Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy pasim.Nagyon szeretem meg minden de most jött egy másik fiú, akivel sokkal szabadabb vagyok és én is szeretem őt meg ő is engem.Sokkal közelebb érzem magam hozzá mint a pasimhoz...De viszont mindkettőjüket nagynon szeretem...Mit tegyek? :'S

15L


2011. jan. 9. 22:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én is ugyanebben a helyzetben voltam. Hallgass a szívedre! Idővel majd érezni fogod, mégis ki a fontosabb. De ne csald meg a barátod. :)
2011. jan. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:55


hasznos válasz


Lehet, hogy a másik fiú csak egy fellángolás, vágytál valami újdonságra, de igazából nem is szereted, mégis úgy érzed, hogy a másik fiú jobban vonz mint a pasid. De a pasidat semmikép se csald meg.

Idővel kifog derülni.

2011. jan. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Döntöttem! Jó nekem a régi...Inkább maradok hű, minthogy mindig újabbra vággyak.
2011. jan. 10. 21:41
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!