Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még ilyen lány?

Figyelt kérdés
Aki rendes, megbízható, hűséges, szerény, nem buta, nem csak a bulizás érdekli. Hol lehet ilyen lányokkal megismerkedni?
2011. jan. 11. 21:58
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
67%
Matek szakkör?
2011. jan. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
Bárhol találhatsz, csak ritka :) mivel gondolom külsőleg is meg kell, hogy fogjon valamivel.
2011. jan. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 Moszuke ***** válasza:
én a húgomon keresztül találtam rá
2011. jan. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
Gimnáziumokban főleg. Ez csak egy lehetőség, de én oda járok és sok ilyen lányt ismerek.
2011. jan. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
létezek és léteznek :D
2011. jan. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
100%
Gimnáziumokban?! Javaslom egyszer nézz be egybe, hogy milyen kis tini p.csák vannak ott. :)
2011. jan. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:

Mit jelent a rendes? Szerény?

Álmodj csak :) Az okosak általában büszkék az eszükre, legyenek is, ha a pasiszámmal lehet büszkélkedni, akkor az okossággal is lehet. Szeretnek szórakozni is, megbízhatóság és hűség az pedig nagyon sok emberben megvan.

2011. jan. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
100%

szerintem az ilyen lányok, inkább otthonülősek, nem szeretnek bulizni, vagy ha igen, akkor inkább szűk baráti körrel, de akkor sem minden hétvégén discoban.

Ezért nehéz rájuk találni

2011. jan. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:

Esetleg egy mesekönyvben... nem gúnyolódásból írom, ma már ilyen lány gyakorlaitlag nincs... ha van is akk foglalt.

Tudod: "az a baj h a nők vagy csúnyák, vagy szépek és buták... vagy ha szépek és okosak és kedvesek nem állnak szóba velem...ki érti ezt? ki érti ezt, én nem!"

:-))

2011. jan. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
100%
Sok ilyen van, csak járj nyitott szemmel:) Lányként én mindig meglepődöm, hogy a férfiak ezeket a tulajdonságokat annyira felmagasztalják, és félnek, hogy ők nem találnak ilyet. Jól kell szűrni, hogy kit hívsz el randira, kihez mész egyáltalán oda beszélgetni. Ha értelmes vagy, nem okozhat gondot kiszűrni az ilyen lányokat az üresfejű libák közül.
2011. jan. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!