Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom folyamatosan beleszó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom folyamatosan beleszól a magánügyeimbe is. Normális dolog ez így?

Figyelt kérdés

Persze, párkapcsolatban nincs magánügye az embernek hagyományos értelmezésben,, de mondok pár dolgot, mire gondolok.

Állandóan betegségeket akar belém beszélni. Késik a menzeszem és a nyakamon áll hogy csináljak terhességi tesztet vagy biztos csináltam már csak sunnyogok és neki köze van ehhez. Ha csinálok és negatív akkor az jön, hogy össze vissza eszek cukros dolgokat és felszedtem 3 kilót és emiatt van, mert a női hormonok nem jól reagálnak a plusz kilókra és a mértéktelen evésre. Abban is beleszólt hogy sok wc papír fogy mert ha normális lenne az emésztésem akkor alig kéne törölni. Szerinte ezekhez mind köze van mert úgy beszéltük meg mindketten akarunk 5 éven belül gyereket és ő csak egészséges és felelősségteljes nővel hajlandó. Ha visszaszólok vagy megkérem hogy ne okoskodjon akkor még jobban nyomul, megsértődik, hogy akarok a párja lenni ha így lenézem, tudhatnám hogy olvasott, adnom kéne a szavára.

Jól érzem hogy egyáltalán nem normális? Már rossz hangulatom van miatta állandóan...



2023. dec. 23. 14:04
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem normális. Helyedben párszor megpróbáltam volna vele beszélni, utána ultimátum. Addig biztos nem terveznék vele gyereket, mert utána kiszolgáltatott leszel.
2023. dec. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem ezzel még beszélni sem érdemes. Szinte semmi esély, hogy megérti a dolgokat.

Szóval NEM, dehogy normális dolog.

2023. dec. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

"ő csak egészséges és felelősségteljes nővel hajlandó"

Elkezdett finoman lekoptatni

2023. dec. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagytok még együtt? Engem csak ez érdekel.
2023. dec. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát engem ezzel a pökhendi tudálékos stílussal ki lehetne kergetni a világból. Te egész jól bírod, kérdező, ha még mindig nem tetted lapátra.
2023. dec. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%

wft??!


a menstruáció össze vissza tud csúszni még attól is hogy telihold van vagy nincs :D ennyit nem tud a nőkről ?? m1 is.


Ne dugjatok gumi nélkül így nem kell terhességi teszteket csinálni!


amúgy elég toxik pasi mi köze ahhoz, hogy milyen a székleted? és hányszor kell az állagam miatt törölni? nem m1 neki. ez csajom figyelte menyi wc papírt használok a végén vittem magamnak mindig :D ezek az emberek felejstősek a te pasid is off

2023. dec. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"visszaszólok vagy megkérem hogy ne okoskodjon"

Erre akarsz vele gyereket vállalni?

Ellenőriz, tenészkancának néz, nem becsül a "barátod".

Ilyenkor kérdezném meg, hogy miért nem kért feleségül? De ha megtenné, én a helyedben nemet mondanék neki. - Jobb, ha már ma nemet mondasz neki.

Nem épít, rombol. Ez most sem jó, és nem is lehet rá jót építeni. Ne hagyd magad.

2023. dec. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha terhes leszel, akkor majd előírja, miket kell enned, mennyit hízhatsz, stb. Inkább menekülj, amíg nem késő!
2023. dec. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarsz a párja lenni egy ilyen embernek? Magadat is csak blamálod.
2023. dec. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
92%
Nehogy gyereket vallalj vele. Inkabb rakd ki a picsaba.
2023. dec. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!