Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy személyiségzavaros (border...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy személyiségzavaros (border, nárci) minden párkapcsolata halálra van itélve?

Figyelt kérdés

olyat olvastam, bár nem vagyok szakember hogy az ilyen betegek minden esetben bántani fogják mentálisan tönkre fogják tenni idővel a másik felet vagy azelőtt dobja őket a másik fél. mert a betegségük miatt nem tudnak változni meg nem is ismerik be hogy a hiba bennük van amit a másik félre vetítenek ki.


akik értenek jobban hozzá mit szólnak ehhez?


szept. 1. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Ha megtalálják egymást akkor "tökéletes" párost alkotnak... Normális ember pedig időben eszmél és szabadul tőlük,ja. Csak egymasnal van esélyük
szept. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
A borderline gyógyszerekkel még talán menthető, de egy nárcinak még gyógyszer se van.
szept. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Exem borderline. Nem hiába az exem. Én nem bírtam.

De akivel utánam jött össze, már 6-7 éve együtt vannak, úgyhogy ezek szerint sikerült neki megtalálni a társát.

Ebből kiindulva azért nem lehetetlen.

szept. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
utolsó és mi volt konkrétan amit nem bírtál? én csak most kezdtem érdeklődni az ilyen betegségek iránt és érdekelne nálad mik voltak azok amik kivágták a biztosítékot? mennyi ideig bírtad vele? és szerinted az új párja mi olyat tud nyújtani neki, hogy együtt vannak?
szept. 1. 22:20
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Nem feltétlenül, attól függ, mennyire erős nála a dolog és attól is, hogy mennyire hajlandó dolgozni magán, esetleg szakemberhez menni.

A személyiségzavarok is spektrum szerűen működnek, nem olyan, hogy van, vagy nincs.


A borderline-ra pedig nem a gyógyszer a megoldás, nagyon nem.

szept. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
44%

Akkor tisztázzuk!


POKOLIAN RITKA, az igazi nárcisztikus személyiségzavaros ember.


A legtöbb, sokak által "nárci", csak nagy arcú senki. A munkám során sok ilyennel találkoztam, aztán az eső gyomros a tonfával, és egyből megszelídült a kicboxos ukrán, a menő "Ügyéd ÚR", meg a "Tudod ki az apám?" takony gyerek is. Szóval a legtöbb nem nárci, csak olyan ember, aki még nem kapott pár gyomrost, és nem fogta fel és nem tanulta meg, hogy meg lesz bXvha, ha nem tudja, hogy hol a helye.

szept. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!