Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már nektek olyan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már nektek olyan hogy állandóan elutasított a párotok?

Figyelt kérdés

Szex és minden velejárója


Mennyi volt a leghosszabb idő? Hogyan lehetne a helyzetet megoldani ha valakiből kiveszik ez a dolog az életéből?


Az okok évek(6) után is homályosak de a terhesség illetve a szülés nagyon megviselte és szerintem ez abszolút megölt benne valamit. Természetesen beszélgetések + szakembert is igénybevettünk de semmit sem segített hormonszint is rendben van de nagyon sok idő eltelt már ahhoz hogy "türelmetlennek tünjek" lassan iskolás lesz a gyerek és azóta nem volt közöttünk semmi szóval ketté szakadok mert szeretem a családom de igényeim is vannak ennyi idő után. Nem tudom mi lenne a jó megoldás erre.


Volt valaki hasnló cipőben? Mi lett a vége?


f/38


aug. 23. 14:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Nincs véletlenül szeretője?:(
aug. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nincs , viszont ha van akkor én vagyok a legnagyobb nyomorék :) 100% ra nem tudom mondani de ha engem kérdezel akkor 99,5% ra biztosan mondom. Egyszerűen kihalt belőle az igény és ebben az egyben de nincs tekintettel rám
aug. 23. 14:58
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi a jó megoldás?

Ha szexelni szeretnél keress új párt ebből úgy néz ki nem lesz semmi.

A gyerek kiölt belőle mindent.

aug. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
illetve úgy is fogalmazhatok hogy nem csak hogy kihalt de nem is akar ez ellen tenni. 1x sem volt olyan hogy odaült volna mellém és mondta volna hogy nem akarja de borzasztóan sajnálja a helyzetet és akar tenni ellene de nem tud. A baj az hogy gyerek elött le sem szált rólam ha fogalmazhatok így így nálam nem igaz a mondás hogy amit megfőztés meg is eszed mert 180 fokban másik oldal volt.
aug. 23. 15:02
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem is értem, mit gondolnak a nők. Hogy ha kész a gyerek, akkor a férfi már nem akar szexelni? Lehet, hogy neki ennyi volt a célja, de ez nagyon önző hozzáállás. Le kellene vele ülni beszélni, hogy ha tényleg nem hajlandó semmit tenni azért, hogy a helyzet változzon, kénytelen leszel szeretőt keresni magadnak. Mindenkinem joga van a szexuális élethez!
aug. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szülés után nekem is volt egy időszak mikor 0 volt a vágyam. Viszonyt sikerült visszatérni. Szerintem ha valah jó volt neki az együttlét veled akkor kívánnia kéne a dolgot... nekem a férjem lett passzív egy idő után. Utána el is váltunk, nem az volt az indok, viszont valaminek a következménye az lett hogy már alig éltünk egymáshoz. Jól ertem hogy ti akkor 5-6 éve nem voltatok együtt?

Nekem azóta 3 gyerekem van és kb minden nap csináljuk a jelenlegi párommal.. szóval a gyerek nem kifogás. Rossz indulat nélkül mondom, de férfiként szerintem mindenki félrelépne előbb- utobb egy ilyen helyzetben. Ha volt beszélgetés és terápia is nem tudom mi lehet a baj. Kerd meg hogy legyen veled őszinte bármi a baj, mert ennél sokkal rosszabb már nem lehet.

aug. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Muszáj ezt így vagy úgy megoldani. Az életben számos más örömforrás van, nem csak a szex, de egy életerős férfitől senki nem várhatja el, hogy mondjon le róla. Ezt neki is meg kell értenie.
aug. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mennyire érzi nőnek magát? Mennyire érzi JÓ nőnek magát?
aug. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm a válaszokat!


8/ Ha engem kérdezel szerintem nem érzi magát jó nőnek / nőnek pedig rengetegszer dicsérem és küldöm felé a jeleket illetve elég jel szerintem az hogy 6 év után is próbálkozok megmenteni azt ami igazából sokak szerint menthetettlen.


Az egyetlen baj az hogy ezért is írkálok magamban itt hogy ebbe sajnos én is tönkre mentem és ha most valaki megkérdezné hogy ezt az egésszet újra végigcsinálnám e (6 év ezen a téren) biztos , szívfájdalom, minimális bűntudat nélkül mondanám azt hogy nem, 32 évesen fognám a cókmókomat és félidős terhessége alatt már költöznék is el, de persze ez csak ha újra végig kellene mennem ezen a hosszú időn. Szóval az hogy "Mennyire érzi nőnek magát? Mennyire érzi JÓ nőnek magát?" ha az az igazi válasz hogy semennyire össze/felépíteni már nem tudom mert ha kívűlről nem is látszódik belűl 6 év folyamatos elutasítás tönkre tett így ha már az az ára hogy ezt javítsam meg talán itt a pont hogy már azt mondom hogy képtelen vagyok rá mert még magamat sem tudom/vagy csak nehezen.

aug. 23. 19:21
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen értelek hogy nincs erőd őt összerakni. De utolsó löketeként leülni megbeszélni hogy ez így nem mehet tovább. És menjen el pszichológushoz, edzeni, fotóshoz vagy bármi külső dolog amitől kicsit nőnek érezné magát. És te adsz még egy kis időt.


Vagy egy üveg vörösbor sem segít?

aug. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!