Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még ilyen lány?

Figyelt kérdés
Aki rendes, megbízható, hűséges, szerény, nem buta, nem csak a bulizás érdekli. Hol lehet ilyen lányokkal megismerkedni?
2011. jan. 11. 21:58
1 2 3 4 5 6
 11/57 A kérdező kommentje:
Én most diplomáztam, gimnáziumba már nem nagyon járok. Vannak lány ismerőseim minden korosztályból, de a legtöbbre az a jellemző, hogy "mivel fiatal vagyok ki akarom élni magam". A kapcsolat fogalma nekik annyit tesz h jár vkivel amíg meg nem unja, aztán jöhet egy másik. Már nem gondolják megcsalásnak a flörtölést, vagy ha buliban más srác kísérgeti kézen fogva, esetleg csókolózik is vele... :S Számomra ez nagyon kiábrándító.
2011. jan. 11. 22:30
 12/57 DJ_Whiteman ***** válasza:
Ritkaság, viszont ha rátalálsz akkor nagy kincs:)
2011. jan. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:

Biztos léteznek ilyen lányok, bár mivel inkább a plázap*csákra meg diszkókirálynőkre van igény, így háttérbe szorulnak, ráadásul a szerény ember ismérve nem éppen az, hogy kitűnik a tömegből :).

Én is hasonló lányt (most fejtegetheném tovább, hogy milyet, de nem akarom rombolni a kérdést) keresek és tudom, hogy valahol vár rám...

19/F

2011. jan. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 A kérdező kommentje:
Igen, nagy kincs. Ha találnék olyat akkor foggal, körömmel ragaszkodnék hozzá. De úgy látom, hogy tényleg nagyon ritka. Külsővel kapcsolatban nincsenek nagy igényeim pedig. Elég egy normális vagy sportos viselet, nem kell smink, csak ápolt legyen. Ha olyan a belső, akkor az úgyis nagyon megszépíti a külsőt.
2011. jan. 11. 22:39
 15/57 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, kívánom hogy találj magadnak ilyen lányt:)

Hidd el, mi lányok is rettegünk, hogy nincsenek már normális férfiak, akikkel igazi, tartalmas kapcsolatban lehet élni, úgyhogy egyik oldalon sem könnyű. A legtöbb, amit megtehetsz, hogy ragaszkodsz az elveidhez, és reménykedsz, hogy előbb-utóbb Neked is szerencséd lesz.

2011. jan. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 A kérdező kommentje:
22:44 - Köszönöm, én is tartalmas hosszú távú kapcsolatot szeretnék. Már csak ennyi hiányzik az életemből.
2011. jan. 11. 22:56
 17/57 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha elég jó csávó vagy, akkor bármelyik nő ilyen.
2011. jan. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
100%

Létezik ilyen lány, én is ilyen vagyok (de már foglalt) és ismerek is nem egy ilyen lányt.

Aki a gimnáziumot írta: nem csak ilyen kis tiniribik vannak ott sem, bár sajnos erősen túlsúlyban vannak. Én is gimnáziumba járok, nálunk nagyjából olyan 80-20% az értelmetlen tinik javára, de azért vagyunk normálisak is.


Hát hogy hol lehet ilyen lányokkal ismerkedni, az nagyon széles kör. Ahol nem érdemes keresni, azok a tipikus agyatlan lányok lelőhelyei, mint a disco, pláza stb.

Járj el olyan helyekre, rendezvényekre, ami a te érdeklődési körödbe tartozik, ott biztos vannak hasonló érdeklődésű lányok, és máris van közös téma is :)

Minél több embert ismersz, annál nagyobb az esély megismerni a nagy Őt is :)


Huszonévesen még senki sincs elkésve, sőt, szerintem a korodbeli értelmes lányok is inkább hosszú távra terveznek, jó esetben egész hátralevő életükben.

Fel a fejjel, biztos te is megismered majd a párod :) A fő, hogy ne görcsölj rá a keresésre, egyszerűen csak legyél nyitott, és majd úgyis besétál az életedbe, amikor nem is számítasz rá :)

2011. jan. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 Manócska'90 ***** válasza:
100%

Én ilyen vagyok. Ha valakibe szerelmes vagyok, azt sosem csalnám meg. Én most vagyok 20, úgyhogy lehet, hogy furcsán fog ez hangzani, de én szeretnék már végre egy olyan fiút találni, akivel leélhetem az életemet. Most vetettem véget egy több, mint másfél éves kapcsolatomnak - pont ezért. Mert nem akarom úgymond "elpazarolni" az időmet olyan kapcsolatra, aminek tudom, hogy részemről nincs jövője, csak mindkettőnket becsaptam volna. Persze ezzel a volt barátomnak óriási fájdalmat okoztam, ezt nem bocsátom meg magamnak, de remélem idővel majd rájön, hogy ez így volt helyes. Én 4-5 év múlva szeretnék már egy kisbabát és egy szerető férjet. És most hiányzik a szerelem és egy társ, akit szerethetek, akivel tervezgethetek és aki viszont szeret...


De persze előbb talán le kéne diplomázni, aztán esküvőn agyalni :D , de mit tehetnék? Ilyen vagyok. A szüleim 23-24 évesek voltak, mikor születtem és én is "fiatalon" szeretnék anya lenni, nem pedig 35 évesen azon rágódni, hogy vajon összejöhet-e még...

2011. jan. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
100%

0:11


Nagyon jó látni, hogy vannak még ilyen lányok. 25 év teljesen egészséges, megfelelő kor a szüléshez, csak ugye addig tanulni, aztán elhelyezkedni, hogy el is tudd tartani a gyereket... húzós, de remélem sikerül. :)

2011. jan. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!