Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még ilyen lány?

Figyelt kérdés
Aki rendes, megbízható, hűséges, szerény, nem buta, nem csak a bulizás érdekli. Hol lehet ilyen lányokkal megismerkedni?
2011. jan. 11. 21:58
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsóval teljes mértékben egyetértek,mintha engem írtál volna le:D
2011. jan. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:

Tudom én ugyan ezt kérdezem magamtól, csak éppen így : "Létezik egyáltalán ilyen fiú?? Aki, olyan mint én?"

Tudod, én másféle neveltetésben részesültem mint azok ez elkényeztetett, nullával egyenlő önkritikájú, és beképzelt emberek. Ha az okosságnál tartunk, 4,9 es átlagom van, osztály legjobb tanulója vagyok, de mégsem vágok fel ezzel, soha senkinek nem mondom, most is csak a példa kedvéért mondtam ezt el. Mindenkinek csak a jót akarom, nem bántok meg embereket, visszahúzósó vagyok. Nekem az erős és tiszta barátság lebeg a szemem előtt, nem a felszínes bulizós kétszínű barátságok.Ezért nincs is sok barátom csak ismerősöm. Barátom még nem volt, hiszen nincs olyan fiú, akit nem csak a bulik, a csajok, a drog, cigi és saját maga érdekelne. És már kételkedem abban, hogy valaha is rá találok. Kicsit félek, de talán....remélem tévedek:D

15/L

2011. jan. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
100%

Én nemrégiben találtam egy IGAZI lányt!:)

Rendes,megbízható, hüséges, szerény, nyugodt és nem hisztizös, mindig jókedvü, szeret billiárdozni, szereti a sört, nem buliörült és mindenekelött nagyonszép :))

2011. jan. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló vagyok az előttem egyel lévőnek aki azzal kezdte, hogy ott vannak/vagyunk mindenütt... hát ennél jobb megfogalmazást nem írhat senki, hiszen ez a SZÍNTISZTA igazság. MAgamra ismertem XD És mintha a számból vette volna ki a szót.

Olyan jó, hogy más is tudja azt, hogy azok a "műanyagok" s nem MI!!!!! Köszönöm..

15/L <---előző válaszírója...

2011. jan. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:

Létezik, én is ilyen vagyok, azt hiszem. Ugyanilyen tulajdonságokkal rendelkező fiút "keresek", de nagyon nem ilyenekbe botlok.


Hogy lehet ránk találni?:) Nehéz ügy, mert ugyan nem jellemző, hogy nem mozdulok ki, de ha igen akkor szűk baráti körrel és nem olyan szándékkal, hogy akkor betoppanhasson a szerelem.


L/19

2011. jan. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:

Én meg ilyen férfit keresek. Igaz találtam is, csak hát kiderült hogy Én idősebb vagyok, és ezért lelépett:(

Pedig olyan szép volt együtt.

2011. jan. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
52%

Ilyen nőket kereshetsz az egyetemen vagy a zárdákban!!!!

Vagy menyj ki külföldre ,mert ezek itthon mind hibásak valamiben....:)

2011. jan. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 A kérdező kommentje:
Azért az túlzás, h hibásak a lányok, csak sok rosszul van nevelve, és rossz példát mutat a média. Egyetemen kívül is biztos vannak normálisak, manapság már mindenki egyetemista akar lenni, sajnos fel is vesznek már szinte bárkit.
2011. jan. 14. 22:05
 49/57 anonim ***** válasza:
Azok már kihaltak tesó
2011. jan. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
Szerintem nem túloztam azzal hogy mindegyik dő defektes!!!Mert amelyik tényleg hűséges azt meg nem lehet elviselni valami hülyeség miatt...de nagyon kevés a hűséges lány!!!NAgyon sok titok van sokfelé!!!És általában ha valami túl szép hogy igaz legyen ott tutu van valami defekt XD
2011. jan. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!