Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segitség? Ez a pasi miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitség? Ez a pasi miért ilyen bonyolult?

Figyelt kérdés
VAn egy pasi akivel már régóta ismerjük egymást és tény hogy tetszünk egymásnak!Neki van bnője/akitől nem kap semmi szeretetet/ nekem meg pasim,de éllandóan huzzuk egymást hogy találkozunk vagy ne!eltellik 2hét semmi,utánna meg keres.egyik nap irt h találkozzunk kerülünk eggyet,eljött a pillanat és találkoztunk beszélgettünk,jókat nevetgéltünk,egyszer csak megölelt és megcsókolt,és annyira belehevültünk h az ágyban kötöttünk ki,/de nem feküdtünk le egymásal/ő azt mondta érzelem nélkül nem tud eggyütt lenni valakivel meg énis rámondtam h ne történjen semmi.De én azt éreztem h neki hiányzik az életéből a szeretet és a gondoskodás mint az enyémből.MÁsnap vártam h irja h jó volt,de csak azt kaptam h nem megy igazán egyikünknek sem,és nem akar velem bunkó lenni!Én azt éreztem h jól érezte magát meg énis!ezért kérdezem mit akarhat?Kalandot vagy ismerkedni?Érezhet valamit vagy unatkozik??
2010. ápr. 12. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Jellemtelenek vagytok mindketten.
2010. ápr. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A helyzet ismerős volt nekem is hasonló. Szerintem szeret téged sőt, nagyon is! De nem tudja eldönteni magában hogy mi legyen. Mert neked is van barátod és neki barátnője.

Talán meg kéne beszélnetek ha már ilyen jó barátok vagytok, hogy hogyan tovább és kinek mi lenne a legjobb, te is szereted ős is szeret. És ha a kapcsolatotok a jelenlegi párotokkal nem működik akkor talán lehet hogy meg kéne próbálnotok ketten. A soraidból az olvasható hogy odáig vagytok egymásért, és őszinte a szeretet, csak nem mertek lépni mert kapcsolatban vagytok.

Szerintem beszéljetek, és ha úgy döntötök akkor zárjátok le a jelenlegi párotokkal a kapcsolatot, zárjátok le az eddigi fejezetet, és folytassátok a barátságotokat de már szorosabban.

2010. ápr. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2.ik válaszolónak irnám hogy szerintem nem szerelmes belém,mert akkor lépne vagy érezném,én meg nem fogom neki mondani h érzek valamit iránta!Én már sokszor léptem irtam és belefáradtam,most azon vagyok hogy nem keresem és várok!HA nem lessz semmi akkor ennyi..de azért köszönöm a válaszod..
2010. ápr. 12. 15:48
 4/4 anonim ***** válasza:

2. vok:


Az jó dolog, hogy vársz, de azért egy határt szabj ennek a várakozási időnek, nehogy közben meg elmenjen melletted a nagy "ő" mert te éppen teljesen mással vagy elfoglalva és csak vársz.


De ezek szerint ő sem tudja hogy mit akar hidd el, úgyhogy ne sokat várj. Szerintem egy idő után , szépen még 1x utoljára állj elé és mond meg neki hogy te mit érzel, aztán ha nem akkor nem. De ne várj a végletekig. Abba belefásúlsz. És ha ennyire határozatlan, akkor talán egy határozottabbat keress majd aki képes dönteni és képes kompromisszumokra.

2010. ápr. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!