Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki ha egy párkapcsolatban a lány pénzeli a fiút?

Figyelt kérdés
Nem milliókra kell gondolni! De a mi esetünkben a az én családom jobb anyagi körülmények között van mint a barátomé és kb. heti olyan 4-5000 Ft ról van szó! Mondjatok véleményt köszike! (csak azért mert sokan lenéznek ezért, de mivel szeretem és ha kell neki akkor adok )
2011. jan. 24. 15:37
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne csinálj belőle rendszert. Ha nem zavarja hogy adsz neki és még el is fogadja mindig az elég gáz. Hallottam már olyat, hogy 4 évig voltak együtt a lány apja már kocsit vett volna a srácnak meg mindenben támogatták, náluk élt. A végén a srác mint kiderült sokszor megcsalta közben és a végén összejött egy brutál ronda csajjal akivel azóta is együtt van. Nem mondom, hogy a te barátoddal ez a helyzet de ilyen fiatalon még nem kell ilyet csinálni. Ha együtt éltek és közöskasszán vagytok az nyilván más. De ez a költőpénz meg ruhára adni ráadásul hetente ez sok. Ha nincs pénze menjen el dolgozni, felnőtt ember. Ha meg diák vannak egész jó diákmelók.
2011. jan. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
21 éves! Dolgozik csak van (szinte mindig)hogy a fizuja elmegy a kocsi törlesztőre meg a benzinre! Ha van neki pénze akkor nem fogadj el!
2011. jan. 24. 16:03
 13/25 anonim ***** válasza:

azt mondják, ajándék lónak ne nézd a fogát....az sztem oké, h szereted, és ünnepekre ráköltesz, néha veszel neki 1-1 jó cuccot....nade költőpénzt? :O mi vagy, a 2. muterja, már neis haragudj!!! :S EZ a cink, nem az, ha a szülinapjára p. jóminőségű inget veszel....

keresse meg magának a költőpénzét...arról nemis beszélve, h egy idő után tuti kisebbségi érzése lesz, ha már most nincs neki:S

én expasim is most 1 pénzesbödönnel ját...és mindig nekem rinyál, tiszta lelkibeteg, h nem tudja viszonozni...a csajnak nem mutatja, de ez 1 dolog, h ő nem tud róla...helyette én vok a lelki szemetes O.o ....ne tedd ezt a pasiddal, ne akard, h így járjon, mint az én exem.

20/L

2011. jan. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Hát ne haragudj, de ha dolgozik is, akkor szerintem nagyon ciki! :S Tán nincsenek szülei, hogy ők támogassák? Amúgy ha ennyire nincs pénze, nem kellett volna autót vennie...

A szüleid tudják, hogy pénzt adsz neki? Mert gondolom az ő pénzükről van szó...

2011. jan. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Szerintem is gáz. Ha nem tudja fenntartani, akkor minek vesz autót? Ne haragudj, de te adsz költőpénzt egy felnőtt férfinak, 18 éves létedre? Az oké, hogyha nem tudja megoldani, veszel neki kaját, meg megsegíted ha létfontosságú dologról van szó. Na de heti 4000-5000 Ft? Ne haragudj, de amit te csinálsz az már nem segítés, hanem pumpolás. Ne szoktasd rá, elég gáz lesz, ha már most megszokja, hogy te tartod el? Semmi nem fogja ösztönözni a munkára, ha látja, hogy valaki úgyis fizet helyette.
2011. jan. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

1. Ha nincs pénze minek vesz kocsit.

2. Nem muszáj használni a kocsit, és akkor nem kell tankolni. Tökugyanaz mintha kocsmába járna és játékgépbe dobná bele.

3. Menjen tanuljon tovább.

2011. jan. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 Fülünyúl ***** válasza:

Ciki. De az is ciki, ha a nő tartatja el magát! Mai helyzetben élősködni a másikon elég ciki.


Heti 4-5000-ét diákmunkával is meg tudná oldani ha igazán akarná, csak gondolom így kényelmesebb.

2011. jan. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Nem így kéne támogatnod őt. Inkább megtehetnél neki annyit, hogy mindig viszel neki kaját, mikor este elmész hozzá, főzöl rá stb. Ha valahova mentek, esetleg te fizetsz, te fizeted az utazást, belépőt stb. Ha csak úgy adsz neki pénzt, hozzászokik, az neked sem lesz jó, mert nem akar majd feltörni, hanem elkényelmesedik. Próbáld úgy segíteni, hogy a pénzedből ne lásson semmit, inkább abból lásson valamit, amit veszel rajta.

A pénzt átutalhatod nekem, ha gondolod elküldöm privátban a bankszámla számomat. Én már ezen túl vagyok, befektetném, nem csak úgy elkölteném a pénzedet, sosem tudnék elkényelmesedni:)

2011. jan. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 Fülünyúl ***** válasza:

Másik, hogy mi a fenének vesz autót és még tankolja is, ha tudja hogy nem elég rá a pénze...

Erre csak azt szokták mondani addig takarózz... Adja el az autót, fizesse vissza a hitelt belőle (bár tuti nem lesz elég rá), aztán járjon busszal.

2011. jan. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az előttem hozzászólókkal, hogy nem érdemes pumpolni a fiút. Engem, mint férfit kimondottan zavarna, ha a gyengébb nem pénzelne így, ahogy Te teszed. Amint írták: Inkább csak néha Te fizesd a jegyet, inkább főzz neki és sokat legyetek együtt, kiránduljatok, stb. Ha hozzászokik, akkor rosszabb lesz a jövőben a kapcsolatotok elanyagiasodik.
2011. jan. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!