Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy pasim.Nagyon szeretem meg minden de most jött egy másik fiú, akivel sokkal szabadabb vagyok és én is szeretem őt meg ő is engem.Sokkal közelebb érzem magam hozzá mint a pasimhoz...De viszont mindkettőjüket nagynon szeretem...Mit tegyek? :'S

15L


2011. jan. 9. 22:38
1 2
 1/13 Moszuke ***** válasza:
ajj..
2011. jan. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
GROUPEN SEX
2011. jan. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Igazán egyiket sem szereted:)

Amit tehetsz, hogy a legkevésbé bántod meg a barátodat.

2011. jan. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Dönts. Mit érzel?
2011. jan. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

A második de hülye. xD

A harmadikat meg nem értem... De nem tudom mi legyen járhatok mind2-vel? tudom hogy nem de képtelen vagyok dönteni...:'(

2011. jan. 9. 22:43
 6/13 anonim ***** válasza:
lehet, hogy mindkettőt szereted, de egyikbe se vagy szerelmes
2011. jan. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha már annyit találkozgatsz a másik sráccal,hogy szabadabbnak érzed magad és már kezdesz szerelmes lenni,akkor már csak egy lépcsőfok a megcsalásig.Szerint önts tiszta vizet a pohárba és szakíts a mostani pároddal.Aztán megpróbálhatod a másik sráccal,hátha ő a tuti!
2011. jan. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ne játsz az emberekkel. Ne legyél szánalmas. Ne akard, hogy én döntsek helyett, hogy én alakítsam a te jővödet.
2011. jan. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
csak nehogy két szék közé essél :)
2011. jan. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mit szeretsz az egyikben és mit nem a másikban?

Ki a szebb?

Kivel jobb lenni és miért? A másikkal miért nem jobb?

Melyikkel tudod jobban elképzelni az életed és miért? A másikkal miért nem, vagy miként tudnád?

2011. jan. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!