Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is zavarna ha a párotnak állandóan csak műszaki témái lennének?

Figyelt kérdés

A párom mostanában csak erről beszélget,multkor volt új autós hanszórót beszereltetni,előtte milyen baja van az autójának a szerelővel miről beszéltek,a motorjának mi baja,milyen alkatresz kellene hozzá és állandóan ezeket a témákat pörgeti...én megértem,hogy szivesen mesél ezekről de olyan mintha másról nem is tudna és az utóbbi időben azt vettem észre magamon,hogy a barátnőimmel szivesebben elbeszélgetek és nem csak azért mert veluk csajos tema van csak hanem mindenről lehet beszélgetni velük ami a világban zajlik vagy programokról stb

Más is van így a párjával? Már néha elkap a sírhatnék amikor belekezd egy újabb műszaki témába és próbálom érdeklődően végighallgatni ahogy nekem is jól esne de ez már úgy érzem túl megy egy határon...mit javasolnátok,hogy lehetne áttéríteni?


ma 16:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%

Én ezt hallgatom már 7 éve. A kedvencem amikor felhív, elmondja mi van a géppel amit éppen javít, miket csinált már rajta, és mit gondolok én, mi lehet a baja? 😂🙄🙄 volt már amúgy hogy tippeltem valamit és bejött


Nem lehet leszoktatni róla. Hiába mondod az ilyen embernek.Én hagyom hogy mondja, közbe máshol jár az agyam. Tévézek, LoLozok, takarítok, akármi..teljesen kikapcsolok, nem is hallom.

Ha a sírás kerülget akkor rászólok, hogy kaphatnék esetleg én is szót? Ez nem beszélgetés, hanem monológ. X perce hallgatlak.

Akkor észbe kap és abbahagyja.


Szerintem mérlegelj. Megéri-e elviselni ezt, és vele maradni, vagy nem.

Én elviselem, mert amúgy nem iszik, nem cigizio, nem bulizik, gyereket se akar és macskás. Ilyet nem találnék másikat.

ma 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
51%

Ez nem kapcsolat, sorry, ha neked ez most nem jó akkor lépj.

1. barátnők is léteznek és neki is barátaival kellene megbeszélnie ezeket

az, hogy egyikötök sem boldog, ezt látni, mert a jó kapcsolat alapja a jó kommunikáció és nem a szönyeg alá söprés, és megalkuvás 1000 -el és lenyomom elnyomom, mert nincs más alapon, utána meg jönnek a háttérbetegségek, rák egyéb krónikus bajok, és meglepődnek, hogy mitől van ez.... jah...

ha sirógörcsöt kapsz már egy unalmas fazontól aki csak egy automatának néz, de a lelkedhez semmi köze, egy jó nagy kérdést tegyél fel magadnak, hogy mit szeretnek benne, ő mit szeret bennem? miért vagyok vele? miért vagy velem?

a sértődés elég alapszintű menekülés.

állj ki magadért, hogy ha ez nem megy akkor el kell gondolkozni valami középuton, mert ez igy neked nem jó, sértődés és egyéb gyerekes hozzáállás nélkül, komoly felnőtt hozzá állással, ha kell szakember bevonásával ajánlott, ha már ilyen gyerekesen áll hozzá.

Nem elég ha csak az egyik fél akarja, hogy müködjön, ehhez két ember kell...

ha nem partner benne, akkor könnyes bucsu és egy önismerettel több tapasztalat

ma 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!