Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még ilyen lány?

Figyelt kérdés
Aki rendes, megbízható, hűséges, szerény, nem buta, nem csak a bulizás érdekli. Hol lehet ilyen lányokkal megismerkedni?
2011. jan. 11. 21:58
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, én 22 éves leszek februárban, 3 éve vagyok együtt a vőlegényemmel, vele veszítettem el a szüzességemet is, és egyáltalán nem akarom "kiélni magam".(nem ő az első kapcsolatom ugyan, hanem a harmadik, de az első kettőben csak pettingig jutottunk el) Vele tervezem a jövőmet, a felesége szeretnék lenni, gyermekeket akarok szülni neki, vele akarom leélni az életemet. Elég gáznak tartom, hogy a mai lányok között valóban sok a "bulizok és ki akarom élni magam sok pasival" típus, de hidd el, az ellenkező példából is sok van, és előbb-utóbb rá fogsz találni a magadéra :)
2011. jan. 12. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
100%

Létezik, csak nehéz rájuk találni :) Én is ilyen vagyok, de nekem is van párom (remélem ő lesz az egyetlen). Sosem jártam bulizni, mert nem éreztem jól magam ott, inkább barátokkal mozi/színház/kirándulás. Én is csak azt tudom tanácsolni, amit egy előttem szóló, keress olyan rendezvényeken, ami az érdeklődési körödhöz tartozik. A párom pl. egy japán kulturális fesztiválon ismert meg, ennek pedig már majdnem négy éve. Kívánom, hogy találj rá a megfelelőre :)

19/L

2011. jan. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim válasza:

NA ILYEN LÁNY NEKEM IS JÖHETNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pont ilyen

2011. jan. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim válasza:
65%
én azt hittem létezik (~3éves kapcsolat), majd egy szép napon előbújtak a kis rejtett msn beszélgetései (megcsalt, nem egyszer, nem kétszer)
2011. jan. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, de szintén "foglalt". Nem helyfüggő, hogy hol lehet normális lányokat megismerni, mindenhol ott vannak :) Én is járok discoba is, nem hiszem, hogy ezért agyatlan lennék, egyszerűen néha jól esik szórakozni a barátaimmal.

Beképzelten hangozhat, de szépnek tartom magam (mások is azt mondják), mert szabályos, karakteres az arcom, különleges a hajam, sportos az alakom. A barátomat pedig soha nem csalnám meg! És elvárom, hogy ő se tegye. Szerintem a hűség a kapcsolat alapja. A flört mondjuk nálam belefér, pl olyan, hogy táncolok egy sráccal a buliban, ha éppen odajön valaki (mindig odajönnek legalább 10-en, szóval azon nem múlik), de nem 'úgy' táncolunk, csókról szó sem lehet. Mivel nekem a mostani az első barátom, (idősebb is) azt mondja, nem várhatja el tőlem, hogy örökre vele maradjak, mert én még nem élhettem ki magam, szóval szeretné, ha sok fiút megismernék, hogy eldöntsem, hogy szeretem-e őt. Egyébként 2 éve vagyunk együtt, és még egyszer nem fordult meg a fejemben, hogy valaki más kéne. Vele akarok élni:) Jó, én sem akartam, hogy rögtön az első sráchoz menjek férjhez, de ha így alakul...

20L

2011. jan. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:

igen,itt vagyok!:)

és tényleg,otthonülős vagyok,nagyon ritka,amikor elmegyek valahová pl koncertre...

olyankor próbálkoznak a pasik,de csak arra kellenék,én meg nem vagyok rá kapható:)


amúgy meg nekem olyan pasi kell,aki helyes,kedves,okos,bújós,bújós,bújós,szeret csókolózni:)))


ha olvasod és ilyen vagy,dobj egy mailt:))


L/24

2011. jan. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
Oké, hogy vannak tinip.csák, de ilyen lányok IS, akikről a kérdező kérdezett.
2011. jan. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
A gimnáziumokban. Ez kimaradt.
2011. jan. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 A kérdező kommentje:

Köszönöm szép a válaszokat, jól esik olvasni h azért vannak még értékes lányok. Természetesen nem várom el h ne bulizzon, én is nemsokára megyek megünnepelni a sikeres államvizsgát a barátokkal :D. Csak az már túlzás sztem, ha vki heti 2-3 alkalommal jár el, csak azért h kellesse magát más srácoknak, és leigya magát.

Jöhet még több hozzászólás, ha más is meg szeretné osztani a véleményét.

2011. jan. 12. 18:29
 30/57 A kérdező kommentje:
Ja, és még annyit hozzátennék, h semmi olyat nem várok el én sem, amit nem adnék meg cserébe. Akinek van kedve írhat nyugodtan privát e-mailt, ha van kedve még beszélgetni. Amúgy Debrecenben lakok, és dolgozok, de bárkivel szívesen beszélgetek.
2011. jan. 12. 18:36
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!