Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Traumakötés akkor is ki tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Traumakötés akkor is ki tud alakulni ha a másik fél nem személyiségzavaros "csak" önző és folyamatosan elégedetlenkedik és szekálja a párját az elvárásaival?

Figyelt kérdés

#személyiségzavar #terápia #traumakötés #mérgező párkapcsolat #Mérgező partner
tegnap 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Traumakötés nem a személyiségzavartól alakul ki, hanem az érzelmi bántalmazástól, illetve a bántalmazások közötti szakaszos megerősítéstől, jutalmazástól.
tegnap 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Akit szekálnak, az jóra vágyik, a jót várja, a szeretetmorzsákat. Ez okozza.
tegnap 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem. De aki ezt alkalmazza egy kapcsolatban és emiatt a másiknál kialakul ez a traumakötés ott az okozónál ez mindenképp valami mentális gondra utal (pl személyiségzavar) vagy normális ember is csinálhatja ezt bizonyos okokból?
tegnap 17:25
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

Neveltetés kérdése.

Ha ugy nőtt fel hogy egesz életében dirigáltak neki akkor ő is dirigálós mert azt se tudja hogy létezik más megoldás is.

tegnap 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nalam pl van mentalis gond, de senkiben soha nem tettem kart erzelmileg. Ugyhigy szerintem ez nem attol fugg. Van szemelyisegzavaros ismerosom, o is normalisan viselkedik.
tegnap 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!