Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki ha egy párkapcsolatban a lány pénzeli a fiút?

Figyelt kérdés
Nem milliókra kell gondolni! De a mi esetünkben a az én családom jobb anyagi körülmények között van mint a barátomé és kb. heti olyan 4-5000 Ft ról van szó! Mondjatok véleményt köszike! (csak azért mert sokan lenéznek ezért, de mivel szeretem és ha kell neki akkor adok )
2011. jan. 24. 15:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Ha mi azt mondjuk hogy ciki, akkor te cikinek fogod érezni? Legyen saját gondolatod is, tedd, amit jónak látsz.
2011. jan. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Volt amikor én is jobban álltam, mint a barátom és adtam neki, persze azóta ő is összeszedte magát így gyakorlatilag "visszakaptam". Sosem bántam meg, hogy adtam neki, ha szakítanánk, akkor sem gondolnám másképp.

Úgy gondolom, hogy ez nem ciki. Nem tudom, hogy hány éves vagy, de mi azért is csináltuk így, mert próbáltunk "saját kasszán" élni, a családtól függetlenül.

2011. jan. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Hát én ugyan lány vagyok és nem mindig állok jól anyagilag, de pénzt nem fogadnék el a pasimtól. Az más, ha ő fizeti a mozijegyet, vagy meghív valamire, de el nem tudom elképzelni, hogy az ő pénzéből vásároljak pl. Heti 4-5e forint pedig azért elég sok pénz úgy, hogy mondjuk nem is együtt laktok, meg ilyenek. Szóval én nem fogadnám el, és ha egy pasi igen, és nem érzi emiatt rosszul magát, akkor gyanús lenne, hogy csak kihasznál...
2011. jan. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Én 18 éves vagyok még gimibe járok szóval a közös kassza itt még messze van, és 1 éve vagyunk együtt!
2011. jan. 24. 15:43
 5/25 anonim ***** válasza:
Ha én vagyok a fiú, akkor nem ciki, de ha ha más valakit pénzelsz, az gáz. Azonnal hagyd ott, és keress meg engem. Írj privát. Kezdetben kisebb összegekkel is beérem...
2011. jan. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:44

Akkor te csak a pénzemért lennél velem nem?

2011. jan. 24. 15:45
 7/25 anonim ***** válasza:
A pénzedért még én is lennék veled...
2011. jan. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy mire kell neki. Például ha dohányzik az biztos hogy nem adnék neki cigire pénzt vagy bármi olyanra ami nélkül meg tud élni. De ha mondjuk kell neki bérletre, benzinre vagy van valami számlaelmaradása akkor az szerintem természetes hogy segítesz főleg ha neki nehezen megy.

Ezen felül ha valami ajándékról van szó vagy mondjuk beültök valahova enni vagy inni az is természetes.

De hozzá teszem hogy én férfi vagyok és sose tudnám elviselni ha folyton rá lennék szorulva heti szinten. Ez afféle férfiúi hiúság tudom de ez már így maradt bennem. Volt hogy azért nem jöttem össze nővel mert tudtam hogy anyagilag még egy kávéra is nehezen tudom meghívni.

2011. jan. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
szerintem nem ciki ha már 1 éve eggyüt vagytok.
2011. jan. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Volt olyan hogy cipőre vagy ruhára adtam neki! Meg volt olyan hogy nem is kérte csak adtam neki hogy legyen költő pénze meg ilyenek!
2011. jan. 24. 15:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!