Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki ha egy párkapcsolatban a lány pénzeli a fiút?

Figyelt kérdés
Nem milliókra kell gondolni! De a mi esetünkben a az én családom jobb anyagi körülmények között van mint a barátomé és kb. heti olyan 4-5000 Ft ról van szó! Mondjatok véleményt köszike! (csak azért mert sokan lenéznek ezért, de mivel szeretem és ha kell neki akkor adok )
2011. jan. 24. 15:37
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem csak hogy ciki, hanem egyenesen botrányos. Ha valakinek ennyire nincs pénze, akor még hitelre kocsit vesz????? Nem csak az a gáz, hogy elfogad tőled pénzt, hanem, hogy ilyen a szemlélete, hogy amikor amúgysincs pénze még hitelből vásárol. Az eszem megáll az ilyenektől... Én a helyedben egyenesen menekülnék az ilyentől. Ennyire jó pasi nincs akiért ez megérné, ráadásul tiniként belemenni ilyenbe... Csoda, hogy a szüleid nem akadnak ezen ki. Az meg a másik, hogy bár az én családom se él rosszul, a szüleim, amikor tini voltam és tudták, hogy csak bulizásra meg vásárolgatni kell a pénz, akkor azért annyit nem adtak, hogy havi 20e-t még a pasimra is tudtam volna költeni. Kb annyit adtak öszesen aztán ha akartam mondjuk egy új cipőt vagy kabátot vagy valami drágább dolgot venni, akkor kértem rá... Az egész helyzet furcsa úgy ahogy van...
2011. jan. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Félre ne értsetek nem akarom megvédeni a srácot, de lehet hogy mikor még vette a kocsit jobb anyagi helyzetben állt. Tudom milyen ez mi is egyik napról a másikra mentünk csődbe. Ettől persze még nem kéne hogy a barátnőjén élősködjön főleg nem ennyire. Ha nincs pénzem nem vesz az ember ruhát meg cipőt. Még az a legkevesebb hogy besegítesz a törlesztésbe de hogy költőpénz?! az már durva. És én a helyedbe jobban értékelném azt a pénzt amiért a szüleim megdolgoznak.
2011. jan. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:44

Igazad van a kocsit akkor vette mikor még jobban ment meg minden! Nagyon szeretem és ezért csinálok ilyeneket hogy szinte mi tartjuk el anyám ügyvéd nem nagyon van itthon és szinte csak ő van nekem mármint a szerelmem! Bár ha jobban belegondolok lehet anyám hibája is ahogy soha nincs itthon és inkább nyom pénzel!

2011. jan. 24. 19:08
 24/25 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz a sok okoskodóval. Nálunk pl. a nagyszüleim pénzelték a barátom jogosítványát. Lassan 5 éve vagyunk együtt, ebből 2 év együtt élés. Amikor a barátom munkát keresett, egy csomó állásinterjún probléma volt, hogy nem volt jogsija. A nagyiék meg úgy döntöttek, hogy ha már van rá módjuk, akkor segítenek nekünk. Mi nem tudtuk volna finanszírozni, de így, hogy kaptunk segítséget, megcsinálta. Biztosan könnyebb lesz, ha már Te is fogsz dolgozni, és lehet közös háztartásotok és közös kasszátok. 22/N
2011. jan. 26. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
szerintem gáz!
2011. jan. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!