Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még ilyen lány?

Figyelt kérdés
Aki rendes, megbízható, hűséges, szerény, nem buta, nem csak a bulizás érdekli. Hol lehet ilyen lányokkal megismerkedni?
2011. jan. 11. 21:58
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
Mit dolgozol és milyen szakon végeztél?
2011. jan. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 A kérdező kommentje:
Egy kutatásban veszek részt (bioinformatika). Programozást és matematikát tanultam, mind2-t használom a munkám során.
2011. jan. 12. 19:30
 33/57 Manócska'90 ***** válasza:
Kár, hogy nem miskolci vagy :(
2011. jan. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, és még gimnáziumba járok. Otthon is megvagyok péntekenként, de alkalmanként én is eljárok. Ilyenkor is tudom a mértéket és nem szedek fel egy alkalommal több pasit is. :D

A kapcsolat fogalmával pedig tisztában vagyok, a hozzám hasonló korúak tényleg tesznek rá magasról, az egyszer élünk alapon mindent megcsinálnak. Meg agyon szolizzák magukat manikűr pedikűr műköröm pfej. :D Manapság már ezt értékelik az ellenkező neműek, úgy vettem észre.

Amúgy az olyan lányokat akiket írtál kedves kérdező, úgy átszokták vágni az eszüket hogy ezért nem is értékelik annyira magukat, hogy keressenek pasit.

Én csak az időben bízok hogy találjak egy hasonló párt, akinek ilyenek kb az elvárásai.

Neked meg majd sok sikert.

17/L

2011. jan. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok, meg még biztos sok ilyen lány van rajtam kívűl, csak járj nyitott szemmel!;)
2011. jan. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
Nudibár
2011. jan. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
Olvastam itt egy olyan hozzászólást, (kicsit az én látásmódom alapján ismétlem meg) hogy : Azok a lányok, akik (akarnak is majd valamit kezdeni magukkal az életben és ) nagyon jól tanulnak, azok biztos otthon ülnek és maximum kis társaságban szeretnek bulizni, azt is csak ritkán.- Na ezt szeretném cáfolni. Legalábbis az én nevemben. Ok,nem mondom, hogy minden nap bulizok,de van egy csodálatos barátom (előtte gyakran jártam el NAGY bulikba) és szinte minden hétvégét együtt töltünk, vagy nálam, vagy nála, mozi, vacsora, séta, tóparti szerelmeskedés, bulik...stb.... És attól, hogy az év legjobb tanulója vagyok a városomban, és piszok sokat tanulok, mert később el szeretnék valamit érni az életben, még nem élek remete életet. Köszönöm szépen.
2011. jan. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
Szerintem beférek a keretek közé,rendes vagyok,volt már egy éves komoly kapcsolatom,ő hagyott el,hűséges is,megvan a magamhoz való eszem,nem csak a bulizáson jár az eszem,de néha azért nem árt:D 16/L
2011. jan. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 A kérdező kommentje:

Nem baj az ha néha eljár bulizni, de vannak lányok akiknek másból sem áll az életük, és beszélni sem tudnak másról csak, h milyen volt az előző party, és kivel kavart...

Amúgy köszönöm a biztatást mindenkitől, és jó hallani h tényleg vannak még normális lányok bőven. Kitartónak kell lennem, mert valszeg még párat úgyis csalódnom kell mire megtalálom, de előbb-utóbb meglesz :). Persze nem menyasszonyt keresek :D, csak egy lányt akivel jól elvagyok, és nem úgy indul a kapcsolat, h max pár hét vagy hónap lehet.

2011. jan. 14. 20:35
 40/57 anonim válasza:
100%

Ott vannak ők mindenhol. Az utcán, a buszon... Mindenütt! Csak néha eltűnnek a tömegben. Nem látszódnak a sok műanyag lány mellett.

Mivel nem járnak sokszor szórakozóhelyekre, nincs valami sok önbizalmuk.

Ebből kifolyólag csak szürke kisegerek.

Ne első benyomásra következtess. Egy ilyen lánynak idő kell ahhoz, hogy valakivel igazán őszinte tudjon lenni. Hiszen ők nem látják magukat gyönyörűnek, és nem ismerik be azt, hogy nagyon is tisztán látják a világot. Tisztábban , mint bárki más!

2011. jan. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!