Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még ilyen lány?

Figyelt kérdés
Aki rendes, megbízható, hűséges, szerény, nem buta, nem csak a bulizás érdekli. Hol lehet ilyen lányokkal megismerkedni?
2011. jan. 11. 21:58
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
100%

20:39-es 15L-nek:

"Nekem az erős és tiszta barátság lebeg a szemem előtt, nem a felszínes bulizós kétszínű barátságok.Ezért nincs is sok barátom csak ismerősöm."


Látod, ez nagyon a szívemhez szólt, nem is tudom mit mondjak...

Az utolsó előtti mondatod meg, hát... tudod engem minden jobban érdekel a bulizásnál meg ilyeneknél, alkoholt/cigit nem bírom, a csajokat is többre becsülöm egy meleg lyuknál, mégis leszarnak. Vicces (tragikomikus) hogy az ilyen "normálisok" közül mindenki csak az ellenkező nem elfajzott egyedeit hozza fel példának, és nem találnak maguknak párt. Azért ne add fel, én sem teszem. :)

19/F

2011. jan. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
Istvan, te vagy ?
2011. jan. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:

de amúgy nemtudom mi baj van, ott vagyunk mindenhol :D csak jókor kell észrevenni minket :) és énse járok el gyakran itthonról, annyira nekem nemjön be a részegedjünk padlóig téma:S.

én még arra lennék kíváncsi hogy holvan olyan fiú, aki olyan mint én kbre :) rendes, megbízható, segítőkész, megértő stb. meg a lelkivilágom se hétköznapi, még azt megérteni is jólenne :) de már kezdek letenni róla, de azért egy halvány reménysugár még bennem van :)

fellehetne tenni egy iylen kérdést is hogy az iylen fiúk pedig hol vannak :D sehol se találom őket, mondjuk én csak várok..

17/L

2011. jan. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 A kérdező kommentje:
Nyilvánvaló h olyan vágyik ilyenre aki kb ugyanezt adja viszonzásul. Hogy hol? Bárhol, de egy ilyen lány nem nagyon szokott közeledni egy fiúhoz, mert nem mer és ha még otthon ülős is, és akkor is félénk ha megszólítják, akkor tényleg nehéz két ilyen embernek összejönnie :)
2011. jan. 15. 00:21
 55/57 anonim ***** válasza:
58%
Pl. én ilyen vagyok, de most ezt nem egoból vagy ilyesmi, de tényleg, sose csaltam meg senkit, nem járok buliba, nagyon ritkán iszom, tanulok.. egyedül a szerénység az ami nem vagyok XD elég nagy a szám :D
2011. jan. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
58%

nem tudom,de így nem fogod megtalálni,egyszer nem írtál msn-en nekem...miért is?

L 24

2011. jan. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:

Meglepő hogy a hozzám hasonló lányokat "szürke kisegérnek kezelitek".Épp ezért, gondoltam jó, ha leírom magamat ellenpéldának.Jó az tény és való hogy a külsőből adódó önbizalom-hiány az megvan, ennek ellenére én nem vagyok szürke kisegér.A diákönkormányzat elnöke vagyok(voltam), az osztály legjobb tanulója, és az otthonülés királynője.Mégis mindenkit ismerek a suliban, mindenkihez odamegyek, beszélgetek velük, érdeklődőm hogy mi van velük, és ezért népszerű is vagyok a suliban.Persze ezek mind nem olyan barátságok, egy igazi barátnőm van, vele tényleg IGAZI a dolog.S hogy barát..hát igen, közénk az állt, 1,5 év után, hogy ő ilyen édes visszahúzódó típus volt, és az én aktivitásom mellett ő nem tudott élni azt mondta.Túlságosan sokszor rohangáltam, intézkedtem, aggódtam stb., azt mondta hogy nem tud haladni a lendületemmel..:S


Szóval hogy lássátok, vannak ilyen csajok,akik bár népszerűek a suliban, nem buli-őrültek, meg cigi-őrültek.16 vagyok és én még életemben nem voltam bulizni!És egyébként nem is zavar..:)


//Bocs a helyesírásért, már egy ideje külföldön vagyok és nem sűrűn használom a magyart:S//

2011. jan. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!