Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenhez motiválatlan a párom, folyamatosan “szenved”, panaszkodik…Megértőbbnek kéne lennem?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyunk együtt és egyre jobban kiütközik, hogy mennyire panaszkodós. Folyamatosan fáradt, ha nála vagyok, csak fetrengünk egész nap és hatalmas szenvedés és panaszok között tudunk csak kimozdulni pl.: boltba. De oda is véletlenül sem sétálunk, csak kocsi, mert ő biztos nem sétálgat. Ha valami programra megyünk azt is másfél óra alatt megunja és inkább menne haza folytatni a semmittevést. A munkájáról is 0-24 panaszkodik,

(Bolti eladó), hogy mi a f*szert zabálnak ennyit az emberek, meg miért jönnek ennyien, meg azon szenved hangosan hogy 8-ra be kell érnie. Mindig mondja, hogy neki milyen szörnyen fárasztó a munkája, el sem tudom képzelni. (Segédápoló vagyok, és elég gyakran ügyelek is éjjel.) Ha sokan vannak az utakon az a baj, mert miért nem maradnak otthon az emberek, ha kevesen akkor meg az a baj. Próbálok egy kis életet lehelni belé, átadni az energiámat, hogy legalább csak egy kicsit nagyobb lelkesedéssel fözzük meg az ebédünket, vagy egy kicsit lelkesebben fetrengjünk, ne úgy mint aki az egész világra haragszik és egy 80 éves öregember. Én orvosnak tanulok (csak csúsztam egy évet, így most a kevesebb óra mellett tudok dolgozni is.) Tele vagyok ötletekkel, ambiciókkal, neki meg semmi elképzelése nincs, ami meg van neki, azért egy lépést sem tesz. Egy kb semmire sem hasznosítható szakon vergődik 4 éve. Próbáltma vele tanulni is, de semmi kitartása, 10 perc után már telefonozott mindig, ameddig én napokat végigtanultam. Amúgy anno gimi elején jogász akart lenni, csak rájött, hogy sokat kell tanulni, ezért lemondott róla.



ma 00:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Boldogtalan.
ma 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sztem ezt engedd el. Ez így egy nulla...
ma 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha valaki már a kapcsolat elején ilyen, milyen lesz később?! Én elég hamar kiábrándulnék egy ilyen emberből.
ma 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csajom is totál ilyen! Sehova nem tudom elvinni,mert nincs hozzá kedve,meg hogy dolga van otthon, de mikor ottvagyok náluk akkor csak tévézik. Sajnos ez meg számomra úgy jön le, mintha szégyelne engem, és fél, hogy valaki meglát.

Mindketten ugyanazon a megyeszékhelyen dolgozunk, és feldobtam, hogy fagyizzunk egyet munka után. Oké, de nem ott, hanem csak a falujukban lévő fagyizó volt jó neki.

Az a röhelyes, hogy én őt régóta ismerem, akkor mint kollégát, és akkor nekem panaszkodott, hogy az akkori pasija nem viszi sehova, csak ezek szerint ő nem akart menni.

Csütörtökön ott is hagytam, mert egy puszit követően befeküdt az ágyba tévézni.

ma 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!