Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is zavarna ha a párotnak állandóan csak műszaki témái lennének?

Figyelt kérdés

A párom mostanában csak erről beszélget,multkor volt új autós hanszórót beszereltetni,előtte milyen baja van az autójának a szerelővel miről beszéltek,a motorjának mi baja,milyen alkatresz kellene hozzá és állandóan ezeket a témákat pörgeti...én megértem,hogy szivesen mesél ezekről de olyan mintha másról nem is tudna és az utóbbi időben azt vettem észre magamon,hogy a barátnőimmel szivesebben elbeszélgetek és nem csak azért mert veluk csajos tema van csak hanem mindenről lehet beszélgetni velük ami a világban zajlik vagy programokról stb

Más is van így a párjával? Már néha elkap a sírhatnék amikor belekezd egy újabb műszaki témába és próbálom érdeklődően végighallgatni ahogy nekem is jól esne de ez már úgy érzem túl megy egy határon...mit javasolnátok,hogy lehetne áttéríteni?


ma 16:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szólalj fel, hogy már nem érdekel a téma mert hallottad nagyon sokszor, szeretnél más dolgokról is beszélgetni. Ha besértődik érte nem baj, majd megbékél.
ma 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hozzál fel más témákat és kérd meg, hogy ezeket a dolgokat inkább férfiakkal tárgyalja ki. Ennyire egyszerű.
ma 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Fel szoktam hozni más témákat de azokat 1-2 mondattal lerendezi és mikor mondom,hogy kicsit hosszabb beszélgetésre számítottam akkor annyi a válasza,hogy "mit mondjak még? Nem vagyok nő"
ma 16:28
 4/12 anonim ***** válasza:
Akkor lehet szakítani. Nincs rád tekintettel. Ha ő nem akar "csajos" dolgokról beszélgetni akkor neked miért kötelező a "férfias" ügyeit hallgatni?
ma 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
A barátod egy bunkó, szexista barom.
ma 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ilyenkor besértődik és az a válasza,hogy "akkor nem mondok semmit"
ma 16:31
 7/12 anonim ***** válasza:
Ne is mondjon neked, szépen dobd ki.
ma 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Vannak barátai vagy haverjai?
ma 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Tehát foglaljuk össze: van egy szexhaverod. Abból is a primitívebb fajta. Mert egy barát, egy társ foglalkozik a lelkeddel, érzéseiddel, és kettőtök kapcsolatával is. Lehet, hogy "papíron" együtt vagytok, lehet, hogy azt mondjátok, hogy jártok, de igazából ez nem párkapcsolat. Van valaki, akivel összejártok dugni, és ennyi.

A kérdés csak az, hogy minek vagy vele?? Azt nem fogom elhinni, hogy hirtelen egyik napról a másikra lett ilyen. Nem szólalt meg a vészharang ismerkedés közben, hogy talán nem kellene komolyan tervezni azzal, akivel kvázi semmiről nem lehet beszélgetni??

ma 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem. Én tök jól ellennék a pároddal 😃


32F

ma 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!