Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már olyan kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már olyan kapcsolatban, ahol folyamatosan olyan érzésetek volt, hogy valami nem stimmel?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Több, mint egy éve vagyok együtt a párommal, már egy ideje együtt is élünk. Én eléggé túlgondoló típus vagyok, így lehet, hogy csak én látom ezt máshogy.

Az elején éreztem, hogy nagyon szeret, ugye még akkor külön laktunk. Állandóan puszilgatott, mindig írt, hogy hiányzom neki, én vagyok a mindene, folyamatosan írtunk egymásnak. Szinte rajongott értem, éreztem. Egy ideje viszont ez már szerintem megváltozott. Ha megy a szüleihez vagy valahova, csak úgy odaszúrja , hogy “jössz vagy nem?” Nem úgy, mint ha én kérdezem, hogy megyünk-e ide vagy oda.. Olyan mint ha csak kötelességből kérdezné meg. Ez csak egy példa.


Tudni kell róla, hogy játékfüggő..vagy inkább telefonfüggő.. Ha nem is játszik egész nap, ugyanúgy nyomkodja a telefonját. Tiktok,messenger,játék. Emiatt már sokat vitáztam vele. Egy filmet nem képes velem megnézni. Egész nap csak a telefon.


Kettesben soha nem megyünk sehova, mindig hívja a barátait is. Állandóan nekik írkál. Mit lehet egész nap írkálni? Idegesít, hogy velem nem foglalkozik ennyit, mint a haverjaival. De lehet, hogy velem van a baj, lehet ez így van rendjén, én már nem tudom.


Ha valahova megy nélkülem, vagy ha én megyek valahova hosszabb időre, nem ír, nem keres, miközben régebben egész nap írkált szinte, hol van, mikor mit csinál. Nem azt várom el,hogy mig távol van, folyamatosan írkáljon, legalább csak annyit, hogy nem soká jön haza, vagy ha később jön vagy bármi.


Néha úgy érzem, hogy teljesen kizár és hogy én csak úgy vagyok, főzök, mosok talaritok, ugrálok neki és ennyi a napunk. Nem oszt meg velem sok mindent. Minden embernek segít, ahogy tud, de velem nem érzem, hogy segítőkész lenne. A telefonján kívül mást nem lát otthon.


Az ő barátaival mindig találkozunk, de az én barátaimmal, mikor találkozni akartam együtt vele, azt mondta, hogy menjek, ő nem ismeri őket, nem jön. Amikor egy ismerős hívott minket esküvőre, akkor is ugyanez volt a válasza, hogy menjek, ő biztos nem jön.


Ti mit gondoltok így erről?


jún. 11. 02:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Fuh, hát én azt látom, hogy csak a rosszat írtad le, és ez amúgy szörnyű.


Ha a barátnőm azt mondaná, hogy azért nem jön a barátaimmal találkozni, mert NEMISMERI ŐKET... ?! Hát nyilván nem, ezért kell jönnie, hogy megismerje őket. könyörgöm ez teljesen sötét?


Ha nem jönne el velem egy ESKÜVŐI LAGZIRA? hát az a legnagyobb buli. fixen azt gondolnám, hogy engem rühell.


A telefon és játék függés nagyon komoly dolog. maga a függőség nagyon komoly dolog valójában. nem biztos, hogy tudsz vele kezdeni bármit is. mert elkezdheted kedvesen, hogy "háááát tartsunk ma telefon mentes napot" vagy ilyenek, de ő nem fogja akarni és csak idegesíteni fogja.


mióta vagytok együtt?


bocs, de tahó parasztnak is tűnik és semmire kellőnek is és nem is tűnik úgy, hogy törődne Veled.

szerintem szakítanod kéne, és a csávót meg sem viselné, mert leszar téged :(


27 F

jún. 11. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Elkerulo kotodesu. Te szorongoan kotodsz. Olvass utana. Ha megszeretcaz ilyen akkor elkerul.
jún. 11. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az elejéna túlzott rajongás és fellángolás az most elmúlt, a helyzettel nem tud mit kezdeni.

Exemnél is ez volt. Már-már folytogatóan szerelmes volt....egyszer elmúlt, onanntól kezdve keresett mást.

jún. 11. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Ezeket húzzátok jobbra.
jún. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Milyen idősek vagytok?

Am szerintem elmúlt a szerelem, vagy ő alapból ilyen típus. De jobb nem lesz ez már, később inkább csak rosszabb szokott lenni minden.

jún. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem tizenéves akkor oltári ciki ez az ember. Nem is értem hogy jutott ide ez a kapcsolat.
jún. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A leírás alapján nem is értem hogy miért húzzátok egymás idejét.

Az a rajongás ami az elején volt, nem fog visszatérni, ne várd.

jún. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!