fiatal vagyok mindent ki kell próbálni! de mindenáron? és ha kiderülne? húúú


tippek?


2011. máj. 26. 17:50
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
18:00 honnan tudod h nem lépet félre, vagy nem gondolt rá? vagy akár te...
2011. máj. 26. 18:01
 12/30 anonim ***** válasza:

Onnan, hogy nem mindenki olyan, mint te...

Mellesleg, a te dolgod. Én ilyesmire nem lennék képes, mert sok barátnőm nőtt fel csonka családban, és sokszor láttam, mennyire megviseli őket az eset nap mint nap. Szörnyű dolog egy család életébe beavatkozni.

Ha nem lenne gyereke azt mondanám hajrá, a te dolgod. De onnantól, hogy gyerek van a képben ez már nem csak 1 játék, és nem csak 1 kaland lesz. Hanem alapjaiban teszed tönkre egy cseperedő kisgyerek életét.

2011. máj. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
"Karma is a funny thing." Ennyi. :D
2011. máj. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

Képzeld el azt a szitut, hogy te egy 30 éves feleség és családanya vagy és a férjed összejár egy 20 éves lánnyal. Első sorban ilyen helyzetben a másikat ítéljük el, te esetedben a lányt. Ha ilyen helyzetbe kerülnél, jusson eszedbe, hogy te mikre gondoltál az ő korában :)


Egyébként egyértelműen a férfi hibája, egy valakit szerető férfit (ha családos, ha nem) nem lehet elcsábítani. Ettől a te bűnöd nem lenne kisebb, csak megjegyzésként leírtam, h első sorban az ő felelőssége ez, igen. Csak tudj utána tükörbe nézni, illetve tűrd el, ha majd ezt csinálja veled a te férjed, a te gyereked apja.

21/L

2011. máj. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

Hát, én pl. soha nem voltam ilyen szituban, és nem is lennék. Majdnem 4 éve stabil párkapcsolatban élek, nagyon szerelmesek vagyunk, teljesen odáig- meg vissza egymásért, és semmi pénzért nem hagynám el/ csalnám meg a barátomat és soha eszembe se jutott másik pasi. És tudom, hogy Ő ugyanígy érez irántam. Pont hogy az EMBER monogám típus... Aki 30 évesen úgy megy bele egy házasságba, meg egy gyerekbe, hogy még nem élte ki magát, az undorító féreg, sajnálom szegény feleségét és gyerekét.

És hiába izgat Téged, hiába nem Te lennél az 1., attól még 1 lennél neki, és hozzájárulnál ahhoz, hogy tönkretedd a családja életét. Én BIZTOS, hogy nem mennék bele olyannal kapcsolatba, akinek felesége és GYEREKE van, olyanba se, ahol párja van a másiknak, és FŐLEG nem mennék bele olyan kapcsolatba, ahol nem vagyunk kölcsönösen szerelmesek egymásba és nem remélhetem, hogy életem végéig a párom lesz az illető. Szerencsére megtaláltam azt, akivel tervezhetek hosszú távra, és eszembe se jut mellette más. Ne gondold, hogy mindenki olyan, hogy bárkivel összefeküdne, aki kicsit vonzó neki, vagy aki szépeket mond...

20/L

2011. máj. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
majd lehet visszaüt, de könyörgöm... ááááá és még egyszer mondom volt már a pasinak ilyen kapcsolata mással!
2011. máj. 26. 18:13
 17/30 anonim ***** válasza:

Olvasván az előző hsz-okat, azt tudom tanácsolni neked, hogy ne hidd, hogy mindenki olyan, mit te. Csúnya világ lenne, ha mindenki így érezne.

Az a te bajod, hogy nem találtad meg a társadat. Ha majd találkozol egy olyan fiúval, aki a tökéletes párod mindenben, akitől ebből adódóan mindent megkapsz, meg sem fog fordulni a fejedben, hogy másnál keress bármit is. 1 év 5 év de még 20 év után sem. Kívánom, hogy tapasztald meg ezt az érzést, mert ez az, ami a legnagyobb boldogság forrása :)

2011. máj. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
És azt hiszed csak azért, mert mással is csalta már meg a nőt, a te bűnöd kisebb lesz? El sem hiszem, hogy ilyen primitív gondolkodással rendelkezel és egykorúak vagyunk...
2011. máj. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
54%
Teljesen felesleges volt kiírnod a kérdést. Tudod te jól mit fogsz tenni :) Kívánom neked, hogy csak ilyen férfikat kapj meg az életed során!
2011. máj. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
nem hiszem h kisebb lesz a bűnöm, csak gondoltam leírom, h ne csak engem ócsároljatok. tudjátok ha egy kapcsolatban az egyik félnél felüti a fejét a megcsalás gondolata, akk ott már nincs szerelem! ez már nem szerelem hanem megszokás. tapasztalatból tudom. 20 éves vagyok, túl vagyok 2szer 2 éves kapcsolaton. lehet most jön ki rajtam az új utáni vonzalom. kitudja... majd meglátjuk mi lesz belőle. őszintén nem érezném magam annyira hibásnak. jó persze valamilyen szinten igen, de akk is... elmondhattok ezek után minden féregnek, de ez van...
2011. máj. 26. 18:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!